320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    aga jätta oma igasugused äärmuslikud isiklikud poliitilised vaated mängu ajaks koju ei tuleks teie puhul kõne allagi, jah?

    Kuule, usu või ära usu, aga neid isiklikke poliitilisi vaateid hoitaksegi juba pikemat aega tribüünidelt võimalikult palju eemale.
    Ja näiteks kui enamus foorumikülastajaid veel ei tea, siis on uute Tartu fännide seas samuti palju (teie loogika järgi) nö "neonatse"...Ohhohhooooo, nüüd peaksid Tammeka fännid samuti jobud olema ju, nad teevad ka kõvasti poliitikat ilmselgelt... Kuidas????.... Nad on ju uhked oma rahvuse ja kodumaa üle ja paljudel on siilisoengud, käivad mängudel ka ja hõiskavad Tammekale kaasa ning teiste meeskondade vastu... Tähendab, teevad poliitikat...

    Mulle hakkab tõsiselt närvidele käima see, et kuna osad meist on "normaalse" inimese loogika järgi mingid hullud neonatsid, siis on nende "normaalsete" tegelinskite arvates meie fänlus automaatselt jube poliitiline ja halb.
    Keegi pole otseselt mingit poliitikat tribüünidel propageerinud, unustage ära, või tõestage!?!?!

    Tegelikult ma saan aru, et suur osa kraaklejatest on lihtsalt kadedad, et meil on asi veidikene võimsam ja tugevam, kui rivaalklubidel... Kas keegi saab konkreetselt vastu vaielda?

    A kui tahate, siis haukuge edasi, karavan liigub nagunii edasi!

    Ja lisaks veel seda, et must tähendabki minu arvates räpast...
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

    Kommentaar


      #92
      Ma ka ei saa aru miks HAH-iga sellistel teemadel räägitakse. Mehe signatuurist on ju näha, et internatsionaalne inimene.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Kui sa ei ole nats, siis sa oled kommu. Must-valge, valge-must.
        Minuarust oled sina siin ainus, kelle jaoks on kõik must-valge. Kui neeger tribüünil, siis kohe antakse lõuga...kui pole parempoolne, oled vasakpoolne...

        Keegi teine pole siin midagi sellist väitnud, küll aga sina. Milleks püüda kõiges midagi provokatiivset leida?
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          #94
          Ballackil ju õigus - poleks vingujaid oleks teistel ka igavam
          võib oletada isegi vastupidist - poleks Flora fänne siis nutetaks et miks meil mängudel nii igav on , kus on meie toetajad oma vastast provotseerivate lauludega nagu igalpool mujal , küll me oleme tuim rahvas jne.

          mnjah - millal see inimene rahul on ...

          Kommentaar


            #95

            Kommentaar


              #96
              Tähendab,teie küsite meil ja meie vastame teile.Laske nüüd mul teilt küsida. Mis kuradi pärast,te arvate ,et tegemist on üldse natsidega?
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Neid välja toodud asju te ju teetegi.
                Kui nüüd vaadata teid, siis teete täpselt sama asja (teie puhul lausa olete ise kallale läinud)
                Meie ei kakle. Meile tuldi kallale...kas peab lihtsalt olema ja passima, et las taovad meid täiesti ära? Või siiski võime kasutada seadusest tulenevat õigust enesekaitsele? Ma arvan, et see viimane on õige.

                Ropendamise kohapealt kui sa loeksid mõtteka läbi lause, siis oleksid aru saanud, et ideaalis ei ropenda ja üritab tagasi hoida ennast, kuid reaalsuses ei tule see kuidagi välja emotsioonide tõttu. See näide mis ma seltsimees Martinile ütlesin, oli sellest vaatenurgast, et spetsiaalselt üritab ropendada nii, kuidas vähegi inimese hallollus välja suudab mõelda ja sel juhul muud peale ropendamise polekski.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata.
                  Sa pole mulle üldse vastanudki. Kui sa ei taha arutleda, siis hoia oma suu üldse kinni. Ma küsisin väga konkreetselt, et mida tähendab jalgpallifänlus sinu jaoks? Mis on fännide eesmärk? Rõhutan siis, et FÄNNIDE, mitte jalgpallihuviliste. Küsin, kuna sa kritiseerid seda väga teravalt, aga ise pole mitte mingitki varianti välja pakkunud...nagu tavaline Delfi kommentaator ühesõnaga.

                  Targemad inimesed ongi siin maailmas, et vähem tarku õpetada. Kuna sa seda pole üldse teha tahtnud, siis järeldan, et sa oled see vähem targem. Vähemalt ürita ennast siis targana näidata, mitte ainult (pastakast asjade välja) imejana.

                  Kas kardad oma arvamust avaldada? Miks? Kas seepärast, et teistele sinu arvamus ei meeldi või et see on sama mis minu arvamus? Kui vastad küsimusele mis on jalgpallifänluse eesmärk ja mis see üldse on, siis näed....voilaaaaaa...ei pea enam vastama küsimustele, et miks kardad (näed jäi küsimusi hoopis vähemaks sel juhul kui vastad mitte ei tekkinud juurde).

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                    Tähendab,teie küsite meil ja meie vastame teile.Laske nüüd mul teilt küsida. Mis kuradi pärast,te arvate ,et tegemist on üldse natsidega?
                    See on jumala lambist.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      massimõrvar Che Guevara särkide
                      See küll on nüüd teemast välja, aga harige mind. Kas on väga paha, kui ma sellise särgiga ringi käin? Che oli äge vend, ta oli mees, kes mõjutas maailma + oli isegi karsklane. Täiega cool ju. Või mis te arvate: Jasper, vince, anyone?

                      Shermann, mine munni juba.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Minu meelest Che ei saanud Argentiina koondisesse. Panna mingi mängija nimi särgile, kui ta pole koondisekohta teeninud on kindlasti väga loll.

                        -e- ja no Flora särgile panna selline nimi olekski surmapatt nagu kesa irooniast aru võite saada.

                        Teemasse ka:
                        DRKA DRB!
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          [QUOTE=Tofoa;1129752]See küll on nüüd teemast välja, aga harige mind. Kas on väga paha, kui ma sellise särgiga ringi käin? Che oli äge vend, ta oli mees, kes mõjutas maailma + oli isegi karsklane. Täiega cool ju. Või mis te arvate: Jasper, vince, anyone?


                          Diplomaatia mõtestab eestikeelset ja -meelset välis- ja julgeolekupoliitikat ning Eestit ümbritsevat maailma.

                          Che Guevara ja kasulikud idioodid

                          Pane oma särk põlema!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            See küll on nüüd teemast välja, aga harige mind. Kas on väga paha, kui ma sellise särgiga ringi käin? Che oli äge vend, ta oli mees, kes mõjutas maailma + oli isegi karsklane. Täiega cool ju. Või mis te arvate: Jasper, vince, anyone?
                            Kui sa oled valmis ka Fidel Castro nägu oma särgil kandma, siis lase aga edasi, iseasi mis mulje sa endast jätad. Samas kui sul on teiste arvamusest sama pohlad kui HH-meestel, siis on kõik ok.

                            Keegi flora omadest küsisi siin mis juhtuks, kui ilmuks "vasak tiib".. no mis ma oskan kosta - igasugune äärmus liig ja looduslik valik seda ei salli.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Ma küsisin väga konkreetselt, et mida tähendab jalgpallifänlus sinu jaoks? Mis on fännide eesmärk? Kas kardad oma arvamust avaldada? Miks? Kas seepärast, et teistele sinu arvamus ei meeldi või et see on sama mis minu arvamus?
                              Üks loll jõuab endiselt rohkem küsida kui sada tarka vastata.

                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Kui sa ei taha arutleda, siis hoia oma suu üldse kinni.
                              Targem annab järele. Sau, oli meeldiv! Sa oled tõesti kõige parem futivänn üldse.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Üks loll jõuab endiselt rohkem küsida kui sada tarka vastata.



                                Targem annab järele. Sau, oli meeldiv! Sa oled tõesti kõige parem futivänn üldse.
                                Savisaar vol. 2....Kirjutab...aga mitte mingit infot...vain sata prosentia puhasta paskaa.
                                Sinult eeldaks arutlust MIKS või KUIDAS? Aga kahjuks sa ei suuda arutleda/põhjendada nagu näha. Ainult sõimata ja solvata. Häbistad Tartu jalgpallifänne lihtsalt. Mis teeb sind paremaks ükskõik kellest kui sa solvad ja sõimad ja ei põhjenda? Vaid mölakaks teeb keda peab elu õpetama.

                                PS Sellest küsimusest sa ei pääse mitte kuidagi. Kusagilt ja millalgi see sulle ka uuesti ette kargab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X