320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Pets, kle, ega ma valesti ei näe, et meie mäng leiab aset kell 11? Kas on see meelega valitud retsidiivne taktika vanainimeste kabelile lähemale aitamiseks, mille eelmisel aastal kogu hooajaks sihilikult olid valinud Lival ja Kalev III, või kuidas sellesse "huijakki" peaks suhtuma?

    Meil on veel võimalus sügishooaja mäng mingi 24.00-00.30 algusajale viia.., poolte kokkuleppel, ma mõtlen - sa tead küll, mida see tähendab, ju?!

    Teeks ikka, nagu teil koguaeg on, keset päeva, kui kõik on kained, säästaks kohtunikke ja ümberkaudseid elanikke.
    See on seoses väljaku hõivatusega. Ega meie poistelgi meeldi seda mängida sellisel kellaajal, arvestades asjaolu, et Karla peab oma sünnipäeva eelmisel õhtul ja kogu meeskond otse saunast ärgates staadioni poole vaarub
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Selge. Kellel "lõhnu" pole, väljakule ei saa.
      Head sünnipäeva, sauna pole vaja teha, seda saab juba hommikul 11st!
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
        sauna pole vaja teha, seda saab juba hommikul 11st!
        Enesekindel värk

        Kommentaar


          Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
          Enesekindel värk
          Noori on vaja töödelda, muidu võtavad sul ise munad pihku.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
            Enesekindel värk
            Umbes sama enesekindel, kui eile üks Twisteri vend, kes ütles- Need puujalad ei löö oma võimalusi enivei ära.
            Teine poolaeg näitas hoopis midagi muud. Tore kui Twister vennad ennast jube tehnilisteks peavad , aga nii ülbe ka ikka ei maksaks olla.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kunagi sai istutud soccerneti trenni vahetus läheduses, kui mehed karistulööke harjutasid. Suht ohtlikuks kujunes istumine sest tegemist oli niiöelda pikselöökidega, kunagi ei võinud teada kuhu järgmine pauk sisse lööb.

              Kommentaar


                Algselt postitas staykool Vaata postitust
                Kunagi sai istutud soccerneti trenni vahetus läheduses, kui mehed karistulööke harjutasid. Suht ohtlikuks kujunes istumine sest tegemist oli niiöelda pikselöökidega, kunagi ei võinud teada kuhu järgmine pauk sisse lööb.

                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas staykool Vaata postitust
                  Kunagi sai istutud soccerneti trenni vahetus läheduses, kui mehed karistulööke harjutasid. Suht ohtlikuks kujunes istumine sest tegemist oli niiöelda pikselöökidega, kunagi ei võinud teada kuhu järgmine pauk sisse lööb.
                  Kui sa värava taga mäe peal istusid ja oma kuuendat Sarvikut lahendasid, siis täiesti arusaadav, miks need pallid pikselöökidena tundusid. Edu ja järgmiste kohtumisteni.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Umbes sama enesekindel, kui eile üks Twisteri vend, kes ütles- Need puujalad ei löö oma võimalusi enivei ära.
                    Teine poolaeg näitas hoopis midagi muud. Tore kui Twister vennad ennast jube tehnilisteks peavad , aga nii ülbe ka ikka ei maksaks olla.
                    Seda ei ütlend mängija vaid publik!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kozey Vaata postitust
                      Seda ei ütlend mängija vaid publik!
                      Ju siis ütlesid seda mõlemad. Mina kuulsin ka mängijat sedasi ütlemas.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Me ka töötlesime vastaseid moraalselt Mulle endale tegi nalja, kui üks meie mees üle platsi kisas, et "olge valmis, et sellised pallid läbi tulevad, see mees lekib pidevalt" Tegelikult on igas IV liiga mängus selline suhtumine ainuõige, alati tuleb valmis olla, et keegi lööb lihtsalt pallist mööda (mida antud mängus mõlemal poolel korduvalt juhtus).

                        Olgem ausad, Twisteril ja Soccernetil oli mõlemal realiseerimisega probleeme. Hea protsendi korral oleks see mäng ka 8-8 võinud vabalt lõppeda.

                        Ja me peame üldse õnne tänama, et meie kaitsja punast (isegi kollast!) ei saanud, kui ta keskvälja lähistel viimase mehena ründaja maha tõmbas. Võibolla ma nägin ise asja hullemana, kui see oli.

                        Kommentaar


                          I poolaega kontrollis twitter
                          II poolaega jalkavõrk

                          lihtne ja ebamäärane

                          Kommentaar


                            Algselt postitas waterhaul Vaata postitust
                            Ja me peame üldse õnne tänama, et meie kaitsja punast (isegi kollast!) ei saanud, kui ta keskvälja lähistel viimase mehena ründaja maha tõmbas. Võibolla ma nägin ise asja hullemana, kui see oli.
                            Selles momendis oli teil õnne jah

                            Kommentaar


                              Kristiine JK - JK Jalgpallihaigla 0:0 (1:1)

                              Video:
                              27. mai kell 19:30Kalevi KunstmurustaadionProtokoll: http://jk.jalgpallihaigla.ee/node/240Kaamera taga: Toomas Eenlo, Joel Siniallik, Jaanek PuuLisainfo: htt...


                              Protokoll:
                              Kuldar
                              www.pulmapaev.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kucker Vaata postitust
                                Kristiine JK - JK Jalgpallihaigla 0:0 (1:1)

                                Video:
                                http://www.youtube.com/watch?v=Dc_oO-QWZO0
                                Vesti ja liigutuste järgi vaadates oli Kristiinel ilmselt väljakumängija väravas?
                                Kristiine viimane lugemata jäänud värav küll minumeelest suluseis ei olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X