320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    kas te olete algharidusega ?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
      kas te olete algharidusega ?
      Defineeri palun "te"...kas kõik Flora fännid või konkreetne/konkreetsed isik(ud)
      Liiga umbmäärane, et keegi midagigi vastata saaks

      Kommentaar


        #63
        Ometi vastasid ju!?
        AILTON

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Ometi vastasid ju!?
          Ma ei vastanud tema küsimusele. Ma ise küsisin temalt

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            Käisid ennustaja juures? Või üritad midagi kokku valetada, et niikui kusagil staadionil midagi nähakse kütetakse lõuga? Kirjutad nagu oleks see juba toimunud või kokkulepitud kellegipoolt ja toimumas.
            Samas ei saa vastu vaielda et 818 poolt oli sõnastus ikka väga kehv.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas Despoot Vaata postitust
              Samas ei saa vastu vaielda et 818 poolt oli sõnastus ikka väga kehv.
              Kui võtta sõnastus, siis on piltlikult öeldes pooled Soccerneti kasutajad halva sõnastusega (k.a. ma ise).

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Kui juhuslikult tahab must inimene fänniks tulla, siis kohe tõmmatakse ikka lõuga? Uskumatud tüübid...
                Voh... Sinusugused suvalised roosamannavahtuõgivadmultikultijunnid teate ikka ja alati kõige paremini, kuidas keegi teine, kellega sul kokkupuuteid pole olnud, mingis olukorras tegutseks.

                Aga siiski, hr roosamannavahuõgijamultikultijunn.

                Kui juhuslikult tahab "must inimene" meie sekka Florat fännama tulla, siis ei tõmba talle kohe keegi lõuga. Luban sulle, et Mina isiklikult lähen tema juurde ja selgitan talle ülihüpersuperviisakalt seda, et Me ei soovi teda enda hulka ning hoidku ta ennast meist vähemalt 15 meetri kaugusele (olenevalt tuule suunast võib vahemaa pikeneda), sest meile ei meeldi mustad inimesed...

                Hügieen ikka ennekõike

                Ja ma väga vabandan, et ma kirjaoskamatu neonats olen, ma tulevikus proovin ennast teiepoolse kiituse nimel muuta, hah.......
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas 818 Vaata postitust
                  Voh... Sinusugused suvalised roosamannavahtuõgivadmultikultijunnid teate ikka ja alati kõige paremini, kuidas keegi teine, kellega sul kokkupuuteid pole olnud, mingis olukorras tegutseks.

                  Aga siiski, hr roosamannavahuõgijamultikultijunn.

                  Kui juhuslikult tahab "must inimene" meie sekka Florat fännama tulla, siis ei tõmba talle kohe keegi lõuga. Luban sulle, et Mina isiklikult lähen tema juurde ja selgitan talle ülihüpersuperviisakalt seda, et Me ei soovi teda enda hulka ning hoidku ta ennast meist vähemalt 15 meetri kaugusele (olenevalt tuule suunast võib vahemaa pikeneda), sest meile ei meeldi mustad inimesed...

                  Hügieen ikka ennekõike

                  Ja ma väga vabandan, et ma kirjaoskamatu neonats olen, ma tulevikus proovin ennast teiepoolse kiituse nimel muuta, hah.......
                  Miks sulle mustad inimesed ei meeldi?

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas 818 Vaata postitust
                    Voh... Sinusugused suvalised roosamannavahtuõgivadmultikultijunnid teate ikka ja alati kõige paremini, kuidas keegi teine, kellega sul kokkupuuteid pole olnud, mingis olukorras tegutseks.

                    Aga siiski, hr roosamannavahuõgijamultikultijunn.

                    Kui juhuslikult tahab "must inimene" meie sekka Florat fännama tulla, siis ei tõmba talle kohe keegi lõuga. Luban sulle, et Mina isiklikult lähen tema juurde ja selgitan talle ülihüpersuperviisakalt seda, et Me ei soovi teda enda hulka ning hoidku ta ennast meist vähemalt 15 meetri kaugusele (olenevalt tuule suunast võib vahemaa pikeneda), sest meile ei meeldi mustad inimesed...

                    Hügieen ikka ennekõike

                    Ja ma väga vabandan, et ma kirjaoskamatu neonats olen, ma tulevikus proovin ennast teiepoolse kiituse nimel muuta, hah.......
                    Aga kui see mustanahaline isik on Eestis sündinud, sööb kama ja hernesuppi ning vihkab samuti multikultiroosamannavahuõgijatest junne?

                    *küsimus puht hüpoteetiline*

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                      pigem küsimus,et mis värk Teil selle natsi värgiga on,et päevast,päeva mõeldakse ainult selle peale?
                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Miks?
                      No vot, 818 vastas ilusti teie küsimusele.

                      Algselt postitas 818 Vaata postitust
                      Kui juhuslikult tahab "must inimene" meie sekka Florat fännama tulla, siis ei tõmba talle kohe keegi lõuga. Luban sulle, et Mina isiklikult lähen tema juurde ja selgitan talle ülihüpersuperviisakalt seda, et Me ei soovi teda enda hulka ning hoidku ta ennast meist vähemalt 15 meetri kaugusele (olenevalt tuule suunast võib vahemaa pikeneda), sest meile ei meeldi mustad inimesed...

                      Kommentaar


                        #71
                        M13----
                        Ma arvan, et normaalsele inimesele ei tohiks meeldida räpasus, mustus.

                        Kurat---
                        Ei, ma ei salli teda juba puhtalt tema genofondi pärast.. Tema geenides asetseva ühe teatud musta alleeli tõttu... Minu jaoks on see piisav põhjus... Ma armastan liiga palju "oma", et tõrjuda "võõrast"... Kui ma nüüd kellegi arust seetõttu jobu olen, siis jätab see Mind tegelikult suhteliselt külmaks ja ma loodan, et ma ei pea seda teemat enam arutama...

                        Ja Shermann... Tee endale selgeks MÕISTE , kui natsionaalsotsialism, lükka kõrvale ajaloo keerdkäikude ja teatava ajupesu tõttu tekkinud eelarvamused ning siis järsku sa hakkad aru saama, mis näiteks minul selle "natsivärgiga" on...
                        Aga ma arvan, et seda sa muidugi teha ei saa, oska, viitsi, taha..... Prove me wrong!

                        Tänan tähelepanu eest
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Keda te siis tolle metsavendade lauluga toetasite? Sillamäed või Narvat? Kõrvaltvaatajale jäi paraku mulje, nagu mõnitataks Kalevi või Transi mängijaid okupantideks.
                          küll mõni on ikka hella hingega
                          kogu ilma jalgpallis käib vastase verbaalne mõnitamine ja provotseerimine - kah nüüd asi , keegi ei vaevu midagi selgitama ega vabandama
                          või on see jälle enesesalgamine - mujal tavaline ja ok , aga meil oi kui paha ja inetu

                          mind paneks muretsema ja imestama kui meil selliseid poolehoidjaid siin üldse poleks - et mis eriline tuim inimmass küll siin elab ; või on siinsed elanikud tõesti oi kui paid ja viisakad , n-ö oivikud - meie igapäeva uudiseid kuuldes täielik jama muidugi

                          või mida üldse tahetakse - et õige fänn istub oma nummerdatud koha peal , käed kombekalt põlvede peal ; ja siis vahel moka otsast Braavo , ning kätega plaks-plaks

                          Kommentaar


                            #73
                            Noo nagu mina olen aru saanud, siis on Aafrika inimkonna häll. Seal elanud neegrid hakaksid siis rändama ja ajapikku tekkisid klimaatiliste tingimuste tõttu erinevad rassid. Niiet julgen väita, et ka sinu esivanemad olid mustad inimesed.

                            Kommentaar


                              #74
                              Jalgpalli fänlus ongi see, et toetatakse oma meeskonda ja üritatakse vastasmeeskonnal moraali maha võtta (nüüd lugege lause teine pool uuesti läbi, et poleks vingumist teemal, et miks vastasmeeskonna kohta nii palju lauldakse vms.). Muidugi on piirid kuhu maani minna võiks ja muidugi kahetsusväärselt kipub alati roppusi rohkem olema kui vaja. Kuid kui sa mängus sees oled ja toetamisega täies hoos siis sa ei pane seda ise tähelegi kui palju sa midagi karjud. See ei ole mingi tennis, kus käid ülikond seljas ja istud vaikselt piiksugi tegemata ja mängu jooksul mõne plaksu tohid teha.
                              Väga hea näide on eelmisest hooajast kus me isegi ei ropendanud Transi väravavahi Ussoltsiku kohta, kuid suutsime ta nii närvi ajada ja tema tähelepanu eemale mängust juhtida, et lõpuks sai punase kaardi. Kuna vastastel oli 1 mängija vähem, siis kas oma meeskonnal pole kasu sees? Kuna kasu oli sees, siis järelikult toetasid ka oma meeskonda sellega.
                              Jalgpall ON väga emotsionaalne mäng ja inimesed elavad ennast seal välja.
                              Eestlase loomus on vaikne ja vaga. Kui midagi rõhub teda siis kannatab hambad ristis selle ära ja ei tee midagi selle vastu....ja kui lõpuks teeb siis korralikult. Kui mõni julgeb aga midagi teisiti teha siis on kohe kole paha ja kaebamine ja mahategemine hakkab pihta. Seetõttu ka saab aru neist vingumistest, et pole harjutud kaasaelamisega ja kõik mis teised aktiivsemalt teevad on kohe tabu või midagi muud taolist.
                              Meenub Tammeka teema mõned aastad tagasi, kus Tammeka fännid vingusid selle üle, et me liiga lärmakad oleme ja ei sobi mitte kuidagi kohe. Nüüd on aga seis hoopis vastupidine...teevad häält nii, et vähe pole ja kiitus neile selle eest.

                              Samas aga kui vingumisi ja muud sellist poleks siis oleks ka hulka igavam

                              Kommentaar


                                #75
                                See, kes punase sai oli Stonys siiski aga mõte sama.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X