320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    18.04. 12:00 SK Tääksi - EMÜ SK Võhma, 1:5
    19.04. 12:00 Navi Vutiselts - FC Abja, X-X
    19.04. 12:00 Tõrva FC Warrior - FC Tabivere, 1:3
    19.04. 19:00 Tartu Quattromed - FC Aspen, 3:1
    19.04. 19:30 JK Welco Elekter - JK Tartu Löök 3:1 welcol eelis staadioniga

    Kommentaar


      Sk 10 kodumäng lükati edasi 10.juunile,meie tulime vastu neile.

      Kommentaar


        sk10 ei tahtnud tammal mängida ja nurisesid, et peavad siis väljakut maksma :S

        Kommentaar


          on ikka sead

          Kommentaar


            Algselt postitas indahell Vaata postitust
            sk10 ei tahtnud tammal mängida ja nurisesid, et peavad siis väljakut maksma :S
            Samas on suht paljud pidanud tammale kolima kun amurule veel ei saa ju!Jalgpallis tuleb arvestada sellega et kui on muruväljak siis sinna ei saa enne kui see on kuiv! sk10 oleks võinu dkuidagi jalkaliiduga rääkida et esimesed ,mängud siis neil võõrsil pärast teevad kodus või kuidagi niimoodi ma arvan et oleks ikka saanud

            Kommentaar


              Lgp Tabivere!
              Nägin eile teie mänguKoosseis on täienend teil!Teil parem äär kes teil sisse tuli on päris hea kiiruse poolest võiksite talle vastu võtmist ja söödu jagamist õpetada!Lokkidega ründaja on ka hea!Ja üleültse meeldis mulle teie kaitsete mäng. Kaitse vennad tulid ja lihtsalt lõid väravaid!Aga ma vaatasin ka seda et teil pole enam seda värvavahti kes teil enne oli? kahju et teda enam teil pole too oleks teile täiuslikuks tiimiks..!Mis ta nimi ültse on ?Kus ta mängib siis nüüd`?Ja mis teil mishast saanud on eile nägin et ta vaatas pealt?

              Abja!
              Te peate saama enda kaitse pidama!ja väravavahi korda!väravavaht ei tohi karta ründajaid!aga loodame et navi vastu näitate paremat mängu


              18.04. 12:00 SK Tääksi - EMÜ SK tääksi ebakindel mäng 1:5
              19.04. 12:00 Navi Vutiselts - FC Abja, abja sai tabivere saunast üle 1:4
              19.04. 12:00 Tõrva FC Warrior - FC Tabivere, 2:7 Tabivere on heas hoos
              19.04. 19:00 Tartu Quattromed - FC Aspen, 3:3
              19.04. 19:30 JK Welco Elekter - JK Tartu Löök 3:2

              Kommentaar


                Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                tooks siis sellise asja ka siis ju8ba siia et eelmine aasta 1 kevadringis löödi 27 väravat, aga see aasta esimeses ringis löödi vist kui ma ei eksi 37!
                Et siis jah loodan et läheb teil rebimiseks siin liigas kõvasti et ka need kes jäävad tahapoole leiavad ka oma mängud ülesse(navi,tääksi,abja)Keda loputati esimene ring natuke!Tehke äratus enda meeskonnale ja näidake kuidas Teie kandis jalgpalli mängitakse!

                Meeldivaid jalgpalli lahinguid!
                tegelikult uurikski, kas navi, tääksi ja abja meeskonnad talvel väljas üldse trenni teevad??? äkki on siin peidus nende kahvatu algus. neil ju kunstmuru puudub, seega pole imestada. kui neil platsid mänguvalmis saavad, siis muutuvad ka skoorid kindlasti tasavägisemaks.
                pommitaja

                Kommentaar


                  Algselt postitas timursem Vaata postitust
                  tegelikult uurikski, kas navi, tääksi ja abja meeskonnad talvel väljas üldse trenni teevad??? äkki on siin peidus nende kahvatu algus. neil ju kunstmuru puudub, seega pole imestada. kui neil platsid mänguvalmis saavad, siis muutuvad ka skoorid kindlasti tasavägisemaks.
                  Tabivere -Abja mängu skoor ei näitand Tabivere üleolekut,kuna poolaeg lõppes 0:0 ja eks teises ringis murul oleme paremaks lahinguks terve 90 min valmis, ega tõesti väljas pole trenni tehtud ainult väikeses saalis ja sedagi pooliku võistkonnaga.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    muideks, Tabivere pole ka teinud mitte ühtegi trenni õues alates hooaja lõpust. niiet selle karva ei saa midagi ajada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      muideks, Tabivere pole ka teinud mitte ühtegi trenni õues alates hooaja lõpust. niiet selle karva ei saa midagi ajada
                      ma usun, et need a la 10 kontrollkohtumist on sama head kui väljas treeningud
                      pommitaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas timursem Vaata postitust
                        ma usun, et need a la 10 kontrollkohtumist on sama head kui väljas treeningud
                        Täpsemalt metec/sk10/epa/ welco! ja sellest piisab!
                        Ja neist mängiti 1 viiki üks võit kaks kaotust
                        Last edited by in-the-stone; 13.04.09, 16:08. Põhjus: täpsustasin

                        Kommentaar


                          Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                          tabivere sõprus mäng welcoga oli allapoole arvestuse kuigi kõrval vaadates on welco päris tubli sats juba ja kindlasti võtab punkte sealt kus võimalik
                          Kas tegid oma deüüdi 2 liigas ära?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Väikenugis Vaata postitust
                            Kas tegid oma deüüdi 2 liigas ära?
                            Kahjuks /õnneks ei! kuna pole mängima veel saanud aga ehk homme saan!siis saan tõestada ennast!ja vb jääb su irisemine ära ka!

                            Kommentaar


                              tammeka II seisad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Tabivere -Abja mängu skoor ei näitand Tabivere üleolekut,kuna poolaeg lõppes 0:0 ja eks teises ringis murul oleme paremaks lahinguks terve 90 min valmis, ega tõesti väljas pole trenni tehtud ainult väikeses saalis ja sedagi pooliku võistkonnaga.
                                Täiesti nõus olen, et pigem oli esimesel poolajal Tabivere värav ohus. Eluski ei oodanud sellist tulemust esimese poolaja põhjal. Tabivere siiski tuli ilusti rongi alt välja ja seda näitab tulemustki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X