320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännide laimamise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Njah, mänge nii palju olnud, et kipuvad need nimed sassi juba minema.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas 818 Vaata postitust
      Kui juhuslikult tahab "must inimene" meie sekka Florat fännama tulla, siis ei tõmba talle kohe keegi lõuga. Luban sulle, et Mina isiklikult lähen tema juurde ja selgitan talle ülihüpersuperviisakalt seda, et Me ei soovi teda enda hulka ning hoidku ta ennast meist vähemalt 15 meetri kaugusele (olenevalt tuule suunast võib vahemaa pikeneda), sest meile ei meeldi mustad inimesed...

      Hügieen ikka ennekõike
      No kui siin juba on tehtud provokatiivne teema siis küsiks ka, et kas tumedanahalised inimsed võivad V sektori tribüünile ilmuda ilma et parem sektor kohe lõuksi sõidaks?
      Aga lihtsalt veidi rohkem päevitunud fännid?
      Või siis näiteks Jaapani päritolu jalgpallihuvilised?

      Ootan huviga vastust.

      Cerveza.

      Kommentaar


        #78
        Teema on hea, Flora fännid sümpaatsed, Shermann homo.

        Vahekokkuvõte.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas shepard Vaata postitust
          ilma et parem sektor kohe lõuksi sõidaks?

          Ootan huviga vastust.

          Kui sa eelnevad postitused läbi loeksid siis sa näeksid, et sellele on juba vastatud
          Aga ma võin ise ka siis öelda seda sama asja: ei sõideta lõuga.
          Mis asi see parem sektor on? Meil siiski sellised asjad nagu Parem Tiib ja Viies Sektor.

          Kommentaar


            #80
            818, mitut mustanahalist sa nuusutanud oled, et nii täpselt tead kuidas nad sita järgi haisevad?
            Jaapanlase kohta esitatud küsimus huvitab ka mind. Tuleval aastal lubas mu Jaapani tuttav Eestit väisata ja ei tea kas julgengi teda Flora mängu vaatama viia. Äkki tuleb Parem Tiib ja annab lõuga.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #81
              Mul oli alguses tunne, et 818 tegi päris head musta inimese nalja ja lisas sinna veel päris vahva muigega genoka jutu, kuid kas kõik teised tõlgendavad seda tõesti absoluutsa tõene ja ma sain nii valesti aru? Kui see on tõesti see teine varianti, siis anna muidugi abi - nii mulle kui talle.

              Ääremärkusena: palun-palun, kes iganes esimest korda mängule läheb või lihtsalt oma peaga mõelda ei suuda. Ärge Ballacku jaburaid definitsioone (eriti fänluse oma) tõsiselt võtke. Tema talendikus peitub vähe mujal, näiteks luurele võib vist isegi minna.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Mul oli alguses tunne, et 818 tegi päris head musta inimese nalja ja lisas sinna veel päris vahva muigega genoka jutu, kuid kas kõik teised tõlgendavad seda tõesti absoluutsa tõene ja ma sain nii valesti aru? Kui see on tõesti see teine varianti, siis anna muidugi abi - nii mulle kui talle.

                Ääremärkusena: palun-palun, kes iganes esimest korda mängule läheb või lihtsalt oma peaga mõelda ei suuda. Ärge Ballacku jaburaid definitsioone (eriti fänluse oma) tõsiselt võtke. Tema talendikus peitub vähe mujal, näiteks luurele võib vist isegi minna.
                Ma sain ka aru, et ta "mõtles" musta all "räpast", kuid kui selle posti kohta oli juba kriitikanooli tulnud, siis oma järgmises postis pani ta mind selle "räpasuse" osas kahtlema.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ärge Ballacku jaburaid definitsioone (eriti fänluse oma) tõsiselt võtke.
                  Kõik inimesed on erinevad. Igal ühel on oma arvamus. Äkki avaldad siis ka oma arvamuse fänlusest? Kas sinu jaoks on see omal kohal istumine ja plaks-plaks tegemine? Kui olen valesti aru saanud siis paranda mind Kui olen õieti aru saanud siis oled ilmselgelt väga vale ala valinud või on sinu koht vaid teleka ees jalgpalli vaatamine, kuna telekastist näeb palju paremini mängu ja lisaks on seal kordused

                  EDIT: täpsustan siis küsimust, et mis ma valesti kirjutasin? Kas peab risti vastupidi tegema? Järeldan siis, et ropendama, kaklema, meeskonda mitte toetama jne? Kui ei ole üks siis on lihtsalt teine loogiliselt võttes.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    Kas peab risti vastupidi tegema? Järeldan siis, et ropendama, kaklema, meeskonda mitte toetama jne?
                    Neid välja toodud asju te ju teetegi.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      joru
                      Üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #86
                        Tegelikult oleks huvitav, kas suhtumine Flora fännidesse oleks sama negatiivne
                        kui Parema Tiiva asemel võtaks sektoris kohad sisse vikerkaarevärviline Vasak Tiib, puna-mustade plagude, sirpvasarviisnurgaga punalippude, massimõrvar Che Guevara särkide ja CCCP sümboolikaga.
                        Ühesõnaga tõeliselt multikultuurne seltskond, kus poliitkorrektsuse ja vähemuste kaitse ülla eesmärgi nimel taotaks silmad kinni kõigil, kes isegi julgeb pomiseda sõnu juut, homo, neeger, venelane, (paadam), karusnahast kraega tehtaks lõket, naisfännile istet pakkuda oleks surmapatt, kus rahvuslane oleks sõimusõna ja kõik poliitkorrektsuse raamidesse mittemahtuvad vastasfännid fašistid.

                        Kahtlen.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Tegelikult oleks huvitav, kas suhtumine Flora fännidesse oleks sama negatiivne
                          kui Parema Tiiva asemel võtaks sektoris kohad sisse vikerkaarevärviline Vasak Tiib, puna-mustade plagude, sirpvasarviisnurgaga punalippude, massimõrvar Che Guevara särkide ja CCCP sümboolikaga.
                          Ühesõnaga tõeliselt multikultuurne seltskond, kus poliitkorrektsuse ja vähemuste kaitse ülla eesmärgi nimel taotaks silmad kinni kõigil, kes isegi julgeb pomiseda sõnu juut, homo, neeger, venelane, (paadam), karusnahast kraega tehtaks lõket, kus rahvuslane oleks sõimusõna ja kõik poliitkorrektsuse raamidesse mittemahtuvad vastasfännid fašistid.

                          Kahtlen.
                          aga jätta oma igasugused äärmuslikud isiklikud poliitilised vaated mängu ajaks koju ei tuleks teie puhul kõne allagi, jah?
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            #88
                            FC Saint Pauli moodi
                            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              sirpvasarviisnurgaga punalippude, massimõrvar Che Guevara särkide ja CCCP sümboolikaga.
                              Kahtlen.
                              Kui sa ei ole nats, siis sa oled kommu. Must-valge, valge-must.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Jaapanlase kohta esitatud küsimus huvitab ka mind. Tuleval aastal lubas mu Jaapani tuttav Eestit väisata ja ei tea kas julgengi teda Flora mängu vaatama viia. Äkki tuleb Parem Tiib ja annab lõuga.
                                Kui sa oleksid käinud Flora kodumängudel, kus ka Parem Tiib on olnud, teaks võibolla, et on pealtvaatajate seas olnud ka teiste rasside esindajaid ilma, et oleks tekkinud konflikti. Senikaua kui meid torkima ei tulda ja otseselt ninaalla hõõruma, et näe siin on neeger või aasialane, ei juhtu midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X