320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    miks keegi ei julge Abja ja Tääksi skoori ennustada eriti ?
    http://www.skimavere.com

    Kommentaar


      Algselt postitas enzzo Vaata postitust
      miks keegi ei julge Abja ja Tääksi skoori ennustada eriti ?
      Ma ikka julgen.

      FC Abja - SK Tääksi 5-4 , kusjuures Tääksi läheb 3 korda juhtima, aga guushiddinkliku mõtlemisega Kaitz võtab oma.

      Kommentaar


        Algselt postitas enzzo Vaata postitust
        miks keegi ei julge Abja ja Tääksi skoori ennustada eriti ?
        Need kes ei ennusta, on Abja võistkonna mängjad. Nagu sa vb eestpool sirvides tähele võid panna, on enamasti kombeks et oma mängude skoore ei ennustata

        Kommentaar


          Nii teeks ka siis väikese 5.vooru eenustuse:

          Enne muidugi tuleb kolmapäeval maha pidada"treeningmäng" SK10 Premium II 1/32Karikamängus

          FC Aspen - Welco Elekter 2:5(Valtna ja co viivad sihile)

          EMÜ SK - Tartu Löök 5:1(See mäng ei vaja eriti kommentaare)

          Rock Roll - Navi Vutiselts 3:3(Usun,et Navi suudab kohaneda järjest ja viigi punkt võetakse)

          FC Tabivere - SK10 Premium II 4:1(Tabivere vaatamata kaotusele Tääksile on oma "koduväljakul" hea ja ei usu mina veel poiste võimetesse seda enam,et "kunstmuru" betoonil.

          Tõrva FC Warrior - Tartu Quattromed 2:3(Ei oskand midagi pakkuda,aga Quattromis on sisu,mängustiil on paranenud)

          FC ABJA - SK Tääksi X:X(Väljak pikkuselt sama ja Tääksi mängis hästi oma väljakul,aga meie väljak laiem,seega üritame pikad ja suured Tääksi kaitsijad lahti arutada ja loodetavasti aitab meid ka 12 mängija see on rohkearvuline publik,kes meid toetama tuleb.

          Edu ja ilusaid väravaid!!!

          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
            kysimus siis EMU kaitseliinile. Kas oli seal k2si karistusalas siis kui pall tabas latti just enne Welco v2ravat? praegu on juba suht suva. tulemust muuta ei saa. et siis kes mida n2gi karistusalas?
            no mul on klipp situatsioonist ning võib 99% kindlusega väita, et seal meie platsimängija palli käega ei puutunud.
            1. FC Aspen-JK Welco Elekter: 3:4
            2. EMÜ SK-JK Tartu Löök ma usun, et mõlemad jäävad rahule
            3. FC Rock & Roll-Navi Vutiselts: 2:1
            4. FC Tabivere-Tartu SK 10 Premium II: 2:3
            5. Tõrva FC Warrior-Tartu Quattromed no quattro viimane aeg oleks hakata mängima 1:1
            6. FC Abja-SK Tääksi: müstiline paar, mäng tuleb kindlasti ka selline 3:3
            pommitaja

            Kommentaar


              Algselt postitas timursem Vaata postitust
              no mul on klipp situatsioonist ning võib 99% kindlusega väita, et seal meie platsimängija palli käega ei puutunud.
              1. FC Aspen-JK Welco Elekter: 3:4
              2. EMÜ SK-JK Tartu Löök ma usun, et mõlemad jäävad rahule
              3. FC Rock & Roll-Navi Vutiselts: 2:1
              4. FC Tabivere-Tartu SK 10 Premium II: 2:3
              5. Tõrva FC Warrior-Tartu Quattromed no quattro viimane aeg oleks hakata mängima 1:1
              6. FC Abja-SK Tääksi: müstiline paar, mäng tuleb kindlasti ka selline 3:3

              Timur,miks ABJA VS Tääksi müstiline paar on`?
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                no mul on klipp situatsioonist ning võib 99% kindlusega väita, et seal meie platsimängija palli käega ei puutunud.
                1. FC Aspen-JK Welco Elekter: 3:4
                2. EMÜ SK-JK Tartu Löök ma usun, et mõlemad jäävad rahule
                3. FC Rock & Roll-Navi Vutiselts: 2:1
                4. FC Tabivere-Tartu SK 10 Premium II: 2:3
                5. Tõrva FC Warrior-Tartu Quattromed no quattro viimane aeg oleks hakata mängima 1:1
                6. FC Abja-SK Tääksi: müstiline paar, mäng tuleb kindlasti ka selline 3:3
                n2ita mulle seda klippi, siis saab Mikkule suu kinni panna

                Kommentaar


                  Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                  n2ita mulle seda klippi, siis saab Mikkule suu kinni panna
                  no kuidas ma seda näitan
                  youtubes on asi üleval, kuigi mitte väga hea kvaliteediga, aga siiski peaks olema selge, et pall oli piisavalt kaugel käest. mina selles situatsioonis muretsesin hoopis muu asja pärast


                  6. FC Abja-SK Tääksi: müstiline paar, mäng tuleb kindlasti ka selline 3:3


                  Timur,miks ABJA VS Tääksi müstiline paar on`?
                  no esiteks ma ei mõista, kuidas sai abja võita sellise mänguga quattrot jne ning tabivere kaotada tääksile . mitte et see nüüd halb oleks kui kõik meeskonnad punkte teenivad. mõlemad meeskonnad on lihtsalt üllatanud juba korra ning seda veelkord oodata??? õnneks on veel kõigil enamus mänge ees ja kõik saavad näidata, kas seni juhtunu saab lihtsalt halva päeva kaela ajada või lihtsalt ei sobi vastase stiil neile.
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Leshiy Vaata postitust
                    2) kysimus siis EMU kaitseliinile. Kas oli seal k2si karistusalas siis kui pall tabas latti just enne Welco v2ravat? praegu on juba suht suva. tulemust muuta ei saa. et siis kes mida n2gi karistusalas?
                    Mina olin seal aktsioonis... käest oli asi kaugel, võtsin lihtsalt latis kinni, et ennast kõrgemale upitada kuna vastas mängija oli suht lähedal ja ta ähvardas ka seal pallile pihta saada.

                    Nii et vile vaikimine oli 100% õige

                    Leshiy, tahad öelda, et Mikk ikka hingab sulle kuklasse selle olukorra pärast??
                    Last edited by kk11; 05.05.09, 09:58. Põhjus: lisa

                    Kommentaar


                      eks see situatsioon kummitab neid veel kaua. selge see, et käsi oli pallist kaugemal, teiseks ei ületanud pall ka väravajoont ning kolmandaks enne konkreetset tsenderdust värava alla ületas welco mängija palliga küljejoont. siis küll ükski welco mängija kisama ei pistnud, korraks tõstis mängija pea ja mängis edasi, sest vile vaikis meie viga, et juba siis valvsuse kaotasime ja welco rahutuselainega kaasa läksime. siit moraal: tuleb mängida kuni kohtunik lubab.
                      pommitaja

                      Kommentaar


                        Tere
                        Viimane võimalus regada end kohe pea algavateks Tartu Maakonna MV .Andke teada kel huvi .Osavõtt 2000.- eeku ,kes tahavad siis korraldajaks on V.Karev võtke temaga ühendust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas timursem Vaata postitust
                          no kuidas ma seda näitan
                          youtubes on asi üleval, kuigi mitte väga hea kvaliteediga, aga siiski peaks olema selge, et pall oli piisavalt kaugel käest. mina selles situatsioonis muretsesin hoopis muu asja pärast


                          6. FC Abja-SK Tääksi: müstiline paar, mäng tuleb kindlasti ka selline 3:3



                          no esiteks ma ei mõista, kuidas sai abja võita sellise mänguga quattrot jne ning tabivere kaotada tääksile . mitte et see nüüd halb oleks kui kõik meeskonnad punkte teenivad. mõlemad meeskonnad on lihtsalt üllatanud juba korra ning seda veelkord oodata??? õnneks on veel kõigil enamus mänge ees ja kõik saavad näidata, kas seni juhtunu saab lihtsalt halva päeva kaela ajada või lihtsalt ei sobi vastase stiil neile.
                          Ma ei saa nüüd päris hästi aru, mis meie mängul viga on, ehk ütled mulle ka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
                            Ma ei saa nüüd päris hästi aru, mis meie mängul viga on, ehk ütled mulle ka?
                            nii palju kui ma nägin, siis olid kaks meeskonda enamuse ajast abja väljakupoolel. sesmõttes oligi tulemus mulle uskumatu/müstiline. abja rünnakud luhtusid enamuses juba keskjoone lähedal, sest tundus, et neil pole piisavalt jõudu rünnakuteks ülesliikumas. ma usun, et ise teate paremini, mis teie mängul viga on.
                            pommitaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas timursem Vaata postitust
                              nii palju kui ma nägin, siis olid kaks meeskonda enamuse ajast abja väljakupoolel. sesmõttes oligi tulemus mulle uskumatu/müstiline. abja rünnakud luhtusid enamuses juba keskjoone lähedal, sest tundus, et neil pole piisavalt jõudu rünnakuteks ülesliikumas. ma usun, et ise teate paremini, mis teie mängul viga on.
                              abja poolel oli mäng viimased 10 min,ju sa siis sealt nägid,aga jah jõuvarud ei pidanud lõpuni sellise palavusega.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Tundub, et nädalavahetuse liigamängus veab nii meil kui ka Quattro meestel, kuna mäng arvatavasti ei toimu Valga kunstmurul vaid Valga Keskstaadionil

                                Kommentaar

                                Working...
                                X