320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Elina Vaata postitust
    Trummi 1 - 0 Soccernet
    Esimene poolaeg oli Fc S poolt katastroof, aga lõpus hakkas minema juba.
    Kohtunik oli ka ülikõva.
    Aitäh Trummile kena mängu eest.
    Trummi värav oli ilus ,midagi pole öelda,Kookla söödust lõi Veensalu "üheksasse".Ja oleks ka lisa tulnud,kui Soccerneti vv poleks nii tasemel olnud.Märja platsiga muutus asi vähe loteriiks,aga 2:0 oli selgelt lähemal, kui viik.Soccer'ile tänud,nad on krõbedad vastased kõigile.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
      Eurouniv FC - JK Piraaja II 5:2 (2:1)

      EUFCi skoorijad: M.Maal (2), I.Lobanov, M.Tomingas, ov.
      1 tabamuse panime ka oma võrku, autoriks I.Lipp

      Ainuke kollane kaart langes kalade saagiks.

      Midagi lihtsalt ei tulnud, II pa alguses oli seis veel 2:2. Piraajad olid hingega asja juures ja võitlus oli tihe. Kohtunik oli tipstops ja üldiselt saadi ka platsil üksteisega hakkama. Väikest nägelemist (ja kehamängu ) muidugi leidus, aga seda tuleb ikka ette
      Mõlemad väravad ehitasime endale ise, neist esimese aitas küll Piraajade mees üle joone. Vastasel korral läinuks meie neljas tabamus ainsana kalade resultatiivsuse reale.
      Aga vihmaga on sellised eksimused lihtsamad tulema ka.
      3x kolistasime ka väravalatti, duubli tegi hilisem 2 värava autor avapoolajal 0:0 seisul ja seda ühe rünnaku jooksul!

      Tänud vastastele ja kohtumiseni sügisringis!

      Hea mäng oli, mängupilt oli täiesti võrdne. Aga nagu see aasta tavaks, "ehitasime" endale ise väravaid, seekord siis lausa 3 tükki sündisid kaitsjate jämedatest eksimustest.

      Tänud Eurounivile hea mängu eest!
      PS. Peakski hakkama õhtul 20 paiku mänge pidama, vähemalt ei ole palav ja isegi rabarocklased jõudsid selleks ajaks mingisse enam-vähem konditsiooni
      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

      http://www.jkpiraaja.ee/

      Kommentaar


        Algselt postitas luuraja Vaata postitust
        Me suutsime esimest korda sel hooajal taga nulli peal hoida ning seda suhteliselt kindlalt, kuna ega Unitedil pealelööke vist terve mängu jooksul rohkem kui 2 ei kogunenudki ja need ka ühel rünnakul, kus Mäsa meie "väravavahile" 2 korda järjest otse pihta lõi. Meil aga oli võimalusi tegelikult üsna palju, lahendamisprotsent aga jällegi suht nigel, kuid seekord sellest piisas õnneks. Väljakult õnneks ka möla väga palju ei kostunud, väljaku kõrval muidugi olid kõige paremad kohad selleks, et näha kõige lähemalt, kas kohtuniku otsus oli õige või mitte ning mängu jooksul vähemalt Unitedi varumeeste pingi arvates kohtunik vist ühtegi õiget otsust ka ei teinud ja siis oli vaja valjuhäälselt selle kohta ka arvamust avaldada. Minu isiklik arvamus kohtuniku koha pealt oli suhteliselt positiivne, loomulikult tulid mõned üksikud väikesed eksimused sisse, kuid see mängu küll ei rikkunud ning hoidis mängu kontrolli all.

        poolikuid võimalusi oli teil küll palju kuid selliseid 100% võimalusi .....meenub lisaks väravatele üks karistuslöök,mis posti kõrvalt mööda vuhises ja Kalle suurepärane läbimurre,mille aga vv meil imelise tõrjega nullis.Unitedil oli neid võimalusi tglt rohkem kui minu kaks hädist lööki vv pihta,kuid polnud seal kahjuks midagi teha.Ei olnud meie päev ja mängisime alla igasugust arvestust.Kaitse lekkis, sööt ei jõudnud väga paljudel juhtudel oma mehele jne.Reaal oli täna võidu ära teeninud.....eks sügisel siis üritame teile ikkagi tagasi teha...
        2002 FC EBS Team
        2003 FC Nimeta
        2004 FC Nimeta
        2005 FC Nimeta
        2006 Tallinn United FC
        2007 Tallinn United FC

        Kommentaar


          Viimase Trummi-Socceri mängu juurde tagasi tulles niipalju,et mitmed mängu jälginud erapooletud jalgpalliteadlastest pealtvaatajad on kinnitanud,et see Peeter Alliku lugemata jäänud värav oli ikka väga sees(rohkem kui Eurouniv'i võiduvärav meie üle).Osaliselt kinnitas seda ka Socceri kaitseliin.Miks te hipist kohtunikule kohe ausalt ei öelnud,oleks lõpp rahulikum olnud!
          Perse,põlv on teie kaitsjast siiani haige ja ma pean valuvaigistuseks jooma,üksi...Peasi,et raibe terveks saab
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            Viimase Trummi-Socceri mängu juurde tagasi tulles niipalju,et mitmed mängu jälginud erapooletud jalgpalliteadlastest pealtvaatajad on kinnitanud,et see Peeter Alliku lugemata jäänud värav oli ikka väga sees(rohkem kui Eurouniv'i võiduvärav meie üle).Osaliselt kinnitas seda ka Socceri kaitseliin.Miks te hipist kohtunikule kohe ausalt ei öelnud,oleks lõpp rahulikum olnud!


            Ma olin olukorrast suht kaugel ja ei oska sellel teemal sõna võtta, aga kohtunikul on alati õigus. Isegi siis kui tal pole . Üldiselt oli väga viis kohtunik. Peale mängu muidugi selgus, et kohtunik on sõna otseses mõttes kõõrdsilm. Ehk selle pärast oligi ta suht hea.

            Samas pean mainima, et Trummi oli esimeses ringis üks meeldivamaid vastaseid. Mölinat peaaegu polnud. Seema teil seal midagi pirises natuke, aga annan talle andeks. Ju ta tahab jalgpallis jõuda kaugemale kui suusatamises .
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mina olin joonest seespool, kui see pall mu õlast jälle välja põrkas, nii et oli sees küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas Elina Vaata postitust
                Mina olin joonest seespool, kui see pall mu õlast jälle välja põrkas, nii et oli sees küll.
                psst see pidi saladus olema

                Kommentaar


                  ain karjus kindlasti suluseisu

                  Kommentaar


                    Väga hea meel,et Soccerneti seas on ka ausaid meha,osa on sellised kavalad,at-at-at.Kuigi mängutulemust see ei mõjutanud.
                    Eriti kino oli,kui kohtunik vaheajal küsis,et teil midagi jala peale määrida pole,just lõi ilge närvivalu sisse.Laiutasime käsi,et peale piirituse muud ei ole,aga pane laks sisse ja ära ometi närveeri enam.
                    Jalgpallis me oleme ammu juba kaugemale jõudnud kui suusatamises,nimelt täitsa tippu.Ja paluks täpsustust,kummast Seemast käis jutt?
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Kui keegi Piraaja omadest juhtub lugema,siis kas oleks võimalik,et teie Kehra mängu saaks pühapäevalt laupäevale nihutada, s.t.28.-ndale.Meil küpses plaan Aegviitu ja Nelijärvele edasi kütta nädalavahetust veetma.Ja jõuaks ka Kehra-kandi vaatamisväärsusi nuusutada
                      Kooskõlastaks varakult EJL-ga asja ära,kui ainult teile sobib.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Trummiga oli tõesti niiöelda meeldivaim mäng. seisuks jäi siiski 1:0 ja no mäng oli tore

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          Kui keegi Piraaja omadest juhtub lugema,siis kas oleks võimalik,et teie Kehra mängu saaks pühapäevalt laupäevale nihutada, s.t.28.-ndale.Meil küpses plaan Aegviitu ja Nelijärvele edasi kütta nädalavahetust veetma.Ja jõuaks ka Kehra-kandi vaatamisväärsusi nuusutada
                          Kooskõlastaks varakult EJL-ga asja ära,kui ainult teile sobib.
                          Auuuu,Röövkalad,teie nõusoleku taga on asi kinni.Soovitav on vastu tulla
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Auuuu,Röövkalad,teie nõusoleku taga on asi kinni.Soovitav on vastu tulla
                            Aga kütke siis Kehrasse peale nädalavahetuse veetmist

                            Seoses suvega on meil tunduvalt kergem pühapäeval mängima tulla, ja üleüldse laupäeval on meil saunapäev.
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Miq Vaata postitust
                              Aga kütke siis Kehrasse peale nädalavahetuse veetmist

                              Seoses suvega on meil tunduvalt kergem pühapäeval mängima tulla, ja üleüldse laupäeval on meil saunapäev.
                              Mis see tähendab siis,et esmaspäev tuleb tulla-peale nädalavahetust?Et kas kaks päeva järjest saun liiga tihedaks ei lähe?Ja kas kalapäev ei olnud hoopis mitte neljabä?
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Ja killuke huumorit ka!
                                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                                Nimekaimu foto on kohe - plaks - juurde lisandunud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X