320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Defa Vaata postitust
    mis siin rääkida rahulejäämisest!
    kui 2 aastat järjest samasse ämbrisse astuda on ikka nõmeduse tipp küll!
    etkel ülejäänud kommentaarid puuduvad!
    - Otepää on tegelikult tugev meeskond aga õnne vist ei olnud vajalikul hetkel vajalikus koguses.

    - suur osa jäi endal hooajast vahele aga meelde jäi ... R&R klubi jonniv VV... noh see oli nii ilus ja samas kuidagi kurb.

    ahjaa - Võhma 5-5 oli ka naljakas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Vaitsenegger Vaata postitust
      - Otepää on tegelikult tugev meeskond aga õnne vist ei olnud vajalikul hetkel vajalikus koguses.

      - suur osa jäi endal hooajast vahele aga meelde jäi ... R&R klubi jonniv VV... noh see oli nii ilus ja samas kuidagi kurb.

      ahjaa - Võhma 5-5 oli ka naljakas.
      natuke peale õnne puudu ka heast ründajast, (kõik head pakkumised oodatud)parimad väravalööjad sel hooajal meil olid 2 keskpoolkaitsjat, ja äärepoolik *wonder*

      Kommentaar


        Algselt postitas Defa Vaata postitust
        natuke peale õnne puudu ka heast ründajast, (kõik head pakkumised oodatud)parimad väravalööjad sel hooajal meil olid 2 keskpoolkaitsjat, ja äärepoolik *wonder*
        paistab, et meil polnud siis ainsana probleeme ründega . hooajajooksul sai selgeks, et ega oma nina tartust välja ei tasu toppida, sest mujal on veel paremad pallurid kui siinkandis . peale esimest vooru oli mulle igatahes selge, et vaprusele siin erilisi vastaseid pole, kuid ülejäänud saavad omavahel küll pusida kõvasti ja nii ka läks. otepää ja quattro hoidsid pinget kuni lõpuni ning kes veel peale quattromeeste enda oleks uskunud võimalusest kõrgemale pääsemiseks . eks jääme lootma, et kolmandasse pääsenud hoiavad meie liiga au kõrgel ja ei kuku kohe tagasi. (eelkõige käib see vast meteci kohta kuna nende tiim tundub olevat selline, kus liikmed kõigerohkem on meeskonda vahetanud)

        üks küsimus ka defale, et kuhu on kadunud kein ja kümmel ning vist mõnigi veel kes veel eelmine hooaeg meile mängus probleeme valmistasid??? kas nad on lõpparve teinud???

        natsa statistikat kah: parim väravakütt rainer 5 väravaga ja korjas enim kollaseid ka kokku 3/ meeskonna 11st. punaseid saime 1- otepää vastu. värva said kirja kokku 12 mängijat ning nendepoolt saime ka 1 kübaratriki oti poolt võhma vastu.
        pommitaja

        Kommentaar


          Algselt postitas timursem Vaata postitust
          üks küsimus ka defale, et kuhu on kadunud kein ja kümmel ning vist mõnigi veel kes veel eelmine hooaeg meile mängus probleeme valmistasid??? kas nad on lõpparve teinud???


          Nii kein kui ka kümmel on pühendunud suustamisele, keini kontosse sel hooajal jäi 3 mängu vististi, natuke üle 100 mänguminuti, kümmel ei mänginud üldse, eks tal ka kõrgemad soovid suusahooajast (mäletatavasti ei läinud tal sprindis mitteüldse halvasti eelmisel talvel),

          Kommentaar


            Noo hooaeg läks nii nagu me soovisime, pidime siit edasi minema ja nii juhtuski, aga minu arust siis kaks raskemat mängu, Otepääga ja Meteciga võõrsil, kus otepääga mängus olime teise poolaja vastu metsiku surve all aga suutsime hoida oma 1:0 edu ja Meteci vastu kui seis oli 2:2 siis meie keskvälja mootor põrutas palli väravavahi kätest sisse.
            Peale kevad ringi ei olnud midagi head oodata (5-3-1) aga sügis ring aitas meid (9-0-0) Sügisel kaitse pidas ja sööt käis muud ei olnudki vaja aga ootame põnevusega mänge 3 liigas. Ning edu kõigile järgmiseks hooajaks

            et siis väravate suhe 74:14 (+60) mis ei ole väga paha, kevadel lasime natuke palju väravaid, näiteks Luunjale kes meid 3 väravaga üllatas, aga see selleks, loeb mis on hooaja lõpus ja Defa ega 2 kolmandata ei jää :d aga edu teile ärge järgmine aasta siis põruge

            Kommentaar


              Eesti jalgpalli tugevusest ja meie IV liiga tasemest annab aimu minu (rainer) klubivahetus.

              EPMÜ parim väravakütt liikus Taani tugevuselt neljanda liiga tiimi IHF Aarhus.
              Isegi debüütmäng juba kirjas

              Tegelikult ma tunnen suisa puudust sellisest mängust, kus korraks saaks jala lõdvaks lasta või kohtunikku sõimata. Jama on siin selles, et kohtunikud teevad maru hästi tööd ja äärekohtunikud tõepoolest jälgivad suluseisu, mitte ei tolkne niisama. No ja siin saab kollase eest 10 minutit puhkust mängust. Tundub hästi toimivat, kuna kaarte eriti ei jagata.

              Osavaim kaardisaaja oli EPMÜ'l ikka Tralla ju, kes kahe punasega domineerib minu kollaste üle

              Kommentaar


                arvestades lõpu pingelisust võib Quattromedi olulisimaks mänguks pidada 1:0 võitu Otepää üle esimeses voorus

                Kommentaar


                  Algselt postitas naitleja Vaata postitust
                  arvestades lõpu pingelisust võib Quattromedi olulisimaks mänguks pidada 1:0 võitu Otepää üle esimeses voorus
                  just selle tulemuse üle olin mina sügavas hämmingus, aga rainer -tralla sai ühe otse ja teise peale kahte kollast, kollaseid oli sinul ikkagi rohkem
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas timursem Vaata postitust
                    just selle tulemuse üle olin mina sügavas hämmingus, aga rainer -tralla sai ühe otse ja teise peale kahte kollast, kollaseid oli sinul ikkagi rohkem
                    tahaks verd näha, kummal siis õigus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ak Vaata postitust
                      tahaks verd näha, kummal siis õigus?
                      Vahet, pole Kui ma kunagi peaks professionaalse jalgpalluri karjääri lõpetama ja EPMÜsse naasen, siis ma olen kindlasti palju parem inimene. Ma ei saa siin isegi ropendada - keegi nagunii aru ei saa ja mis ma siin niisama siis soiun omaette

                      AK, küll me veel platsil võitleme puujala karika nimel. Kahjuks R&Riga peetud juunikuine mäng jäigi mulle viimaseks sel hooajal.

                      Kommentaar


                        kindlasti. btw, epmü jäi võhma kõrval ainukeseks meeskonnaks, keda sel hooajal väravaga ei kostitanud. väikesed tähed seepärast, et õlg lahases.

                        Kommentaar



                          Kas tulevane liigakaaslane. Sümpaatne koduleht ka.

                          Kommentaar


                            Kas JK Quattromed peab oma mänge Kaagvere jalgpalliväljakul või Annelinna st
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Kas JK Quattromed peab oma mänge Kaagvere jalgpalliväljakul või Annelinna st
                              Kui Kaagvere väljak veel kannatab mängida, siis seal.

                              Kommentaar


                                JK Quattromed soovis üleminekumängu edasi lükata kuna enamus nagu aru võis saada on InglismaAL JK Karksi tuli sellele palvele vastu kui kah jalgpalliliit rahuldab palve siis peaks avamäng toimuma 21.okt Tartus
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X