320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
    FC Tabivere vs FC Abja - 6:1.


    minu poolt siis nii palju,et esimene poolaeg lõime mingi 3 üks ühele minekut mööda, lisaks veel posti, abja peksis ainult kaugelt pealt, üks hea võimalus oli, värava eest..

    teine poolaeg olid abja kaitsjad väga nõrgad ja lihtsalt lasid ennast üle joosta.

    NB! meie 3 väravat lõid kaitsjad!
    Abja kaitseliin noor ja väsisid ja nii ta lagunes.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
      FC Tabivere vs FC Abja - 6:1.


      minu poolt siis nii palju,et esimene poolaeg lõime mingi 3 üks ühele minekut mööda, lisaks veel posti, abja peksis ainult kaugelt pealt, üks hea võimalus oli, värava eest..

      teine poolaeg olid abja kaitsjad väga nõrgad ja lihtsalt lasid ennast üle joosta.

      NB! meie 3 väravat lõid kaitsjad!
      sander 4 kuna ets oli ka kaitse

      Kommentaar


        väga noor ei tundunud, kui vana see pikk latt on seal

        millegi pärast oli täna nii, et iga abja kaitsja, kaasaarvatud ka need , kes varust tulid, mulle jalgadesse ja siis kui kohtunik ei vaadanud siis käega selga tagusid

        mingi sinu korraldus kaitz v

        ei okei, tegelikult see loomulik, et nii tehakse, aga lihtsalt naljakas, iga vend,kes mind võttis tagus mind

        nutt ja hala eksju

        Kommentaar


          Kusagil peabju viha välja ajama,peksmine on üks moodus selleks.Ah jaa peksjatele soovitaks mine õhtul peole ,löö üle mõne kõva ja ülbe kuti naine ja siis kui see vend sulle kallale tuleb proovi kuidagi hakkama saada.Jalgpallis võiks mõelda sellele kuidas vastasele värav lüüa.

          Kommentaar


            Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
            väga noor ei tundunud, kui vana see pikk latt on seal

            millegi pärast oli täna nii, et iga abja kaitsja, kaasaarvatud ka need , kes varust tulid, mulle jalgadesse ja siis kui kohtunik ei vaadanud siis käega selga tagusid

            mingi sinu korraldus kaitz v

            ei okei, tegelikult see loomulik, et nii tehakse, aga lihtsalt naljakas, iga vend,kes mind võttis tagus mind

            nutt ja hala eksju
            meie peksime neid väravatega

            Kommentaar


              Keegi navi ja welco tulemust ei tea juba=?

              Kommentaar


                Algselt postitas mäksakunn Vaata postitust
                Kusagil peabju viha välja ajama,peksmine on üks moodus selleks.Ah jaa peksjatele soovitaks mine õhtul peole ,löö üle mõne kõva ja ülbe kuti naine ja siis kui see vend sulle kallale tuleb proovi kuidagi hakkama saada.Jalgpallis võiks mõelda sellele kuidas vastasele värav lüüa.

                Polnud minu korraldus JA PÄRAST MÄNGU VÕTSIN NEED VENNAD LÄBI,KUNA mängime siiski jalgpalli,mis puutub pikemasse mängijasse siis(24) ja esmane kogemus keskkaitsja kohal,aga nagu näha ebaedukas,kuna põhikeskkaitsja viibis tööl Soomes. Aga teema lukku ja Tabivere edu järgmistes mängudes,esikolmesisse peaksite ära võitlema.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  nii welco ja navi 10:2

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linttraktor Vaata postitust
                    nii welco ja navi 10:2 vist
                    Nu arvata oli,KALDUN ARVAMA,ET kaks väravat kontratest.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      tähendab,et uus liider siis peale esimest vooru Welco

                      tublid poisid.

                      eem, abja koha pealt veel. Abja nr 25 oli väga hea ja arvatavasti hakkab tegusi tegema siin liigas

                      muidugi ka seegel.

                      olge ettevaatlikud vastased

                      Kommentaar


                        Welco Elekter - Navi Vutiselts 10:2 (5:0)
                        Skoor on tõesti üsna kuri, aga tuleb ära mainida, et 10-st väravast 4 lõime nurgalöökidest ja kolm otse karistuslöökidest (sealjuures ei olnud väga tugevad löögid). Keskväljal võitis Navi tegelt päris palju duelle ja lõpus torkasid meile 2 väravat ka. Lihtsalt standardolukorrad on uuele satsile kohaselt ebakindlad ja noh, uue väravavahi hankimisele peaksite ka mõtlema.
                        Igatahes on Navi igati sümpaatne sats, mingit mölinat platsil ei olnud. Edu teile edaspidiseks.

                        Kommentaar


                          Ega keegi ei tea, et kuna jalkaliidu kodulehel selle hooaja tabelid üles pannakse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                            tähendab,et uus liider siis peale esimest vooru Welco

                            tublid poisid.

                            eem, abja koha pealt veel. Abja nr 25 oli väga hea ja arvatavasti hakkab tegusi tegema siin liigas

                            muidugi ka seegel.

                            olge ettevaatlikud vastased

                            Lisaksin täienduseks ka nr8,kes kahjuks täna juba 17 min vigastusega lahkus platsilt.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                              Ega keegi ei tea, et kuna jalkaliidu kodulehel selle hooaja tabelid üles pannakse?
                              VIIENDAl KOHAL.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Aga eelmisel hooajal pallinud meie liiga kolm paremat jagavad ka III liigas kolm esimest kohta

                                HaServ,Otepää,Luunja.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X