320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kull oli vist veits tõbine ja ei tulnud mängule!
    Aga väravad lõid vist 2 H. Hausenberg, 1 A. Hausenberg, 1 Rohtla ja 1 Muttik!

    Kommentaar


      Algselt postitas C.Rinaldo Vaata postitust
      ma pole sind trenniski näinud:S
      2 trennist vist olen puudunud kuna põlv sai kannatada esimene trenn!Ja homme tõesti ma mängida ei saa kuna ülemineku aeg või ma ei saanud aru alles saan esimese mängu 15 mai!

      Kommentaar


        Algselt postitas cosmix100 Vaata postitust
        Elva ka ju
        vabandust unustasin!

        Kommentaar


          Algselt postitas PeTy3bI Vaata postitust
          debüüt pingil on kah debüüd

          murut näen, hoian pall ja pingil istun vene kõlab vene keeles paremini
          Saad sa aru mind ei huvita kas ma olen pingi peal või mitte!Vähemalt olen nimekirjas!Ma võin istuda pingil ka aga vähemalt elan kaasa!Ja kui tuleb see aeg kui ma saan väravas seista siis ma annan endast 110%Ja sellest on mul siiralt Po**ui mida teised arvavad mida ma teen! mina jätkan treenimist endal kas trennis või individuaalselt edasi!MA võin olla noor, aga selle eest ma armastan väravas olemist ja naudin seda!paar kolm neli aastat korralikku trenni ja ma arvan et minust võib isegi päris palju asja saada!Aga selles ongi asi et kuskil pole väravavahi trenni!See panebgi kõik toppama ja koguaeg individuaalis ei taha ka teha!Kui peab siis teen!Ja ma rihin koguaeg kõrgemale kasvõi olen 90-s väravavaht klubis aga ma olen kuskil ja küll mind ka märgatakse kunagi!Jätkan enesekindlalt trenni ja nii see tasapisi tulebgi.
          ja ma arvan et sellepärast olen ka pingil esialgu et arvatakse et ohh noor poiss alles tuli kuskilt 4-ndast 2-se et mis ta ikka oskab nagunii midagi et vaatame mis trennis teeb! Ma võin oodata isegi aasta kaks kuni ma saan mängida!Aga põhiline on see et ma tahan trennni teha!
          Ma ei tea kas saate aru minust mida ma mõtlen aga jah omast arust väljendasin suht selgelt!

          Kohtumiseni!

          Kommentaar


            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
            Saad sa aru mind ei huvita kas ma olen pingi peal või mitte!Vähemalt olen nimekirjas!Ma võin istuda pingil ka aga vähemalt elan kaasa!Ja kui tuleb see aeg kui ma saan väravas seista siis ma annan endast 110%Ja sellest on mul siiralt Po**ui mida teised arvavad mida ma teen! mina jätkan treenimist endal kas trennis või individuaalselt edasi!MA võin olla noor, aga selle eest ma armastan väravas olemist ja naudin seda!paar kolm neli aastat korralikku trenni ja ma arvan et minust võib isegi päris palju asja saada!Aga selles ongi asi et kuskil pole väravavahi trenni!See panebgi kõik toppama ja koguaeg individuaalis ei taha ka teha!Kui peab siis teen!Ja ma rihin koguaeg kõrgemale kasvõi olen 90-s väravavaht klubis aga ma olen kuskil ja küll mind ka märgatakse kunagi!Jätkan enesekindlalt trenni ja nii see tasapisi tulebgi.
            ja ma arvan et sellepärast olen ka pingil esialgu et arvatakse et ohh noor poiss alles tuli kuskilt 4-ndast 2-se et mis ta ikka oskab nagunii midagi et vaatame mis trennis teeb! Ma võin oodata isegi aasta kaks kuni ma saan mängida!Aga põhiline on see et ma tahan trennni teha!
            Ma ei tea kas saate aru minust mida ma mõtlen aga jah omast arust väljendasin suht selgelt!

            Kohtumiseni!
            rahu, rahu saa kaineks, pärast räägime))
            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

            Kommentaar


              väike ennustus ka minu poolt:

              SK Tääksi - EMÜ SK 2:5 esimese mängu järel võib öelda et EMÜ peaks olema tunduvalt tugevam
              Tõrva FC Warrior - FC Tabivere 1:6 ehk suuvärk on võrdne tabivere mänguoskusega, palju räägivad, veel rohkem löövad väravaid aga väike sõnaõigus võiks ka vastastele jääda
              Tartu Quattromed - FC Aspen 2:3 see on seis vaid sellisel juhul kui aspenlased suudavad oma möla maha suruda ning tegeleda oma mängu mitte tiimikaaslaste sõimamisega. vastasel juhul võib tulla Quatromedi võit 6:3
              Navi Vuti Selts - FC Abja 4:2 Loodetavasti navi suudab mänguliselt teha vähemalt sama hea partii kui welco vastu ja standartitest kui lüüakse ainult 1 värav navi vastu siis arvestades Abja tiba kehvemat vormi võrreldes welcoga peaks tulema navi esimene võit ära
              Welko Elekter - JK Löök 5:2 Löök ei tundunud isiklikult väga kõva meeskond. selline paras läbi hammustada just welcol. arvan et võib isegi suurem häving tulla.

              Kommentaar


                Algselt postitas estfighter Vaata postitust
                Kull oli vist veits tõbine ja ei tulnud mängule!
                Aga väravad lõid vist 2 H. Hausenberg, 1 A. Hausenberg, 1 Rohtla ja 1 Muttik!
                Muidu kõik õige aga viimane värav oli võõrleegionäri Pepe meistertatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Blitzkrieg Vaata postitust
                  Muidu kõik õige aga viimane värav oli võõrleegionäri Pepe meistertatud.
                  Õigus jh mäletan, et värav löödi karistusala joone pealt aga ei suutnud välja mõelda, kes selle lõi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas estfighter Vaata postitust
                    Õigus jh mäletan, et värav löödi karistusala joone pealt aga ei suutnud välja mõelda, kes selle lõi
                    kuna sina siis väravaid lööma hakkad?

                    Kommentaar


                      väike ennustus siis !

                      18.04. 12:00 SK Tääksi - EMÜ SK tääksi ebakindel mäng 2:6
                      19.04. 12:00 Navi Vutiselts - FC Abja, abja sai tabivere saunast üle 1:4
                      19.04. 12:00 Tõrva FC Warrior - FC Tabivere, 2:2 tabiverel pole just kõige parem koosseisus praegu vähemalt
                      19.04. 19:00 Tartu Quattromed - FC Aspen, 1:3
                      19.04. 19:30 JK Welco Elekter - JK Tartu Löök 2:1

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                        kuna sina siis väravaid lööma hakkad?
                        No suure tõenäosusega hattrick järgmine mäng kui suudan reedel ennast mitte pildituks juua!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas veikz Vaata postitust
                          väike ennustus siis !

                          18.04. 12:00 SK Tääksi - EMÜ SK tääksi ebakindel mäng 2:6
                          ennustage jah Tääksile suuri kaotusi neil oli esimene ring mitu põhimeest puudu igast liinist ja kui need mehed platsile jõuavad kodumänguks siis saab EMÜ 4:2 pähe...
                          Aavasalu

                          Jk Suure-Jaani Rolling Doors

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fairplay Vaata postitust
                            ennustage jah Tääksile suuri kaotusi neil oli esimene ring mitu põhimeest puudu igast liinist ja kui need mehed platsile jõuavad kodumänguks siis saab EMÜ 4:2 pähe...
                            väga meeldiv. meil oli ka mitu meest puudu esimesel mängul luban, et mõned on puudu ka see mäng.
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              Ikka need madalamad liigad on igati toredad. Võidab mitte see kes on tugevam, vaid see, kes jõuab rohkem oma põhi vendasi kohale tuua ja siis veel tekib küsimus, on nad kained ka?
                              ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Totti9 Vaata postitust
                                Ikka need madalamad liigad on igati toredad. Võidab mitte see kes on tugevam, vaid see, kes jõuab rohkem oma põhi vendasi kohale tuua ja siis veel tekib küsimus, on nad kained ka?
                                eks ta nii ongi. aga ma ei saa tääksist aru, et kas tõesti ei saanud mängu mõnele kunstmurule üleviia( viljandisse, paidesse)? või meelega teete "Eesti koondist" Armeenia vastu.
                                pommitaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X