320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Mõtle korralikult lause läbi mida ma üelda tahtsin sõnas "Saalijalgpall" tarkpoiss.
    sinu tekstist saan aru, et saalijalgpallis puudub meeskonnatöö.

    Kommentaar


      Algselt postitas mari929 Vaata postitust
      Kui sa oleksid täpsemalt kursis, siis teaksid, et käega mänguks loetakse tahtlikku tegevust (sinu arust tahtlikku/juhuslikku), mil käsi liigub palli suunas, mitte vastupidi, lisaks sellele peab kohtunik arvestama distantsi käe ja palli vahel ning käe algset asukohta. Seda on kindlasti raske teha, sest kohtunikke on IV liigas siiski üks nagu ka tema silmapaare ja järelikult nendes olukordades pidas ta õigemaks mängu jätkumist ning ei fikseerinud rikkumist/rikkumisi, mida ta ka ei näinud.
      Raamatute lugemine on tore asi aga päris elus on nii, et kui kehast eemal olevat kätt (sõltumata nurgast keha suhtes) tabab enam-vähem värava suunas liikuv pall, siis vilistatakse käega mäng, sõltumata sellest, kas käsi liikus palli või pall käe suunas. Otepää-ElvaII mängus saadi sellise asja eest ka kollane, mis siis, et pall leidis käe ja väljaspool karistusala.

      Kommentaar


        Algselt postitas jethro Vaata postitust
        Raamatute lugemine on tore asi aga päris elus on nii, et kui kehast eemal olevat kätt (sõltumata nurgast keha suhtes) tabab enam-vähem värava suunas liikuv pall, siis vilistatakse käega mäng, sõltumata sellest, kas käsi liikus palli või pall käe suunas. Otepää-ElvaII mängus saadi sellise asja eest ka kollane, mis siis, et pall leidis käe ja väljaspool karistusala.
        Kõik oleneb kohtunikust ja tema silmadest, vastaste süüdistamine (ma ei mõtle sind) sel juhul kindlasti ei aita ning täna ei olnud see kohe kindlasti mitte Tabivere süü, et kohtunik ei vilistanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas mari929 Vaata postitust
          Kõik oleneb kohtunikust ja tema silmadest, vastaste süüdistamine (ma ei mõtle sind) sel juhul kindlasti ei aita ning täna ei olnud see kohe kindlasti mitte Tabivere süü, et kohtunik ei vilistanud.
          Ja kui sa loeksid nüüd ilusti uuestib Barkafreddy postituse läbi, siis leiaksid, et ta viitaski kohtuniku tegevusele kohas kus ta kirjeldas neid käe olukordu. Tulenevalt kahtlastest viledest läks aga väljakul lahti selline mölalaat, millist ma ei olegi varem näinud siin IV liigas..

          Kommentaar


            Kohtunike koolitusel rääkis Tutk.Kes on selle ala spetsialist nr 1 Eestis.Kuidas inimene sünnib ?Käed on kõrval so.loomulik asend ,kui käed on juba tõstetud või asetsevad kuidagi teisiti so. juba mingi muu asend .Seega kui pall tabab kätt mis on loomulikus asendis ei tohi kohtunik sellele reageerida ,aga kui käsi tabab palli mis on kusagil mujal tegevuses so.juba tõlgendamise küsimus.Mida kohtunik peab lahendama.

            Kommentaar


              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
              Ja kui sa loeksid nüüd ilusti uuestib Barkafreddy postituse läbi, siis leiaksid, et ta viitaski kohtuniku tegevusele kohas kus ta kirjeldas neid käe olukordu. Tulenevalt kahtlastest viledest läks aga väljakul lahti selline mölalaat, millist ma ei olegi varem näinud siin IV liigas..
              Ja nüüd mängime jalgpalli edasi....

              Kommentaar


                Algselt postitas C.Rinaldo Vaata postitust
                sinu tekstist saan aru, et saalijalgpallis puudub meeskonnatöö.
                sa oled üldse pede, õpi lugema, siis tule targutama!

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  Ja nüüd mängime jalgpalli edasi....
                  miks? kena lugemine ju. saame kõik targemaks siin. parem rääkida kõik punktid väljaspool mängu selgeks. väljakul raisatakse sellega ainult aega ja närve.
                  pommitaja

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NR 13 Vaata postitust
                    Navi vs Abja 0:2

                    Ilus mäng Abja noormeestelt, tehniliselt olid üle. Poolajad 1:0 1:0 Kuigi II poolaeg hoidis Navi äkki isegi 70% ajast palli suutsid Abja omad oma kontrad ilusasti realiseerida löökide näol väravale ja üks neist kandis vilja... Ei osakagi praegu rohkem kommenteerida. Navi omadel mingi hetk vähe mölaks läks, selle eest sorry, peale paari rumala situatsiooni oli päris sportlik mäng.

                    Aitähh Abja meeskonnale toreda mängu eest!

                    Uku

                    Mäng oli sõbealik ja ilus, kuid tõesti oli mõned situatsioonid väga-väga inetud.
                    Ja te peaksite ära õppima fairy play ka !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                      Paar parandust. Tõrvaga ei saa vist Tõrvas keegi mängida. Mäng toimus ikka Valgas Kungla betoonil. & teise värava lõi nr13, mitte et seal vahet oleks.

                      Ma ei tea kes see kurikuulus GK teil oli, kes Tammekasse läks, kuid oma praegusele GK'le peaksite aplausi tegema. Tegi päris mitmeid häid tõrjeid. A ning selle naljanumbri, Kilgi oleks võinud ka kohtunik minema saata sealt väljakult..

                      Mäng ise jääb kripeldama, sest viigipunkti väärisime kindlasti, kui mitte võitu. Tabivere omad tundusid suhteliselt küpsed omadega juba teise poolaja alguses. Eks sügisvoorus üritame revanši võtta.

                      Järgmine kohtumine siis Viljandis Abja võistkonnaga, kes kaotas eelmisel nädalal 1:6 Tabiverele. Läheb andmiseks..
                      nii number 10?
                      felix v?
                      sinuga on alati probleem

                      sina oledki üks neist lahedatest sägadest, kes seal kätega vehkima hakkas v

                      ei tegelikult asi nii, mina läksin närvi peale seda, kui te sägad jalgadega ei osanud enam palli mängida ja hakkasite kätega seda tegema, no andke andeks kõik kui selline asi veidi närvi ajab.. olen elus 1 kollase varem saanud, niiet eriti närvi ei lähe, aga noh... ühesõnaga teilt on 3 punkti käes ja järgmine kord näeme teiega tabikas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                        nii number 10?
                        felix v?
                        sinuga on alati probleem

                        sina oledki üks neist lahedatest sägadest, kes seal kätega vehkima hakkas v

                        ei tegelikult asi nii, mina läksin närvi peale seda, kui te sägad jalgadega ei osanud enam palli mängida ja hakkasite kätega seda tegema, no andke andeks kõik kui selline asi veidi närvi ajab.. olen elus 1 kollase varem saanud, niiet eriti närvi ei lähe, aga noh... ühesõnaga teilt on 3 punkti käes ja järgmine kord näeme teiega tabikas
                        jah paras teile

                        Kommentaar


                          Tegelikult võiksime siin foorumis selle parastamise ja muu üksteisele etteheidete tegemise ära lõpetada sest see ei muuda nagunii midagi. Mäng on läbi ning tulemus olemas kes on rahul ja kes mitte. Keskenduge parem järgmistele mängudele.

                          Kommentaar


                            fc aspen v quattromed 2-1

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                              nii number 10?
                              felix v?
                              sinuga on alati probleem

                              sina oledki üks neist lahedatest sägadest, kes seal kätega vehkima hakkas v

                              ei tegelikult asi nii, mina läksin närvi peale seda, kui te sägad jalgadega ei osanud enam palli mängida ja hakkasite kätega seda tegema, no andke andeks kõik kui selline asi veidi närvi ajab.. olen elus 1 kollase varem saanud, niiet eriti närvi ei lähe, aga noh... ühesõnaga teilt on 3 punkti käes ja järgmine kord näeme teiega tabikas
                              Feliks. Ning ma ei ütleks, et minuga alati probleeme on, ehk täpsustad? Minu arust olid sina see kes oma käega vehkides meie vasakule äärele vastu nägu virutasid ning üleüldse oli sul enamustele meie meeskonna omadele midagi öelda. Minu arvamus siis selline. Loogiline, et keegi ei lase ennast niisama taguda ilma midagi ette võtmata. Ja meie käest saadud kolme punkti üle pead sa ikka ülimalt õnnelik olema. Foorumis oleva varasema jutu põhjal, kus räägiti, et Tabivere ikka ülitugev ja kindel edasipääseja, arvasin et olete ikka päriselt ka nii tugevad. My bad..Eks teisel augustil saate vastupidist tõestada..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blitzkrieg Vaata postitust
                                Tegelikult võiksime siin foorumis selle parastamise ja muu üksteisele etteheidete tegemise ära lõpetada sest see ei muuda nagunii midagi. Mäng on läbi ning tulemus olemas kes on rahul ja kes mitte. Keskenduge parem järgmistele mängudele.


                                Õige jutt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X