320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    http://www.zone.ee/fctabivere/
    Kas tulevane liigakaaslane. Sümpaatne koduleht ka.
    Suhteliselt suure tõenäosusega JAH. hetkel käsil väike paberimajandus ja veel nipet-näpet asjaajamisi, aga väga tahaks loota, et asi saab käima ja 4.ndas oma võimed proovile panna!
    //

    Kommentaar


      esimene üleminekumänguvaatus Karksiga lõppes Quattromedile soodsalt 2:1, ent arvestades mängu kulgu jäi väga palju momente realiseerimata. Selles paaris pole veel midagi otsustatud

      Kommentaar


        Algselt postitas naitleja Vaata postitust
        esimene üleminekumänguvaatus Karksiga lõppes Quattromedile soodsalt 2:1, ent arvestades mängu kulgu jäi väga palju momente realiseerimata. Selles paaris pole veel midagi otsustatud

        siiski kaldun arvama,et Karksi kodus võtab oma
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          aaaga teadjamad poisidssss/tüdrukud..mul on üks küsimus ja ejl ka ei vasta, ühesõnaga, Kui palju meeskondi võib osaleda korraga 4.ndas liigas (teatud piirkonnas nt Lõunas, kuigi sel pole vist vahet)? Kas on olemas mingi kindel kvoot või üle 10.ne meeskonna ei ole üldse lubatud? Ja kui on näiteks 1 koht liigasse pääsemiseks vakantne ja sellele kohale kandideerib näiteks 3 meeskonda, siis milliste kriteeriumite alusel valitakse kolme hulgast see 1 meeskond välja?
          //

          Kommentaar


            asi on lihtne. kõik osalejad võetakse vastu ja jagatakse alagruppide vahel nii ära, et enam-vähem võrdselt oleks. see aasta ju näiteks IV idas oli vaid 9 satsi. ja kui tuleb rohkem, siis pannakse ühte piirkonda kuni 12 meeskonda. ja võimalikud on ka igasugused vangerdused. näitena mängivad pärnu satsid nii lääne, kui lõuna piirkonnas. loodan, et said vastuse küsimusele.

            Kommentaar


              Algselt postitas smith Vaata postitust
              asi on lihtne. kõik osalejad võetakse vastu ja jagatakse alagruppide vahel nii ära, et enam-vähem võrdselt oleks. see aasta ju näiteks IV idas oli vaid 9 satsi. ja kui tuleb rohkem, siis pannakse ühte piirkonda kuni 12 meeskonda. ja võimalikud on ka igasugused vangerdused. näitena mängivad pärnu satsid nii lääne, kui lõuna piirkonnas. loodan, et said vastuse küsimusele.
              Professionaalne vastus.

              Kommentaar


                JK Karksi - Tartu Quattromed II üleminekumäng 27.0kt kell 14.00 Karksi-Nuia Gümn st.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  JK Karksi - Tartu Quattromed II üleminekumäng 27.0kt kell 14.00 Karksi-Nuia Gümn st.
                  Isiklikult loodan, et Karksi korjab oma võrgust palju palle
                  Pain is temporary, honour lasts forever...

                  www.fcotepaa.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                    Isiklikult loodan, et Karksi korjab oma võrgust palju palle
                    Pole vaja. Las kõik jäävad oma liigadesse. Kes sinna Karksi ikka viitsib sõita? Palju mõnusam Qmediga Kaagveres müdistada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                      Isiklikult loodan, et Karksi korjab oma võrgust palju palle
                      Hmm,kaldun arvama,et vastupidi saab olema,kuna tasemevahe oli siiki olemas aga laup oleme targemAD:P
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Hmm,kaldun arvama,et vastupidi saab olema,kuna tasemevahe oli siiki olemas aga laup oleme targemAD:P
                        Tõesti ma ei oska öelda kuidas saab üks mees sellist hülgemöla ajada -
                        tasemevahe - lubage naerda. Esimesel poolajal oli mäng suhteliselt võrdne.
                        Oli meil häid võimalusi ja ka neil. Teisel poolajal püsis pall vähemalt 70% meie
                        käes. Ma ütlen ausalt, isegi guwalda (mitte et guwalda oleks nõrk meeskond) vastu ei surunud me nii tugevalt kui teisel poolajal Karksi vastu. Eks meie liigakaaslased tea, et me ei hiilga just palli hoidmisega. Aga eks me näe kes võidab kes kaotab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuldar Vaata postitust
                          Tõesti ma ei oska öelda kuidas saab üks mees sellist hülgemöla ajada -
                          tasemevahe - lubage naerda. Esimesel poolajal oli mäng suhteliselt võrdne.
                          Oli meil häid võimalusi ja ka neil. Teisel poolajal püsis pall vähemalt 70% meie
                          käes. Ma ütlen ausalt, isegi guwalda (mitte et guwalda oleks nõrk meeskond) vastu ei surunud me nii tugevalt kui teisel poolajal Karksi vastu. Eks meie liigakaaslased tea, et me ei hiilga just palli hoidmisega. Aga eks me näe kes võidab kes kaotab.
                          Jalgpallist oli ikka vääääga kaugel teie mäng,kuigi aga jah Karksi mäng ei kannata isegi kriitikat oli üldse kuidagi väääga must päev. Väljak oli muidugi supper,aga nii head väljakut kahjuks Karksi-Nuia G st ei tasu oodata.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jethro Vaata postitust
                            Pole vaja. Las kõik jäävad oma liigadesse. Kes sinna Karksi ikka viitsib sõita? Palju mõnusam Qmediga Kaagveres müdistada.
                            Mitte et ma väga tahaks Karksi sõita, aga ühe korra peab vast vastu..aga järgmisel aastal ise neid loputada tahaks küll...eriti peale viimaseid kommentaare
                            Pain is temporary, honour lasts forever...

                            www.fcotepaa.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Jalgpallist oli ikka vääääga kaugel teie mäng,kuigi aga jah Karksi mäng ei kannata isegi kriitikat oli üldse kuidagi väääga must päev. Väljak oli muidugi supper,aga nii head väljakut kahjuks Karksi-Nuia G st ei tasu oodata.
                              Et ma siis loen nagu siit välja et Q-med on mega sitt ja teil oli lihtsalt MUST PÄEV - mida te siis 3.liiga lõpus tegite??? Ära tule mulle rääkima, et Lõuna 3. liiga on Lõuna 4ndast peajagu üle...
                              Pain is temporary, honour lasts forever...

                              www.fcotepaa.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas etsajo Vaata postitust
                                Et ma siis loen nagu siit välja et Q-med on mega sitt ja teil oli lihtsalt MUST PÄEV - mida te siis 3.liiga lõpus tegite??? Ära tule mulle rääkima, et Lõuna 3. liiga on Lõuna 4ndast peajagu üle...
                                Nu mõtle ise natuke kui mängisime 20 min vähemuses ja läksime juhtima,pärast oli veelgi 2 suurepärast võimalust aga ok jah seda ma ütlen kindlasti,et III Liiga tase on kõrgem,seal mängitakse siiski jalgpalli,mitte pink-bongi vms.

                                OK ei viitci rohkem vaidlema hakkata ja üldiselt võidelnud ise koht välja siis.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X