320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas heixpeix Vaata postitust
    Abja - Rocknroll mängust natukene. Mitte valesti aru saada, ei otsi põhjusi miks me kaotasime, kaotasime sellepärast, et olime see mäng viletsamad. Aga muru võiks olla vähekese niidetum ja platsi võiks kasvõi ca meetri võrra kitsamaks teha.Äärekivid, mis seal olid tundusid suht ohtlikud kui keegi joone peal veits keha oleks andnud. Üks pisiasi veel, kes see kohtunik oli? Mõned väga kaheldavad otsused suutis ta teha. Aga veelkord - ei poe ei platsi ega kohtuniku taha, lihtsalt olime viletsamad. Igati sümpaatse satsi mulje jättis Abja, edu edaspidiseks!
    Murukohapealt olen nõus,aga paraku 3 päeva vihm segas niitmist,endalgi oli raskusi joonte tegemisel,aga jh ehk tõesti natuke kitsamaks tegema.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      ma ei räägi Kenist temast me puudust ei tundnud

      aga jah abjal koduväljak pmst te olime teravamad ja teenisite seda võitu

      vahetple see on 4liiga ja siin ei ol mingi vajadus jalkaliidu arvestustele vms.

      abja mängis ilusamat mängu kui rock ja ma vabandan rocki poolt, et oli lõhkumist peaasi, et keegi vigastada ei saanud
      hea mäng ja parem meeskond teenis 3 punkti ! kaagveres näeme ja siis on vb mäng teine.

      tänud abjale ! ja näha, et üritate ja paariaasta pärast istute elva ja teistel vendadel kukil !
      treenige edasi ja RESPECT !

      Kommentaar


        SK10 noored käisid tõesti Võhmas Tääksit kaemas, saadi tappa 1:2. Ma lõpuni ei saand vaadata toda naljakat mängu, sest väljak oli siuke pisemat tüüpi, et kui noored palliga hoo üles võtsid, sai väljak otsa. Vot see on tõeline koduväljaeelis, kus vastane ikka kohe üldse ei saa pihta, kuidas peaks seda palli liigutama. Mulle sellised väljakud meeldivad ja kohtasin ka väljakul üht võilille.
        Tääksi ise oli üsna tore punt, neil oli siuke Kingpooli soenguga kutt, siuke suur - vot too oli lahe sell ja siis see kääridega värav. See oli ka siuke armas - kui poleks näinud, ei usuks.
        Igal juhul Tääksile edu ja järgmine kord mängivad noored juba mõneti suuremal platsil

        Kommentaar


          Algselt postitas Lex2 Vaata postitust
          SK10 noored käisid tõesti Võhmas Tääksit kaemas, saadi tappa 1:2. Ma lõpuni ei saand vaadata toda naljakat mängu, sest väljak oli siuke pisemat tüüpi, et kui noored palliga hoo üles võtsid, sai väljak otsa. Vot see on tõeline koduväljaeelis, kus vastane ikka kohe üldse ei saa pihta, kuidas peaks seda palli liigutama. Mulle sellised väljakud meeldivad ja kohtasin ka väljakul üht võilille.
          Tääksi ise oli üsna tore punt, neil oli siuke Kingpooli soenguga kutt, siuke suur - vot too oli lahe sell ja siis see kääridega värav. See oli ka siuke armas - kui poleks näinud, ei usuks.
          Igal juhul Tääksile edu ja järgmine kord mängivad noored juba mõneti suuremal platsil
          huvitav keda sa küll silmas pead Kingpooli soenguga
          http://www.skimavere.com

          Kommentaar


            Algselt postitas enzzo Vaata postitust
            huvitav keda sa küll silmas pead Kingpooli soenguga
            milline see Kingpooli soeng on ? Minu mäletamist mööda ei kasvanud kassihaiguse tagajärjel Kingpoolil üldse juuksed
            sigpicSuure-Jaani United

            Kommentaar


              Algselt postitas heinz7 Vaata postitust
              milline see Kingpooli soeng on ? Minu mäletamist mööda ei kasvanud kassihaiguse tagajärjel Kingpoolil üldse juuksed
              kui nüüd multikast järele vaadata, siis tal ikka midagi peas oli. samas soenguks on seda raske nimetada. huvitav küll, et nii omapärane "soeng", kuid tegelane sellega on nii raseksti tuvastatav. ei taha uskuda, et tääksikate hulgas see populaarne on
              pommitaja

              Kommentaar


                Algselt postitas timursem Vaata postitust
                kui nüüd multikast järele vaadata, siis tal ikka midagi peas oli. samas soenguks on seda raske nimetada. huvitav küll, et nii omapärane "soeng", kuid tegelane sellega on nii raseksti tuvastatav. ei taha uskuda, et tääksikate hulgas see populaarne on
                arvan et tean siiski kellest jutt käib
                http://www.skimavere.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                  arvan et tean siiski kellest jutt käib
                  enzo ytle mulle ka siis kellest jutt käib?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas enzzo Vaata postitust
                    arvan et tean siiski kellest jutt käib
                    sest minu arust kes yldse vähegi Kingpooli meenutab on Toi aga tema ju ei mängi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SkTääksi Vaata postitust
                      sest minu arust kes yldse vähegi Kingpooli meenutab on Toi aga tema ju ei mängi
                      Toi on jh selline .... aga eks vastasmeeskond sind silmas pidas kuna sa ikka niitsid neid iganurgapealt ... eks selleks sind ka välja toodi
                      http://www.skimavere.com

                      Kommentaar


                        10 vooru ennustus:

                        FC Aspen - FC Tabivere 2-3
                        Navi Vutiselts - SK10 Premium 2-5(Seekord SK10 paneb oma tehnilise oskuse paremini maksma)
                        EMÜ SK - FC ABJA x:x(Kindlasti tugev ja kompromissitu lahing,seda juhul kui õnnestub kõik välja ajada)
                        Tartu Löök - JK Quattromed 1-4
                        Welco Elekter - Tääksi SK 3-3(midagi võiks ju viiki jääda)
                        Rock Roll - Tõrva FC Warrior(Raske midagi ennustada,aga siiski annaks eelise Rockile,kui omavahel seekord läbi saavad 3-1)

                        Edu kõigile ja hoiame pinget lõpuni!!!
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Homme kohutvad Sk-10 ja Fc Rock&Roll 19.00 Kambjas

                          Kommentaar


                            FC Aspen - FC Tabivere 1:3
                            Navi Vutiselts - SK10 Premium 1:6
                            EMÜ SK - FC ABJA 5:0õnnestub kõik välja ajada)
                            Tartu Löök - JK Quattromed 1-4
                            Welco Elekter - Tääksi SK 3:2
                            Rock Roll - Tõrva FC Warrior 2:2

                            Kommentaar


                              --------------------------------------------------------------------------------

                              FC Aspen - FC Tabivere 1:3
                              Navi Vutiselts - SK10 Premium 2:3
                              EMÜ SK - FC ABJA 3:1
                              Tartu Löök - JK Quattromed x:x
                              Welco Elekter - Tääksi SK 3:2
                              Rock Roll - Tõrva FC Warrior 4:0

                              Kommentaar


                                Kas keegi oskab öelda midagi Tääksi võistkonna kohta? Pole ainsana seda võistkonda näinud mängimas? Ons pikad mehed? Pikka palli/lühikest söötu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X