320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Põhi 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kent Vaata postitust
    Kõva jutt....te olete ju õnnetud puujalad

    Üks õnnetu puujalg läks reede õhtul Tabasalus trenni. Trenn on sinusuguste nõrkade jaoks, Kendike.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kent Vaata postitust
      Kõva jutt....te olete ju õnnetud puujalad
      Teile lõin ikka värava, taun.
      See, et kohtunik huiab, ei loe.

      Kommentaar


        see on positiivne, et ajax punen kaotas. super töö mercury.



        ja euroundid ja meie kõrsikud... ärge nahhui mölisege. sell sai minu postitusest natukene valesti aru... ma ei vingunud absull tulemuse üle... kõik oli õige... teie lõite oma võimalused ära, meie enda omasid mitte....


        lihstalt mõtlesin selle paari tropi venna all teil seda pikka... kes hädaldas rohkem kui naine platsil... muidu mängis okeilt.... ja siis mingi tüüp veel kes suht ebasportlikult mängis... aga ei... muidu olete ju normaalsed mehed

        Kommentaar


          ma olen enam kui kindel et Raix, Sell jm Univi vanemad olijad tundsid piinlikust selle jutu üle mida nende vahetusmeeste-treenerite pink rääkis.
          nagu oleks paarile inimesele (?) hullarist vaba päev antud.

          tõenäoliselt leiate siit ka noorte poiste pahameele peamise põhjuse

          Kommentaar


            Algselt postitas MMclub Vaata postitust
            Minu arust tuleks SOccerneti ja Eurohuntide vaheline sõda pidada maha väljakul.
            Parim võidab ning kaotaja vaikib igaveseks.
            khmm,kuidas sellega oligi,et "hea mees,kes lubabki"...?
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Ma teiega siin mingisse dialoogi ei astu ja sellele arutule mürale suurt lisa kasvatada ei plaani. Väike jutt.
              Treener on meil väga viisakas ning huumorisoonega mees, nii et tema pihta ärge midagi siin suunake.
              Peaasjalikult olin/olime vastavalt meelestatud teie tattide klähvimise peale (foorumis) ja teie saite seda tunda nii platsil kui ka selle kõrvalt. Ehk siis lihtsalt kõik, mis te ära olite teeninud.
              Teie vastu motivatsiooniprobleeme meil (enam) ei ole. Ja kui see kõik Teile kummaline tundub, siis lugege oma ajuhiiglaste avaldusi nendelt samadelt lehekülgedelt ja mõelge järele ja siis ongi.

              Kommentaar


                vaikin ja ootan kohtumist sügisel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                  Treener on meil väga viisakas ning huumorisoonega mees
                  Teimpsi huumorist võiks raamatu kirjutada
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Elina Vaata postitust
                    Teile lõin ikka värava, taun.
                    See, et kohtunik huiab, ei loe.
                    Kui sina midagi löönud oled, siis ehk Reinul pihku....
                    Platsil pandi teid paika...hale on see ,et mõni ei saa sellest aru...
                    Kõrvaltvaataja pean tõdema ,et vähemalt oli lõbus vaadata...oli ju mängus kõike...iluväravaid,pikka palli jne
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                      Ja sa oled üks õnnetu,kes ei oska platsi ääres oma emotsioone kontrolli all hoida-tüüpiline puujalg
                      Mina olen õnnetu ainult selle üle ,et ma ei saanud ise teie võrku sahistada....ja mis puutub minu emotsioonidesse ,siis ma olen tegelt selline vaikne omaette nohistaja aga et ennast välja elada käin vaatamas klounide ja puujalgade mänge...tra te olete mannetud....
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        Kusjuures lõin küll. Kes sa oled üldse?

                        Kommentaar


                          Mina olen mänginud Huntide vastu 2 mängu.
                          Esimene mäng oli talvel mingi sõprus kohtumine kus saite 3:0 tappa ning nüüd siis õnnetu mäng meie poolt ja kohe oleme puujalad?

                          Mina jääksin siiski viisakaks.
                          Pean tõdema et Eurounivi vastu on väga ebameeldiv mängida, sest te mängite väga jõuliselt ning kui mingisugust jõudu vastu kasutada siis kohe hakkate vinguma ning " Härra kohtunik, vaadake mida ta tegi"
                          Iga asja pärast vingute, meie varumees tegi ääre peal sooja " Härra kotunik, varumees on ilma vestita väljaku ääres".
                          Teil jääb ikka seal väljaku peal vingumiseks tohtutult aega - väga ebameeldiv meeskond.
                          mina selle mängu kohta ei taha enam mitte midagi rääkida - näeme mis juhtub sügisel - usun et midagi huvitavat.

                          16.09. 20.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Kalevi st kunstmuru

                          Loodan et kõik tulevad seda vaatama.

                          Kommentaar


                            Oleme ikka korrektsed - ükski eurounivlane pole teid veel puujalgadeks kutsunud, oli "väikesed lapsed" ja oli "tatid" a vot "puujalad", see tuli neutraalselt pealtvaatajalt.
                            Ja ma ei saa sellest vingumise üle vingumisest ka päris hästi aru - platsil tuli nii hala kui "vaimuteravusi", nii füüsilist mängu kui situatsiooni eelseid-järgseid jalgadesse löömisi mõlemalt satsilt. Milleks hiljem köhida? Käsitamatu...

                            Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                            Mina olen mänginud Huntide vastu 2 mängu.
                            Esimene mäng oli talvel mingi sõprus kohtumine kus saite 3:0 tappa ning nüüd siis õnnetu mäng meie poolt ja kohe oleme puujalad?

                            Mina jääksin siiski viisakaks.
                            Pean tõdema et Eurounivi vastu on väga ebameeldiv mängida, sest te mängite väga jõuliselt ning kui mingisugust jõudu vastu kasutada siis kohe hakkate vinguma ning " Härra kohtunik, vaadake mida ta tegi"
                            Iga asja pärast vingute, meie varumees tegi ääre peal sooja " Härra kotunik, varumees on ilma vestita väljaku ääres".
                            Teil jääb ikka seal väljaku peal vingumiseks tohtutult aega - väga ebameeldiv meeskond.
                            mina selle mängu kohta ei taha enam mitte midagi rääkida - näeme mis juhtub sügisel - usun et midagi huvitavat.

                            16.09. 20.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Kalevi st kunstmuru

                            Loodan et kõik tulevad seda vaatama.

                            Kommentaar


                              Ma neid päris neutraalseks ei nimetaks, aga pealtvaatajad jah.

                              Kommentaar


                                kõigepealt oli United tatid, nüüd soccernet...millega see asi küll lõpeb?
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X