320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puka - Otepää (Nu jah ehk saab Otepää kõrvetada,eriti muidugi ei usu)
    EMÜ SK - ABJA(Ei taha nagu midagi üelda eriti, loodame põnevat mängu)
    Rock Roll Löök - Luunja(Luunja vast ei väärata)
    Welco Elekter - Tabivere(Nu sealt ehk viik või siis napp võit ükskõik kelle kasuks)
    Aspen - HaServ( Nu sealt tuleb ikka.... natuke... HaServile)
    Tõrva - Quattromed( Ehk tulevad ikka poisid kohale ja annavad hea lahingu Quattromile,viigi peale võidelda)
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
      Pakun et FCE Puka ja FC Otepää mäng tuleb põnev derby. Keskväljaduellis vastamisi vennad Sass Suiste 1991.a FCE Puka ja Simmo Suiste 1989.a FC Otepää. See juba lisab mängule ekstra vürtsi
      Sass lükkab Simmo massiga ära ja see saab tulemuse puhul otsustavaks
      Pain is temporary, honour lasts forever...

      www.fcotepaa.ee

      Kommentaar


        10.05. 12.00 FC Elva Puka – FC Otepää 1-3 -kohalikus derby mängus võtab Otepää oma 3 punni 11.05. 15.00 Tartu EMÜ SK – FC Abja 5-1 Abja poisid ei pea vastu 10.05. 15.00 JK Rock&Roll Löök – JK Luunja X-X - ootada on rasket mängu,aga 3 punni tuleb meile 11.05. 12.00 JK Welco Elekter – FC Tabivere 2-2 - mingi mäng peab viiki jääma ju 11.05. 12.00 FC Aspen – Tartu FC HaServ 0:8 - HaServile jälle kerge jalutuskäik
        11.05. 17.00 Tõrva FC Warrior – Qmed 0:4 - Tõrva poisid annavad endast parima

        Kommentaar


          Algselt postitas etsajo Vaata postitust
          Sass lükkab Simmo massiga ära ja see saab tulemuse puhul otsustavaks
          Seda näeb alles mänguväljakul, kui hästi on keegi häälestatud! Kõige enam oodatud mäng sellel hooajal ikkagi. Otepää jalgpallile lisavad need mängud värvi nagu vanasti JK Merkuuri ja JK Tammeka kohtumised. Kui ise sai Merkuuri ridades pallitud - kõva andmine oli isegi kui sellel ajal oli JK Tammeka natuke kehvem.
          www.fcelva.ee

          Kommentaar


            FC Aspeniga ei saa olema HaServil küll kerge, kuna mängu tingimused pole just kergemate küllast...
            skoori ei oska öelda aga võitu ka arvatavasti(aga siiski lollide lootus on alles) ei tule meile...
            no võib minna küll nii, et HaServ jalutab läbi kaerapõllu 6:0 võiduga aga sinna kuhu kord on vanakuri oma seemne külvanud, seal lihtsat tervisele head mängu tulla saa....
            aga muidu usun, et võidavad see nv: otepää, luunja ja nh viigid on ka igati oodatud lisaks...

            Kommentaar


              FC Haspen v6idab Ha-servi nagunii

              Otep22 ja Luunja kaotavad suurelt
              Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

              Kommentaar


                Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                FC Haspen v6idab Ha-servi nagunii

                Otep22 ja Luunja kaotavad suurelt
                ma loodan, et panid oma maja, auto ja naise panti
                Pain is temporary, honour lasts forever...

                www.fcotepaa.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Paju Vaata postitust
                  FC Aspeniga ei saa olema HaServil küll kerge, kuna mängu tingimused pole just kergemate küllast...
                  skoori ei oska öelda aga võitu ka arvatavasti(aga siiski lollide lootus on alles) ei tule meile...
                  no võib minna küll nii, et HaServ jalutab läbi kaerapõllu 6:0 võiduga aga sinna kuhu kord on vanakuri oma seemne külvanud, seal lihtsat tervisele head mängu tulla saa....
                  aga muidu usun, et võidavad see nv: otepää, luunja ja nh viigid on ka igati oodatud lisaks...
                  kui ma nyyd hästi järgi mötlen kölas u. samalaadne ennustus a`la ega teil kerge saa olema viimases kolmes mängus
                  nr 31

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vahis Vaata postitust
                    kui ma nyyd hästi järgi mötlen kölas u. samalaadne ennustus a`la ega teil kerge saa olema viimases kolmes mängus
                    ma usun, et ta mõtles vastasest hoolimata seda asja tõsiselt. me tuleme teie vastu peaaegu samade mõtetega natsa rohkem kui kuu ajapärast
                    pommitaja

                    Kommentaar


                      Keegi Quattromedi kohta miskit tarka oskab öelda?

                      Kommentaar


                        Väike OT
                        Kuna nende maakate regamine lõpebki ?
                        Oskab keegi infi anda tahaks kah madistada :P

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mirko Vaata postitust
                          Väike OT
                          Kuna nende maakate regamine lõpebki ?
                          Oskab keegi infi anda tahaks kah madistada :P
                          Kuskil eelpool oli sellest juttu
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                            Keegi Quattromedi kohta miskit tarka oskab öelda?
                            Suht mõttetu meeskond, eriti nõrgad on ründajad. Vasakkaitsja on päris hea.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
                              FC Haspen v6idab Ha-servi nagunii

                              Otep22 ja Luunja kaotavad suurelt
                              ära nüüd lõõbi niimoodi

                              oleme ausad et HaServ, otepää, luunja praegu parimad tulemuste järgi...

                              HaServiga mäng ei tule mõlemale meeskonnale kerge sest kes see aasta Väimelas käinud korra ära see teab mis tingimused ootavad...

                              teadmiseks neile kes Karksi-Nuias Abja meeskonna vastu mängimas on käinud, siis Väimela on kordi hullema platsi kvaliteediga...

                              Kommentaar


                                aga meile on see kodu plats ja väga meele järele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X