320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Savisaar vol. 2....Kirjutab...aga mitte mingit infot...vain sata prosentia puhasta paskaa.
    Sinult eeldaks arutlust MIKS või KUIDAS? Aga kahjuks sa ei suuda arutleda/põhjendada nagu näha. Ainult sõimata ja solvata. Häbistad Tartu jalgpallifänne lihtsalt. Mis teeb sind paremaks ükskõik kellest kui sa solvad ja sõimad ja ei põhjenda? Vaid mölakaks teeb keda peab elu õpetama.

    PS Sellest küsimusest sa ei pääse mitte kuidagi. Kusagilt ja millalgi see sulle ka uuesti ette kargab.
    Oi, oi, oi, kuldseid kodumaised vanasõnu pasaks nimetada. Tallud rukkililli ka porri ja lased suitsupääsukesi jahipüssiga? Hail A Hitler (818), ViHa ja Kalevipoeg poleks sinuga rahul.

    Ballack, see plaks-plaks tegev või üldse vaikuses istuv inimene võib sinust kümme korda fännim olla, mis siis, et sina kisendad ja panid endale kleepsutätuu õlale. Nii lihtne see ongi. Aga kardetavasti ei saa sa sellest aru, mistõttu oleks arutelu (kui see üldse tekib, mis on väga kaheldav) mõttetu.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Oi, oi, oi, kuldseid kodumaised vanasõnu pasaks nimetada. Tallud rukkililli ka porri ja lased suitsupääsukesi jahipüssiga? Hail A Hitler (818), ViHa ja Kalevipoeg poleks sinuga rahul.

      Ballack, see plaks-plaks tegev või üldse vaikuses istuv inimene võib sinust kümme korda fännim olla, mis siis, et sina kisendad ja panid endale kleepsutätuu õlale. Nii lihtne see ongi. Aga kardetavasti ei saa sa sellest aru, mistõttu oleks arutelu (kui see üldse tekib, mis on väga kaheldav) mõttetu.
      1) Need vanasõnad ei olegi pask. Sinu postituse sisu...see mõte on pask kuna sa vastasid ilma, et küsimusele vastust saaks. Igast pülgafoorumites käijana peaksid ju aru saama minu postituse mõttest...selle sisust.

      2) Mul ei ole mõtet seda küsimust rohkem küsida sinult siin foorumis. Ennem õpib haug kümnepiires korrutustabeli selgeks kui sa midagi normaalset vastata suudad mulle, mitte ei sõima valimatult (mind isiklikult).

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Oi, oi, oi, kuldseid kodumaised vanasõnu pasaks nimetada. Tallud rukkililli ka porri ja lased suitsupääsukesi jahipüssiga? Hail A Hitler (818), ViHa ja Kalevipoeg poleks sinuga rahul.

        Ballack, see plaks-plaks tegev või üldse vaikuses istuv inimene võib sinust kümme korda fännim olla, mis siis, et sina kisendad ja panid endale kleepsutätuu õlale. Nii lihtne see ongi. Aga kardetavasti ei saa sa sellest aru, mistõttu oleks arutelu (kui see üldse tekib, mis on väga kaheldav) mõttetu.

        Oi Martin, Martin. Fännide Suur Juht ja Õpetaja ei tohiks küll nii õrna hingega olla ...
        vasta ikka teadmistehimulisele noormehele
        299195

        Kommentaar


          Algselt postitas INCE Vaata postitust
          vasta ikka teadmistehimulisele noormehele
          Vastatud, kuid ma võin ka parafraseerida: vaikuses istuv inime võib olla maailma suurim fänn, kelle eeskuju tasub järgida.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Vastatud, kuid ma võin ka parafraseerida: vaikuses istuv inime võib olla maailma suurim fänn, kelle eeskuju tasub järgida.
            Tuleb vist nõustuda, et igakord ei pruugi ennast üliväga fännina väljapakkuv olla seda teps mitte ...
            299195

            Kommentaar


              Martin, ma tunnustan sind su meelekindluse eest. Mul jäi vahepeal foorumikülastusel vist kuu ajane paus sisse, taaskülastusel on rööm tödeda, et möni asi pole maailma ikka muutunud - vaidlus vänn, fänn ja poolehoidja (loe: tennisepublik) on aegumatu.

              Vanemad tegijad ehk mäletavad, et kunagi - äkki ca 10-8 aastat tagasi (jah, väga ammu) oli jalgpallisõprade newsgrupp vöi siis meililist, kus oli seesama fänniks olemise teema arutlusel. Ühe juhtiva vutifänni (see eelmise aasta jobufänn) arvamus oli, et fänn, kes vaatab mängu vaikides ei ole fänn, sest öige fänn peab karjuma-plaksutama-vastaseid mönitama. Köige paremini andis ta oma mötet edasi seda vaikivale jalgpallisöbrale roppuste saatel näkku karjudes. See teadmine antakse paraku ühes vutihospidali nimelises kollektiivis edasi pölvest-pölve ja nii ongi - vaidlemine on ainult iseenda närvide rikkumine.

              yheksa - see vaikiv fänn (möne jaoks tennisepublik)

              Ahjaa: vabandust OT pärast, sellesse teemasse vastavalt pole mul midagi lisada

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                See küll on nüüd teemast välja, aga harige mind. Kas on väga paha, kui ma sellise särgiga ringi käin? Che oli äge vend, ta oli mees, kes mõjutas maailma + oli isegi karsklane. Täiega cool ju. Või mis te arvate: Jasper, vince, anyone?

                Shermann, mine munni juba.
                teemast küll välja aga lõbus arutada ikkagi

                3. Reichi liidrid olid ka väga toredad inimesed mitme koha pealt
                Hitler oli taimetoitlane , ma usun et praktiliselt ka vist karske ;
                Himmler ei sallinud jahipidamist - barbaarne tapmine , kaitsetud loomad ( äkki oli ka karusnahkade vastane ? ehkki vaevalt - tol ajal säärase pseudojamaga ei tegeletud )

                meestest on tehtud palju toredaid särke - ei tohiks ju olla midagi taunimisväärset nende kandmises

                askeetlikud , kasinad ja karsked olid ja on kindlasti paljud teisedki - Bin Laden , W. Bush , Iraani ja puna-Hiina liidrid , ilmselt Marx-Engels-Lenin
                ja Gorbatshov - mees suisa alustas joomarluse-vastast võitlust ...

                hõissa t-särgid !!!

                Kommentaar


                  Kuulsin, et Flora fännid käitusid enda väga halvasti kui nad sõitsid Sillamäele. Nad olid purjus ja karjusid mingeid ebanormaalseid asju teistele fännidele, midagi teiste fännide suhtes. Kedgagi sai peksa ka.
                  1. UniBet £ 20
                  2. TrioBet € 50
                  3. Betdevice.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
                    Kuulsin, et Flora fännid käitusid enda väga halvasti kui nad sõitsid Sillamäele. Nad olid purjus ja karjusid mingeid ebanormaalseid asju teistele fännidele, midagi teiste fännide suhtes. Kedgagi sai peksa ka.

                    Kommentaar


                      lollus on ikka piiritu
                      FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                      Kommentaar


                        On jah piiritu, mõni kohe ei saa muidu kui peab oma väärastunud maailmavaadet igal võimalusel eksponeerima.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
                          Kuulsin, et Flora fännid käitusid enda väga halvasti kui nad sõitsid Sillamäele. Nad olid purjus ja karjusid mingeid ebanormaalseid asju teistele fännidele, midagi teiste fännide suhtes. Kedgagi sai peksa ka.
                          Vähemalt oskame hästi eesti keelt...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            On jah piiritu, mõni kohe ei saa muidu kui peab oma väärastunud maailmavaadet igal võimalusel eksponeerima.
                            Ning mis ajast sinu maailmavaade ainuõige on?
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jepjep Vaata postitust
                              Vähemalt oskame hästi eesti keelt...
                              Kas tõesti? Noh peate ju oskama... Räägi oma juttu, ma ise ei näinud mitte midagi, vaid mulle öeldi nii. Loomulikult oleks suurepäraselt kuulata kelleltki kes oli seal ise, on siin kedagi?
                              1. UniBet £ 20
                              2. TrioBet € 50
                              3. Betdevice.com

                              Kommentaar


                                Tule eile meile, ausalt!
                                Lõvi helistab põlevale ringile:
                                «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X