320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Väike Karikas

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Pragi#4
  replied
  Kurat ülikõva lugeda sellist kokkuvõtet. Respect SoccerGoal.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Paide Linnameeskond II-Raasiku FC Joker 1993 4:0 (3:0)

  Järjekordne kohtumine, mille eel võis oodata põnevat duelli. Kolmanda liiga põhja tsoonis liidripositsoonil asetsev Paide ning teise liiga üks tagumise otsa satsidest, Raasiku. Esiteks küsimus: reaalselt on inimesed harjunud nägema mesilasi, kes on kollase-musta kirjud, kuid mis värvi mesimummid Raasikus tiirutavad? Vastus: puna-mustad.

  Sedasi lõidki puna-musta särgis mängumehed duelli algusfaasis ärevuse põhja, kuna Paide hooletus oleks peaaegu kurjalt kätte maksnud. Pall anti külaliste rünnakul ette, kuid kuna ründaja märkas võimalikku suluseisu šanssi, loobus ta pallile jooksmast. Väljakukohtunik näitas äärele, et suluseisu märgiks tõstetud lipp langetataks, kuid teise laviinina peale sadanud Priit Betlem võttis lahtise palli omaks ning saatis löögi teele, ent seekord kodumeeskonna väravat valvanud Rauno Uusküla püüdis.

  Ei lasknud sellest võõrustajad end morjendada ning peagi oldi ise korralikku rünnakut üles ehitamas. Selle lõpetuseks saigi Muiste heast kohast löögile ning vastaste puurilukk tõrjus tagasihüppel ühe käega palli üle otsajoone. 15. minutil välkus kohtumise esimene kollane kaart, kui Ergo Teino tõmbas läbimurdel olnud Muiste maha. Kodumeeskond enamus ajast omas initsiatiivi ning tundus vaid aja küsimus, millal õige kombinatsiooni saatel väravasaldo avatakse. Nii ka läks - 19. minutil saadeti paremalt poolt kasti löök teele, mille Raasiku väravavaht tõrjus teisele poole karistusala, kus oli õiges kohas Karel Seire, kes sülle kukkunud hea võimaluse väravaks vormistas.

  Varemgi külaliste leerist silma paistnud Janar Pragi sai poolkiirrünnakul löögile, kuid heast kohast löögile pääsedes takerdus pall Paide mängija jalgadesse ning nõndaks oligi olukord luhtunud. 23. minutil saadeti teele hea terav pass värava ette, kust selle koksas peaga edasi Tarmo Paju. See oli suunatud teise posti juures olnud Margus Pahtmale, kes palli üle väravavahi käte lati alt sisse lajatas. Pahtma ise oli peagi lähedal skoori suurendamisele, kuid paraku ei ulatunud ta napilt värava ees olles Muiste sööduni.

  37. mänguminutil sai Muiste külaliste kaitsjate taha palli ning moment hiljem tõstis ta palli pika lennuga värava suunas teele. Väravast pisut väljas olnud puurilukul tuli pealt vaadata, kuidas pall langes ja väravasse maandudes seisuks 3:0 tegi. Noor ründaja, suuresti tänu kellele on tänavusel karikasarjas nõnda edukalt seni meeskonnal läinud. Esiteks Pärnu Metropooli vastu teenitud napp 3:2 võit, kus Muiste sekkus vahetusest ja kahe väravaga kaotusest võidu treis. Järgmisena, 1/16-finaalmängus eeldatavalt tugevama vastasega - Keila JK. Seis püsis 1:1 viigis, kuid taas vahetusest lülitunud Muiste hiline värav kallutas kaalukausi Paide bande poole. Mida rohkem edasi on jõutud, seda näljasemaks on mindud ja vastaste väravat eriti aplalt pommitatud.

  Teisest poolajast oli viis minutit kestnud, kui Muiste seisuks juba 4:0 tegi. Paremalt äärelt tuli tsenderdus, mille andis Muistele edasi Paju. Ründajal jäi sedasi üle mänguvahend paarilt meetrilt väravasse kütta. Madis Lange ja Rene Lill olid jokkerite poolelt vahelduseks küpsetamas magusat rünnakut, kuid nende kahjuks vilistati teise mängumehe löögi ajal suluseis. Enne poolaja veerandtunni möödumist oli Muistel hea šanss kübaratrikk kirja saada, kuid teele pandud pommlöök lendas paraku napilt mööda. Niivõrd head rünnakud ja kaitseliini kindel tegutsemine jättis Raasiku päris õpipoisi rolli, kuna kodumeeskond domineeris kohtumist selgelt.

  Pragi oli vastaste poolelt see, kes oli kõige lähemal auväravale, kuid seegi kord oli sihik õige napilt paigast ära. Peale seda saadeti kiirrünnakul tugev löök raamide vahele teele, kuid viimase mehena suutis Veiko Veskimäe palli enne väravajoont minema klaarida. Millegi pärast tulid külaliste parimad momendid just viimase veerandtunni jooksul: järjekordse rünnaku saatel saadeti litter lati alla teele, kuid Uska pareeris selle üle värava. 81. minutil sai oma nime kohtuniku märkmikusse kirja Betlem, kes niitis robustselt Veskimäe maha.

  Poleks oodanud nõnda ühepoolset kohtumist, kuid samas on rõõm, et omad ikkagi nii kindlat mängu näitasid. Mängu ajal sai küll räägitud, et suure tõenäosusega kohtutakse järgmises faasis Lasnamäe Ajaxiga, aga võta sa tonti kinni - Tallinna Visadus sepistas väiksema üllatuse ning alistas lasnamäekad 2:1! Seega kohtub Paide järgmises faasis hoopis visade kuttidega

  Pealelöögid: 14:9
  Neist väravale: 10:5
  Nurgalöögid: 3:3
  Suluseisud: 1:3
  Vead: 14:15

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Türi Ganvix JK - Kohtla-Järve JK Järve II 0:4 (0:1)
  Väravad: 25. (?), 76. Artjom Kolkin, 79. Aleksandr Tšurakov, 90+4. Kirill Karhanin
  Eksitud penalti: 11. Kristo Kiik (lõi mööda)
  Hoiatused: 63. Kristjan Kärt, 90. Karlis Seire, 90+3 (?) - 10. Nikita Apet, 61. Viktor Fjodorov
  Mänguolud: +22, päikesepaisteline ilm
  Pealtvaatajaid: 50+

  Türi mängumootor jooksis teisel poolajal kinni

  Väikese karika 1/8-finaalmängus sai üheks paariks teise liiga tsoonides mängivate klubide duell, nimelt lääs/lõuna tsoonis keskmikute hulka kuuluv Türi ning ida/põhi tsoonis eelviimast kohta hoidvad külalised Ida-Virumaalt. Sel ajal, kui Türi oli oma mängueelsed harjutused peaaegu ära teinud, tulid kohtla-järvekad paarkümmend minutit enne mängu algust nõupidamiselt väljakule ja alustasid samuti soojendusega. Kodumeeskond pani palli kohtumise alustuse märgiks mängu ning kohe alguses otsis Raido Kangur hea passiga Ergo Eelmäed, kes omakorda paraku trahvikastis pallini ei küündinud ning mänguvahend sai hoopis Victor Gusevi saagiks.

  Juba mängu neljandal minutil pääses keskvälja mängija Sergei Popov kaitsjatest mööda ja sai soodsalt positsioonilt löögile, ent kera tuhises tagumisest postist napilt mööda. Algusfaasis paistis kodumeeskonna poolelt silma Karlis Seire, kes suutis edukalt palli katta ning hea mõttega passe teele saata, kuid paraku olid need pisut kõvasti antud ning omad ei jõudnud nendeni. Ganvix tegi küll paar lihtsat eksimust söötudega, kuid Kohtla-Järve prohmakad tekitasid omakorda küllaltki palju ärevust. Nende õnneks ei suutnud Türi kiirrünnakuid realiseerida.

  10. minutil mängis Ganvixi kapten Kristo Kiik kenasti olukorra lõpuni ning päästis palli otsajoone juurest väljakult välja minemast. Passi sai Kristjan Kärt, kellele nüüd lendas trahvikastis olles jalgadesse Nikita Apet. Türikas kukkus, külalismängijale näidati kollast kaarti ning võõrustajatele määrati penalti. Penalti sooritus kapteni poolt oli paraku kesine - nõrgemapoolne löök, mis vasakule poole suundudes küll väravavahist mööda tuhises, kuid sellegipoolest ka postist mööda. Peagi järgnenud segaduses mängis Kiik palli edasi Jüri Karusele, kes kastis olles pani lähilöögi teele. Külaliste puurilukk puterdas palli käest ning mõne hetke pärast krahmas selle enda kätte. Türikad nõudsid valjuhäälselt väravat, kuna nende meelest olevat pall väravajoone ületanud. Peakohtunik vaatas väljaku äärde, ent äärekohtunik ei näidanud, et värav olnuks lugenud - seega 0:0!

  25. minutil spurtis Apet kiiresse, kuid tagant spurtiv meeskonnakaaslane küsis palli ning söödu järel ka sai selle. Ilus vintpall lendaski Deniss Štšeberini poolt sooritatuna ristnurka, sedasi et väljakuperemeeste väravavaht ei küündinud pallinigi. Teise kolmveerandtunni teisel poolel käis kompromissitu võitlus keskväljal ning mõlemad pikemaks ajaks sealt kaugemale ei suutnud purjetada. Apetis oli juba mängueelsel soojendusel näha, et mängijas ainest on. Kiire ja tehniline mängumees tekitas omajagu probleeme võõrustajatele ning külalised olid tasapisi haaramas initsiatiivi. Türil paistis üksteise mõistmine ära kadunud olevat, kuid lõppakordina pääses Arsen Abeljan pealöögile, kuid vv tõrjus selle väravajoonelt.

  Teise poolaja alguses tekkis Kohtla-Järve esindusel lühikeseks ajaks peata olek, kui türikas löögile lasti ning oma kindamees lööki üle lati pareerima sunniti. Minut pärast täistunni möödumist näitas vilemees kollast kaarti Viktor Fjodorovile, kes pärast vea tegemist emotsionaalselt kohtunikule vastu vaidlema hakkas. Paar minutit pärast seda teenis Türi poolelt kollase kaardi Kärt, kes frustratsioonist vastase kätega kummuli tõmbas - mängija vahetati seepeale kohe ka välja. Vahepeal muutus atmosfäär väljakul üpris närviliseks ning temperamentne K-J treener käskis omadel maha rahuneda.

  Eelmäe tegi järjekordse vaheltlõike ning pani passi värava ette teele, kuid seal olnud mängija ei saanud pallile üldse pihta. Ida-Virumaa klubi treener röökis seepeale tükk aega omade kallal ning närviliselt hakkas meeskonna pingi ees edasi-tagasi siblima - mängupilt polnud ilmselgelt see, mida tahtnuks näha. Leevendus saabus 76. minutil, mil sööduga eksis Ganvixi keskkaitsja ning vaheltlõike järel anti pall kiiresti tipuründajast Artjom Kolkinile, kes trahvikastis olles palli külmavereliselt raamide vahele lajatas - 0:2! Oli näha, et nii mitmelgi Türi mehel oli teisel poolajal võhm otsa saanud ja sedasi oli paraku see reaalsus, et vastased paremuse tasapisi maksma panid.

  Kodumeeskond jõudis mitme rünnaku lõppakordina ka trahvikasti piirimaile, kuid sealt alates otsustasti millegi pärast reeglina triblamise või söötmise kasuks. 79. minutil suutis Aleksandr Hlobõstin õnnega pooleks palli Aleksandr Tšurakovile toimetada, kes nüüd palli kolmelt-neljalt meetrilt väravasse lükkas, tehes seisuks kindlamast kindlama 0:3. Türi üritas veel mis ta üritas, kuid vastaste puurilukk oli seekord oma ülesannete kõrgusel või oli türikate endi sihik pisut paigast ära. Tõele au andes oli mäng juba teise värava pealt tehtud, Ganvixi omad pidid rassima, samas kui K-J omad rahulikumalt mängides sööduga äärt vahetasid ja sedasi rohkem puhata said.

  90. minutil teenis kollase kaardi Seire, kes keskväljal vastase kukutas. Tšurakov pääses kasti piirimailt löögile, kuid pall raksatas posti ja sealt edasi üle otsajoone. Mängija ise sai löögi olukorras pisut viga ning lahkus väljakult. Kolmandal üleminutil teenis järjekordse kollase Timmu Luts, kes keskel vastase robustselt maha tõmbas. Mängu viimasel, neljandal üleminutil, mängiti hea sööduga Popov Türi väravavahi Martin Murumaaga üks-ühele. Puurilukk tuhises mängijast mööda ning sedasi jäi ründavama poolel pall lihtsalt tühja lükata, tehes sedasi lõppseisuks 0:4.

  Kodumeeskonna üks kehvemaid mänge sel hooajal. Ise ei kasutatud head võimalust juhtima minemiseks ära ja sedasi jäädi hoopis poolaja lõppedes minimaalsesse kaotusseisu. Kogu selle 0:1 aja vältel olid omad võimalused täiesti olemas, aga nagu juba öeldud, siis teisel poolajal nii mõnegi mehe mängumootor oli kinni jooksnud, samas kui K-J suutis täistuuridel lõpuni panna.

  Pealelöögid: 14:14
  Neist väravale: 8:9
  Postid/latid: 0:1
  Nurgalöögid: 4:2
  Suluseisud: 6:3
  Vead: 19:14

  Leave a comment:


 • inward
  replied
  FC Pokkeriprod 0:2 Kohtla-Järve JK Järve II (0:2)

  Ülevaade.

  Leave a comment:


 • inward
  replied
  FC Pokkeriprod - Kohtla-Järve JK Järve II : Mängu eelvaade.  Head lugemist.
  Lisatud failid

  Leave a comment:


 • inward
  replied
  Esmaklassiline kokkuvõte nagu alati! Kiitus Imaverele nii südika vastupanu eest II liiga võistkonnale.

  Leave a comment:


 • SoccerGoal
  replied
  Kuidas siinkirjutaja aasta esimese supluse ära tegi? Oli nii tore kutt, et ei võtnud vihmavarju kaasa, kuigi Türi kohal olid kurjakuulutavad pilved üleval. Väikeste karikavõistluste 1/16-finaalmäng Türi Ganvixi ja Imavere Forsi vahel oli poole tunni pärast algamas, kui taevataat linnas veekraanid valla lasi. Teadmiseks, mängu ei peetud Tolli tänava staadionil, vaid hoopis metsakombinaadi väljakul. Kas olin tõesti vihma kätte jäänud või riietega väikese supluse teinud - ega suurt vahet sel olnudki, läbimärg kõuts asus kuuse alla kohtumist jälgima...

  Türi Ganvix JK - SK Imavere Forss 1:1 (0:1), la. 3:2

  Loosi tahtel sattusid kokku just kaks Järvamaa klubi, kellest võõrustajad mängivad teises liigas ning külalisrollis olevad imaverekad, kes neljandas liigas teist aastat pelavad. Tõotas tulla põnev kohtumine: Imavere tegi teadupoolest hooaja eel korraliku ettevalmistuse ning see on seni väljendunud ka nende tulemustes - kuuest mängust viis võitu. Türilgi on viimasel ajal hästi läinud, kui teise liiga lääs/lõuna tsoonis on järjest võetud kaks võitu. Eeldused atraktiivseks kohtumiseks olid olemas - mäng alga!

  Kerge viivitusega duell algust sai, kuna väljakujooned olid üsna kehvasti nähtavad ja sedasi küsis peakohtunik Türi treenerilt ülemärgistamise võimalusest. Saades sellele positiivse vastulause, võis kohtumine alata. Kodumeeskond alustas kohe vile kõlades aktiivselt, loetud sekundid hiljem kukkus eesliinis Hendrik Pihl, kuid vilemees olukorras viga ei näinud ning mäng jätkus. Forss kaotas seejärel lühikese aja jooksul kaks korda palli ning löögile sai Ganvixi poolelt Aleksander Saharov, kelle sooritus pisut ebatäpne oli. Külalised asusid oma teisest pealelöögist kohtumist 10. minutil juhtima. Risto Liiv tõmbas paremal äärel vastasest mööda ning söötis mänguvahendi edasi Siim Imsile, kes seejärel kiire söödu tagumise posti juurde andis, kus Rauno Kiisk pealöögiga omad juhtima viis.

  Ganvix sai paar arvestatavat võimalust, kuid Imavere kaitse tegutses kindlalt, eesotsas Kristjan Hõbemägiga. Kiisk leiti taas hea passiga üles, ent Türi vv oli löögiks valmis ning püüdis palli suuremate probleemideta. Kolm minutit oli pooltunnist möödunud, kui Ravel Riik Forsi poolelt mängu esimese hoiatuse teenis. Ergo Eelmäe oli kiiresse minemas, kuid patustaja tiris vastast särgist ning sai vääriliselt kaardi näol karistada. Imavere poolelt oli aktiivselt pildis ka teine Imsi - Tauri, kes järjekordselt heal löögipositsioonil oli. Seekord tõstis ründavam osapool palli puurilukust üle, kuid mänguvahend lendas ka väravapostist väheke mööda.

  Kuna vihm oli väljakuga oma töö teinud, oli selge, et väravavahid ei saanud sama agaralt üritada löökide puhul palli püüda, kui reeglina ilusama ilma puhul tegutsetaks. Väheke jäi puudu, et Imavere oleks taolise olukorra tõttu karistada saanud. Enar Nilp tõrjus Peteri Pajumetsa löögi pisut ebaõnnestunult kolm-neli meetrit eemale, kus palli sai kohe omaks Türi kapten Kristo Kiik. Väga hea šanss siiski luhtus, kuna löögiüritus läks väheke üle jala. 44. minutil põrkusid Türi karistusalas jõuliselt kokku Kiisk ja kodumeeskonna puurilukk. Peakohtunik vilistas vea ära, ent paistis, et ei suuda konkreetset otsust teha kummalegi poole. Pärast lühikest arupärimist küljekohtunikult oli otsus selline, et Forss teenis penalti. Lööma asus Alar Arula, Türi vv hüppas küll õiges suunas, kuid ründaja suunas palli latti ning sedasi jäigi ülimagus eduseisu suurendamise võimalus enne poolaja lõppu kasutamata. Enne pausile lubavat vilet tuli Imavere puurilukul ristnurka suunduv pall pareerida.

  Vaheajal tõmmati väljakujooned vastava aparaadiga üle. Mõned minutid oli teisest kolmveerandtunnist kulunud, kui Imavere mängija pikali olnud Raido Kanguri jalgadesse takerdus - vilemees võttis külalismängijat kui potentsiaalset rünnakule suundujat ning sedasi andis Türi keskkaitsjale kollase kaardi. Vahepealse ajaga ei olnud kumbki otseselt kohtumist domineerimas, pall käis ühelt leerilt teisele ning kohati patustasid mõlemad arusaamatute pallikaotustega. 65. minutil viigistas ilusa sooritusega mänguseisu Saharov, kes oma kahekümnelt meetrilt karistuslöögi teele saatis - pall lendas trahvikastis olnud meestesummast läbi ning värava tagumises nurgas ta oma lõpu leidis.

  Ganvix ammutas sellest rohkem energiat ning see kandus ka mängupilti, kuna nüüdsest võis öelda, et kodumeeskond omas rohkem initsiatiivi. Türi rünnak, äärekohtunik oli tõstnud lipu suluseisu märkimiseks, ent väljakukohtunik ei märganud seda. Keegi türilastest küttis palli latti, mille järel keegi mänguvahendi omaks sai ja kera raamide vahele äsas. Hõisked said kiire lõpu, kuna nüüd märkas ka peakohtunik tõusnud lippu ning läks taas aru pärima. Suluseis jäi jõusse ning seis oli endiselt viigis. Vahetusest sekkunud Rasmus Provornikov keeras kasti piirimail vastasest mööda ning teele pandud tugev löök lendas ristlatti. Mõlema meeskonna väravavahid tegid kindlaid esitusi ning suuresti tänu neile mänguseis ei muutunud. Viimastel sekunditel oli Türil nurgalöök kasutada, kuid nurgast tulnud palli lõi Hõbekas ette ära ning lisaaeg oli tõsiasi.

  Meeskonna kapten mängis Rassu puurilukuga silmitsi, ent too tõrjus. Teiselt poolt vastasid imaverekad kauglöögiga, mis napilt väravast mööda tuhises. 104. minutil tegi Rassu vigade paranduse, kui kahekümnelt meetrilt löögi teele saatis. Pall hakkas lõpus vajuma ning lendas ilusti lati alt sisse - Türi 2:1 ees! Mängijad said taas minutikese kosumiseks ja joogipausiks ning teine pool lisaajast võis alata. Peagi teenis kodumeeskond nurgalöögi, mille järel Haista peaga löögile sai ning omad juba 3:1 ette viis. Forsi jaoks tundus mäng tehtud olevat, kuna mängupilt polnud enam sama särav, kui eelnevalt. 118. minutil jätkus kauglöökide soolo ning seekord Martin Ellramilt ilus kuul lati alla - 3:2.

  Türi hakkas seejärel pisut rabistama ning tehti järjest mitu viga. Ellram küttis karistuslöögi müüri ning päris viimastel hetkedel tekkis ootamatult Imaverel kiirrünnakuga hea moment viigistamiseks ning sellega mängu penaltiteni viimiseks. Kaks ründavat osapoolt olid spurtimas kiiresse ning paremal äärel olija hakkas teele saatma söötu teisele osapoolele, kes selle saanuna oleks puurilukuga üks-ühel olnud. Sedasi aga ei läinud, sest ainus kaitsja Pajumets sai söödule jala vahele ning vägagi ohtlik moment sai neutraliseeritud.
  Kokkuvõttes üsna võrdne mäng, kus kodumeeskond pani paremuse lõpus maksma ning sedasi järgmisesse ringi purjetas. Vilepartiiga muidugist päris rahule ei saa jääda, kaarte oleks võinud oma 2-3 kindlasti rohkem ära anda. Lõpuminutitel sihilik käega mäng ei teeninud kaarti + mitu robustset sissesõitmist. Aga nagu ühelt meeskonnapingilt tabavalt lausuti: "Uskumatu vile, paras Rahvaliigasse vilistama panna!"

  Pealelöögid: 27:23
  Neist väravale: 12:8
  Postid/latid: 1:1
  Nurgalöögid: 10:4
  Suluseisud: 6:6
  Vead: 19:20

  Leave a comment:


 • Rein
  replied
  Õnneks on Haiba selline sats, kes kohtuniku ei sõima.

  Leave a comment:


 • Kivi77
  replied
  Rahulolu on siis, kui vile on korralik. Seda ta oli, kui aga iirlased oleks siin ka rahvakeeli lambipenalti andnud ja lambipunase, siis poleks samuti rahule jäädud.
  Jah loomulikult mängijad eksivad, selleks kohtunikud ongi, et kord majja luua, mitte korralagedust tekitada ja seeläbi närvipingeid.
  Kuid jällegi, ega see ei muutu ja ma tean, et kohtunik ei ole lihtne olla, eriti kui üks sats sind sõimama hakkab, siis hakkad ju vastu tegema. Kaitsepositsioon. Kuid ikkagi, mõni kohtunik suudab, mõni mitte. Mis on igati loomulik.

  Leave a comment:


 • jonman25
  replied
  Mõni asi, millega tahaksin vaielda. Ebaõiglust on alati raske kannatada ning selles osas mõistan väga hästi.
  Kuid teema "halvad kohtunikud" - mitu eksimust teeb iga mängija igas mängus? Palju. Kui palju neid teevad reaalselt kohtunikud? Mis siin mõista tuleb on see: kohtunike eksimustele eelneb ENAMASTI mitu-mitu mängijate eksimust, mis kokkuvõttes tekitab vastava olukorra. Kõik eksivad ja kaotusi kohtunike rüppe lükata ENAMASTI on vale. See ei tähenda, et mõnikord tõepoolest satub vilemehel nigel päev.
  Ning teine asi: need põhja-iirlased, kes vilistamas käisid - kui meie kohtunikud läheksid Põhja-Iiri liiga mängu vilistama, oleks rahulolu tõenäoliselt täpselt samasugune. See, et nad tulevad teisest riigist kohe a priori tekitab nende vastu suurema respekti. Ja nii lihtsalt on. Ka meie vilemehed mõjuksid mujal sama veenvalt.

  Kokkuvõttes, ma küll ei tea, mis teie mängus toimus, kuid kõik eksivad ja kohtunike eksimustele eelneb enamasti rida mängijate eksimusi, mis loovadki sobiva pinnase vale otsuse tegemiseks.

  Leave a comment:


 • Kivi77
  replied
  Algselt postitas MarkoGTi Vaata postitust
  Retrol oli 4 surmkindlat võimalust veel värav lüüa, mida nad seekord ei suutnud realiseerida. Ja ega ka Haibal oli korralik mäng. Tohvergi(Retro VV) ütles esimesel poolajal, et ei osanud oodatagi sellist survet oma väravale Peale 1-1 seisu, kui määrati penalti Retrole(mille nad ka realiseerisid), ei suutnud enam Haiba ennast niipalju kokku võtta ja sealt see 4-1 ka kärises.
  No mis teha kui lisaks vastasega pead kohtunikega võitlema. Kui vastastel lastakse suluseisuga rünnakuid rahulikult jätkata koguaeg. Ja sealt ka väravad tulevad, lisaks pennu. Meie värav küll sulg polnd, piiripeal aga väga kiirelt tõusis lipp! Kus olid meie pennud, kui mees õlast pikali tõmmati? Mis siis teha saad? Ja no ise ka 6-7 momenti ära ei löönd, ma ei saa aru kuidas selline ebajopp.
  Kuulsin siin sõbra käest kes Retroga/Koondisega kümneid kordi madistanud, et neid hoitakse nagu sitta pilpal iga mäng. Nad oskavad niisama ka mängida, neid ei pea aitama. Kahju, sest ma ei tahaks üldse sellist juttu siin ajada aga tõesti vastutan oma sõnade eest et nii oli. Me oleme ka kaotanud ja kohtunikega ülirahule jäänud, näiteks Maccabi vastu karikas kaotasime 3-2, kuid Uuno Tutki vile oli lihtsalt nauditav ! Tahaks ausalt mängida, muud midagi. Eks mu jutt paras peaga vastu seina jooksmine ole, kuna muud ei kuulegi, kui kohtunikud on lahjad, alates meistriliigast lõpetades rahvaliigaga. Korra käisid Flora Levadia mängu Iirlased vilistamas ka kord oli kohe majas ja vilemehed said ka treeneritelt kiita. Inimestel puudus enesetõestamisvajadus ja nad tegid oma tööd korreltselt ja erapooletult, jäädes täiesti märkamatuks.

  Leave a comment:


 • MarkoGTi
  replied
  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
  Räägiks Retro-Haiba karikamängust paari sõnaga: kohtunikebrigaad - põrsakari. Aitäh, Retro ei teind midagi valesti ja edu järgmises, loodan, et tuleb pikk reis ette võtta, siis polegi nii kahju sest kaotusest
  Retrol oli 4 surmkindlat võimalust veel värav lüüa, mida nad seekord ei suutnud realiseerida. Ja ega ka Haibal oli korralik mäng. Tohvergi(Retro VV) ütles esimesel poolajal, et ei osanud oodatagi sellist survet oma väravale Peale 1-1 seisu, kui määrati penalti Retrole(mille nad ka realiseerisid), ei suutnud enam Haiba ennast niipalju kokku võtta ja sealt see 4-1 ka kärises.

  Leave a comment:


 • Kivi77
  replied
  Räägiks Retro-Haiba karikamängust paari sõnaga: kohtunikebrigaad - põrsakari. Aitäh, Retro ei teind midagi valesti ja edu järgmises, loodan, et tuleb pikk reis ette võtta, siis polegi nii kahju sest kaotusest

  Leave a comment:


 • Bobik
  replied
  Reliikvia sai küll 0-6 Kasakate käest, aga kaotusest hoolimata julgen väita, et parim vilepartii sel hooajal. Selliseid kohtunikke võiks rohkem olla.

  Leave a comment:


 • Alfonso
  replied
  Algselt postitas urmar Vaata postitust
  Vaata ikka õigest kohast, lisaajad on nähtaval vaid karikavõistluste lehekülgedel. Aga kas Suema omad siis üldse EJL-i kodukat tunnistavad? Oma tühistatud tulemust te pole märganud õigeks muuta või siis selgitama, et miks te tühistamist ei tunnista.
  Eelmine aasta kasutasid vastased keelatud mängijat ja meie võistkonna kaotus muudeti võiduks, sellepeale reageeris Pras nii, et nimetas seda ebaausaks võiduks meile. Tekib küsimus, et milline võit siis Suemakatele aus on - see kus keelatud ja registreerimata mängijaid kasutati vist.

  Leave a comment:

Working...
X