320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    teil oli paar meest ikka parajad idioodid. aga noh... poogens see... vaadates seda, et meil seisis minu asemel väravas üks väljakumängija hoopis... sai ta vägagi hästi hakkama.

    Kommentaar


      taku. ära hakka pihta. Igas mängus ja meeskonnas on idioodid, eriti võitjate poolel. Mäng otsustati platsil, mitte enne ja pärast foorumis plõksides.
      Supplies!

      Kommentaar


        10.06.2007 19:00 SK Mercury - FC Ajax Veteranid, Laagri kunstmuruväljak

        Kas keegi teab, kuidas see mäng lõppes?
        ANASTAMINE - see on ühiskonna vapustamise kunst.

        Anastamise all mõistavad arenenud alkosportlased, vahendeid valimata
        võimalikult teravas ja tuntavas erinevuses üldiste tavade taustsüsteemist,
        teiste inimestega (soovitavalt võõrastega) verbaalse suhte loomist, mille
        eesmärgiks on vastastikusel empaatial põhineva suhte transformeerimine omakasuks

        Kommentaar


          Kehra Piraaja II - Kristiine JK 0:1 (0:0)

          On väga raske harjuda nat.muruga,kui oled terve aasta kunstkattel mänginud... aga muidu tip-top väljak teil seal Kehras.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            SK Mercury - FC Ajax Veteranid 1:1 Mercury lõi viigivärava kuskil 5 min ennem mängu lõppu.

            Kommentaar


              Huntidele nii palju, et teil oli õnne rohkem. Mitte, et te nüüd kindlalt paremad olete.

              Kommentaar


                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                Mis sa Devil,otsustasid hakata nüüd minu postitusi kärpima ja kustutama?Kas see olid sina või ei meeldinud kellelegi teisele miskit?Ega ometi "paberi" puudust ei ole,ma ei näe sellisel kustutamisel üldse mõtet!!!Ärge hakake mulle asja ebameeldivaks muutma nagu kohtunikud,ehk põhjendate oma teguviisi!Poole haigemad on siinsed täiesti teemast mööda lapseohtu kritseldised a'la mul on pikem kui sul.Tsau,pakaa.
                kirjutasin omastarust sulle PMi, vabandust veelkord, see oli näpuvääratus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                  FC Soccernet - Eurouniv FC 1:3 (0:2)

                  Ega palju pole lisada, parem meeskond võttis kindlalt oma.
                  Tuleb nõustuda. Tabelis nii kõrgel asuvalt satsilt oodanuks veits rohkem kui "pikk näts ette kiirele ründajale" taktikat. Mitte et me ise mingeid imesööte näidanuks, aga vahe oli sees. Selgelt. Peale väikeste laste plõksimist siin foorumis motivatsiooniga ilmselgelt probleeme polnud ja asi läks suht mugavalt kotti. Tänud meie vv-le Martinile, väga oluline pendlatõrje. Samuti tervitused Soccerneti vanemale generatsioonile, nii mõnelgi on kaalu juurde tulnud ja positsioon vahetunud , aga viisakas suhtumime väärib respekti. Kohtunik oli väga hea. Sügisringis siis uuesti.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas handyman Vaata postitust
                    SK Mercury - FC Ajax Veteranid 1:1 Mercury lõi viigivärava kuskil 5 min ennem mängu lõppu.
                    Jah, nii see seis jäi. Me olime valmis nii mõnegi palli rohkem võrgust välja võtma. Ajaxil ikkagi väga muljetavaldav seeria all. Aga ei olnud tont nii kole midagi. Söötu ju lükkasid ja kauglöögid on neil head. Aga oma ründajatele toppisid ainult pikki kõrgeid palle mis olid suht kerge saak. Eks me läksime suht kaitsvalt välja ka.
                    Olukordadest niipalju et Ajaxi koll tuli nurgalöögi järgsest olukorrast kus 16 kasti joonelt kolme kaitsja puutest pall nurka löödi. Peale seda oli Mercuryl kerge peataolek, mille tulemusena korra kõmmutati meile posti. Siis kulus natuke aega nääklemiseks ja kaartide teenimiseks. Lõpu poole oli meie poolt löödud latt ja siis päris lõpus kontrast värav.
                    Üldiselt jäi mulje et täiesti mängitav sats. Ei saagi aru kuidas nad siiani nagu läbi sulavõi on jalutanud.
                    Kohtunik oli korralik, kuigi teda kimbutas kopsumahu puudumine. No ei ole powerit kõvemini vilistada. Huvitav, et juba viimased paar mängu on meil juba sarnase probleemiga vilemees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Samuti tervitused Soccerneti vanemale generatsioonile, nii mõnelgi on kaalu juurde tulnud ja positsioon vahetunud , aga viisakas suhtumime väärib respekti. Kohtunik oli väga hea. Sügisringis siis uuesti.

                      See on puhas lihas

                      Sügisel olen ka ise loodetavasti platsis, et teile tuul alla teha.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elina Vaata postitust
                        Huntidele nii palju, et teil oli õnne rohkem. Mitte, et te nüüd kindlalt paremad olete.

                        Kõva jutt....te olete ju õnnetud puujalad
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kent Vaata postitust
                          Kõva jutt....te olete ju õnnetud puujalad
                          Ja sa oled üks õnnetu,kes ei oska platsi ääres oma emotsioone kontrolli all hoida-tüüpiline puujalg

                          Kommentaar


                            hr. puujalg , miks ise väljakukõrval passisid?

                            Kommentaar


                              äkki lõpetaks selle kõvatamise? oli tavapäraselt kole amatöörjalgpalli musternäide ning ühel satsil õnnestus pall sibulavõrku mõned korrad rohkem lüüa kui teisel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas handyman Vaata postitust
                                SK Mercury - FC Ajax Veteranid 1:1
                                Huvitav hooaeg - loe: punktide rohke. Kui ma ei eksi, siis neljanda-põhja 35-st peetud kohtumisest oli see alles kolmas viik.
                                ANASTAMINE - see on ühiskonna vapustamise kunst.

                                Anastamise all mõistavad arenenud alkosportlased, vahendeid valimata
                                võimalikult teravas ja tuntavas erinevuses üldiste tavade taustsüsteemist,
                                teiste inimestega (soovitavalt võõrastega) verbaalse suhte loomist, mille
                                eesmärgiks on vastastikusel empaatial põhineva suhte transformeerimine omakasuks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X