320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii andekas väravavaht, et 4 liigast kohe 2 liigasse.
    Järgmine aasta võib siis sind näha arvatavasti Meistriliigas?

    Kommentaar


      Algselt postitas Väikenugis Vaata postitust
      Nii andekas väravavaht, et 4 liigast kohe 2 liigasse.
      Järgmine aasta võib siis sind näha arvatavasti Meistriliigas?
      enda arust ei pea ennast andekaks aga olen päris hea juba ja olen noor ka veel alles(16) arenemis maad on veel palju!
      Kuigi jah proovin pürgida võimalikult kiiresti meistriliigasseAndeid tuleb ära kasutada ja ennast tuleb tõestada


      Timur kelle mängu sa silmas pead?

      Kommentaar


        igati mõistlik otsus end proovile panna, olgu selleks siis II liiga. Minu arust mõistlik otsus, eriti nii noorelt.

        Kommentaar


          Algselt postitas painkill3r Vaata postitust


          Timur kelle mängu sa silmas pead?
          kasutaja spoke meeskonda ikka kuna te mõlemad teises siis arvatavasti lähete kokku ka 8. mail vist aga kes nüüd keda võidab seda ma küll ei oska pakkuda.
          pommitaja

          Kommentaar


            Algselt postitas Bobik Vaata postitust
            igati mõistlik otsus end proovile panna, olgu selleks siis II liiga. Minu arust mõistlik otsus, eriti nii noorelt.
            Mõistlik otsus vahtida mänge pingilt?

            Kommentaar


              Algselt postitas Väikenugis Vaata postitust
              Mõistlik otsus vahtida mänge pingilt?
              no eks tal tabiveres oleks ka tulnud pingil mängu pealt vaadata. seal kõva konkurents neil. seega kui juba mõlemas kohas üks ja see sama probleem, siis miks mitte seda kõrgemas liigas kogeda. ning kui tammekas ka vähe paremad treeningud väravavahile siis hea valik.
              pommitaja

              Kommentaar


                päko tegelt sa ise kobistad väravas ikka sitaks.
                ime, et sa üldse tammeka duublisse said.
                olen näind su mänge küllaga ja eii.... sa sobiks 4 liigas kuhugi quattromedi jne.

                Kommentaar


                  Algselt postitas indahell Vaata postitust
                  päko tegelt sa ise kobistad väravas ikka sitaks.
                  ime, et sa üldse tammeka duublisse said.
                  olen näind su mänge küllaga ja eii.... sa sobiks 4 liigas kuhugi quattromedi jne.
                  Tule pane mind proovile kas ikka kobistan mis kuradi quattromed. mis mänge sa ikka nii väga näinud oled?See aasta enam pole inimene areneb edasi kui treenib!Ime et ma duublisse sain?
                  Ju ma pole nii sitt kui sa arvad sedama ei kritiseeri teisi ega ennast Aga jah tõesti on ka minust paremaid.


                  Timur Tabiveres ma oleks saanud väga palju mängida nagu eelmine hooaeg tegin vict 14 mängu
                  Aga lahkusin tabiverest kahel muul põhjusel !Ja tammeka duublis ma ei hakka pingil istuma kuna tammeka mängib 2 liigat ja a norote klassi ka ja mind pandi algul a noorte klassi seal pean ennast tõestama siis saan ka 2 liigasse äkki
                  Aga teile mõnusat liiga hooaega ka minu poolt kahju et enam teiega ei mängi

                  Kommentaar


                    Aga kas Tabivere või keegi soovib T 20.00-21.30 sõprusmängu Tartus Tammel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                      Aga kas Tabivere või keegi soovib T 20.00-21.30 sõprusmängu Tartus Tammel.
                      Jah, FC Tabivere on kohal!
                      //

                      Kommentaar


                        Täitsa tubli poiss, aga ära siis unusta tähelepanu õpingutele pööramast. Soovitavalt muidugi Eesti keelele

                        Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                        Tule pane mind proovile kas ikka kobistan mis kuradi quattromed. mis mänge sa ikka nii väga näinud oled?See aasta enam pole inimene areneb edasi kui treenib!Ime et ma duublisse sain?
                        Ju ma pole nii sitt kui sa arvad sedama ei kritiseeri teisi ega ennast Aga jah tõesti on ka minust paremaid.


                        Timur Tabiveres ma oleks saanud väga palju mängida nagu eelmine hooaeg tegin vict 14 mängu
                        Aga lahkusin tabiverest kahel muul põhjusel !Ja tammeka duublis ma ei hakka pingil istuma kuna tammeka mängib 2 liigat ja a norote klassi ka ja mind pandi algul a noorte klassi seal pean ennast tõestama siis saan ka 2 liigasse äkki
                        Aga teile mõnusat liiga hooaega ka minu poolt kahju et enam teiega ei mängi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas r_t Vaata postitust
                          Täitsa tubli poiss, aga ära siis unusta tähelepanu õpingutele pööramast. Soovitavalt muidugi Eesti keelele
                          Eesti keel kirjutatakse lause keskel muidugi ka väikse tähega.
                          FC Otepää II

                          Kommentaar


                            Algselt postitas r_t Vaata postitust
                            Täitsa tubli poiss, aga ära siis unusta tähelepanu õpingutele pööramast. Soovitavalt muidugi Eesti keelele
                            Sul jäi seal midagi arusaamtuks?
                            ükasi on see kuidas ma siin kirjutan kiiruga ja teine asi on see kuidas ma tegelikult kirjutan!

                            Kommentaar


                              Täna pidas FC Abja viimase kontrollkohtumise III Liiga klubi JK Liverpool Pubi vastu ja tulemuseks 1-3(0-1),vaatamata kaotusele oleme siiski lahinguks valmis,ansamblist ei kukkunud keegi välja kõik said oma ülesannetega hakkama,kes väljakul käisid,puudu oli 4 põhikoosseisumängijat,aga ok pühap 12.aprill see algab FC Tabiverega(betoonil).
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                                Täna pidas FC Abja viimase kontrollkohtumise III Liiga klubi JK Liverpool Pubi vastu ja tulemuseks 1-3(0-1),vaatamata kaotusele oleme siiski lahinguks valmis,ansamblist ei kukkunud keegi välja kõik said oma ülesannetega hakkama,kes väljakul käisid,puudu oli 4 põhikoosseisumängijat,aga ok pühap 12.aprill see algab FC Tabiverega(betoonil).


                                Start the game allready

                                Kommentaar

                                Working...
                                X