320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Küsimus sulle Urmar.Kus saab sellele tulemuste lehele minna,kust koosseise ja muud statistikat vanasti nägi?See vana jalgpalliliidu lehekülg,olete selle ära kaotanud?Hilinemisega ta küll tuli,aga tuli.
    Iga liiga tulemuste juures on vastav link olemas, ka IV põhja omas, kohe alguses: http://jalgpall.struktuur.ee/2309

    Kommentaar


      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      Nonii,tuleb kohe juba julgelt visatud sõnad ära süüa

      Tundub,et Mercury'st on meile saamas ebamugav vastane.Täna nad üllatasid julge ning ülekaaluka algusega ja said 2:0 ette,üks muidugi räige vv "kala"-no sellist ei tohi imeda endale.Ei lugenud midagi,et 3/4 mängust oli kerge initsiatiiv meil ja lõime rohkem võimalusi,Mercury tõmbas kaitse koomale ja lõpuks koti pähe meile.

      Üks nukrust tekitav moment oli ka täna.Meil olid mõned traumad,üks sunnitud vahetus.Saage aru sõbrad,sihiliku vigastamise eesmärgil pole mõtet ka seda mõnusat mängu mängida.Elu lõpuni vigasena ei taha keegi ringi käia.Need sõnad olid sulle,nr.13.Meie mehe viha oli põhjendatav.Aga muidu on Mercury mõnus vastane.Eriti meeldis teie vv öeldu,et järgmine aasta näeme,mis pidi vist tähendama,et kumbki ei tõuse.
      Paar sõna mängust ka mercury mätta otsast.
      Mis seal salata, mäng oli põnevam ja tasavägisem kui kevadringis. Võit tuli siiski suht teenitult. Korra esimesel poolajal lõime ka latti ning korra võttis teie väravavaht ära ka üsna vabalt positsioonilt löödud lähilöögi.
      Teine poolaeg oli meie poolt väheke kahvatum.
      Penalt oli ikka väga kergelt antud. Siinkohal tervitused Erkole!
      Kohtunik oli igati korralik. Kindlasti oli oma mõju ka tema mängueelsel monoloogil...
      Toorutsemist väljakul polnud. Mahlane muhk trummi mängija kulmule tekkis pärast õnnetut õhuvõitlust. Meie 13 tegi kindlasti vea, üritades mänguolukorda lõpuni mängida. Samas oli negatiivselt üllatav teie mängija reaktsioon. Vilele järgnenud jalalöök ja ähvardus "pea puruks lüüa" olid täiesti ülearu.
      Igaljuhul edu Trummile eelseisvateks mängudeks!

      Kommentaar


        Algselt postitas loque Vaata postitust
        Ajax - Eurouniv 7:2 (5:1)
        Saime kerge jalgpallialase koolituse. Ise ka muidugi aitasime kõvasti kaasa. Kohe alguses olime uimased, kaotasime praktiliselt kõik kahevõitlused. Ajax lükkas muidugi väga kenasti, keskväljal on neil paar meest, kelle tase 4. liiga omast ikka parasjagu üle käib. Ise palli saades kohe pikk näts ette, kust see pmst sama kiiresti kenade söötude kaudu tagasi tuli. Kusjuures seis oli ühe õnnestunud kontra järel ka 1:1, aga sealt edasi tuli väravaid igale maitsele, millest 2 vahetult enne poolaja lõppu ja mäng oligi tehtud. Vaheajal kõik viis vahetust ära ning pingevabalt mängides läks ka pilt parasjagu ilusamaks. Muidu oli Ajax mõistlik sats, kunstmuru ka seal nüüd igati tiptop.

        Huntide kollid: M. Evonen, I. Lobanov
        Kollane kaart: A. Peep. Kusjuures pingil istudes möla eest .
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Art poiss,kuda nii.Nii vaikne olid ju
          Ma oleks pingiga pannud
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas manifest Vaata postitust
            Soccernet mis toimub?Te tulete tagumistele selg ees vastu...ja hirmsa kiirusega
            selles on süüdi raske lapsepõlv ja varajane suguelu

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Kollane kaart: A. Peep. Kusjuures pingil istudes möla eest .
              Eks ta ole, iga kohtunik ei suuda Puiatu lastele omast lalinat taluda

              Kommentaar


                Algselt postitas ek Vaata postitust
                Eks ta ole, iga kohtunik ei suuda Puiatu lastele omast lalinat taluda
                Üritasid nalja teha? Äkki proovid uuesti. Noorliikmete huumorisoon ja suhtumine hakkab vaikselt ka vanadele soccernetlastele külge, tundub. Kahju.

                Mis puutub antud kaarti, siis kommentaar ei erinenud sugugi paljudest teistest, mida liigamängudel järjepidevalt lendu lastakse. Pole mina näinud satsi, kelle väljakumängijad ega pingimehed hoiduks paarist märkusest vilemehe suunas. Kui iga sellise peale kollast välgutama hakata, oleks üle poole võistkonnast varsti mängukeelu all. Seda kummastavam on ülalpool olev märkus isikult, kes antud situatsiooni nägemata plõksima kukub.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Seda kummastavam on ülalpool olev märkus isikult, kes antud situatsiooni nägemata plõksima kukub.
                  pole vajagi kõiki mänge näha. selle aasta paar kohtumist on mulle juba piisava pildi "uuest univist" loonud.
                  see loomulikult ei tähenda et mu positiivne suhtumine vanematesse huntidesse muutunud oleks. loodame et teile ka noorliikmete huumorisoon ja suhtumine külge ei jää.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                    Üks nukrust tekitav moment oli ka täna.Meil olid mõned traumad,üks sunnitud vahetus.Saage aru sõbrad,sihiliku vigastamise eesmärgil pole mõtet ka seda mõnusat mängu mängida.Elu lõpuni vigasena ei taha keegi ringi käia.Need sõnad olid sulle,nr.13.Meie mehe viha oli põhjendatav.Aga muidu on Mercury mõnus vastane.Eriti meeldis teie vv öeldu,et järgmine aasta näeme,mis pidi vist tähendama,et kumbki ei tõuse.
                    Mis krdi sihilikust vigastamisest sa mees räägid, ma mängisin olukorra tõesti lõpuni ja ei puutunudki te meest õieti, kui ma tahtnuks midagi tahtlikku teha oleksin talle võinud tõsiselt haiget teha, kuid tahtlikku vigastamist pole küll keegi mulle varem pähe määrida üritanud, see olukord oli küll suht süütu ja kui mõnel mehel närvid vastu ei pea, siis tuleb ilmselt spordiala vahetada!!!!!
                    Ja olukorras, kus Trummi mees mõnusa muhu pähe sai, ei saa just nimetada sõbralikuks mänguks teie poolt, sest teie mängija lendas ikka hirmsa hüppega meie mehele vastu pead, kuid õnneks ei olnud selles momendis rohkem kannatanuid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas handyman Vaata postitust
                      Mis krdi sihilikust vigastamisest sa mees räägid, ma mängisin olukorra tõesti lõpuni ja ei puutunudki te meest õieti, kui ma tahtnuks midagi tahtlikku teha oleksin talle võinud tõsiselt haiget teha, kuid tahtlikku vigastamist pole küll keegi mulle varem pähe määrida üritanud, see olukord oli küll suht süütu ja kui mõnel mehel närvid vastu ei pea, siis tuleb ilmselt spordiala vahetada!!!!!
                      Sa olid VÄHEMALT 5 korda veavääriliselt käitunud juba enne,ka kohtunik hoiatas sind.Meie mees ei saand punast(mida see endast väljaminek tegelt oli) tänu sinu jõhkrale,kuid kollasega karistamata käitumisele -tagant kahe jalaga libistades jalgadesse.Ka sinu tegevus väärib punast,ei õigusta teid kumbagi,kuid...Saa aru ,sul ei olnud ju võimalust,hüppasid meelega nurgalipu juures,kui palli kaeti,selja tagant rämedalt jalgadesse,et teist jooksustaadionile trügides vigastada.Ja siis jooksid muie näol minema nagu süütuke.Selliselt mängides tuleb tõesti ala vahetada,sest traumadele ei pea niiviisi vastu.Mõtle nüüd natuke oma toore mänguviisi üle,ei viitsi sinusuguste pärast küll hospitaliseeruda.Mida sa ses olukorras saavutada lootsid?Peale vigastamise,kas oli ikka mõtet rabelda,kui pall juba otsajoont ületamas(nud).Pole mõtet sellist rahulikku kohtunikku ära kasutada,et oh ,lubab,nüüd raiun-kuni vileni
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keza Vaata postitust
                        Paar sõna mängust ka mercury mätta otsast.
                        Mis seal salata, mäng oli põnevam ja tasavägisem kui kevadringis. Võit tuli siiski suht teenitult. Korra esimesel poolajal lõime ka latti ning korra võttis teie väravavaht ära ka üsna vabalt positsioonilt löödud lähilöögi.
                        Teine poolaeg oli meie poolt väheke kahvatum.
                        Penalt oli ikka väga kergelt antud. Siinkohal tervitused Erkole!
                        Kohtunik oli igati korralik. Kindlasti oli oma mõju ka tema mängueelsel monoloogil...

                        Igaljuhul edu Trummile eelseisvateks mängudeks!
                        Aitäh,edu läheb vaja,teile sedasama.
                        Sinu jutu esimene pool toimus kõik esimese 20 minuti sees.Ütlen veel,me olime nagu peata kanad ja te täielikult valitsesite algust.Kuid sealtpeale kuni lõpuni olime meie ikka selgelt üritavamad,selles pole kahtlust,mahlaseid momente jagus,mulle kaitsest tundus,et te jäite rohkem kontra peale lootma,mis eduseisus ka normaalne.Pennal oli täiesti õigustatud-viga kastis,tagant kätega selga ja jalust maha.See,et ta oli suht trahvikasti nurgas ja väravale ohutus kohas, on iseasi.Aga viga on viga.Samas-võit kuulus teile ja võijate üle ei tohi ju kohut mõista

                        Ah-jaa,pendla realiseeris ei keegi muu kui Urmas Liivamaa.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas handyman Vaata postitust
                          Ja olukorras, kus Trummi mees mõnusa muhu pähe sai, ei saa just nimetada sõbralikuks mänguks teie poolt, sest teie mängija lendas ikka hirmsa hüppega meie mehele vastu pead, kuid õnneks ei olnud selles momendis rohkem kannatanuid.
                          Kas sa jalgpallimängust kui sellisest üldse aru saad,tekib mul küsimus?Meie mees lõi seda nurgalööki peaga ning tema peast suundus ka pall 50cm väravapostist mööda.Koos nad üles hüppasid õnnetult,kuid Mercury mängija tabas hilinenult vaid meie mehe pead,ei palli.Tahtmatu ja õnnetu juhus,aga sinu jutust jääb mulje nagu nad oleks kahekesi õhus ilma pallita peavõitlust harrastanud.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Käisin eile õhtul Kehras Piraajade väljakut vaatamas. Tore plats, hullem isegi kui omal ajal Rannavärav :P
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              Kas sa jalgpallimängust kui sellisest üldse aru saad,tekib mul küsimus?Meie mees lõi seda nurgalööki peaga ning tema peast suundus ka pall 50cm väravapostist mööda.Koos nad üles hüppasid õnnetult,kuid Mercury mängija tabas hilinenult vaid meie mehe pead,ei palli.Tahtmatu ja õnnetu juhus,aga sinu jutust jääb mulje nagu nad oleks kahekesi õhus ilma pallita peavõitlust harrastanud.
                              Vabandust, kui valesti aru said, kuid selles olukorras tuli ta tõesti julgelt olukorda sisse, aga muidugi see on jalgpall ja ikka juhtub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas handyman Vaata postitust
                                Vabandust, kui valesti aru said, kuid selles olukorras tuli ta tõesti julgelt olukorda sisse, aga muidugi see on jalgpall ja ikka juhtub.
                                Pole hullu,mõlemad satsid mängisid kohati nii et ihukarvad tõusevad.Eks ta jah jalkpall ole.
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X