320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtunikud madalamates liigades

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Alles oli sul jutt, et ei tohigi neid vilistada. Nüüd jälle häda, et läks valesti. Võiks ära otsustada.
    Jah, rääkisin sellistest õhkõrnadest ja piiripeal olevatest sulgudest, mida kuskil keskväljal sihilikult tehakse, ja mida siis teisel äärel mängija katab/ei kata ära. Praegu oli tegemist isegi kastist välja tulla mitteviitsiva mängijaga, kes sai omalegi üllatuseks palli ja ära lõi. Sellise oleks võind siiski Glehni lossi juurest ka ära vilistada.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Ertz, ma saan väga hästi aru, mis sa mõtled. Ja sul on õigus. Kuid kohtunik oli otsuseid tehes ebalev ja kohmetu ning tihti ärkas alles "jutu peale". Ehk, et vahe on olemas, kas teadlikult toimetatakse edu andmist silmas pidades või ollakse siiski ebakindel. Ma ju näen selle läbi, kui inimene väristab.

      Mõlemad vead tehti 16-kasti joone läheduses kasti minekul, küll mitte viimane mees, aga vägagi sihilikult.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        esimese saite ikka särgi ära võtmise, mitte platsilt lahkumise eest. särki võid vahetada, kuid pärast kohtuniku loaga platsilt lahkumist. ja viga ei teinud te ju väljaku kõrval olnud väravas
        Ma ise mõtlesin sama, aga kohtunik ütles, et küsiti välja, mida me ka ei eitanud. Aga tagasi ei küsinud. Kuid tegelt Rafig platsilt ei lahkunud, ise aitasin tal särgi ära. Seega ei osanud ka tagasi küsida. Ühesõnaga väga rumal kaart. Mõtlesingi seda, et kas peaks andma sellist?
        Teine olukord ka selline, rohkem nagu siiski televiisorist kopitud, mäng ju seisis.., et kui hakata niimoodi kaarte jagama, ega suurt mängumehi lõpuks platsile jääks.
        Kaardid võiks nagu rohkem mänguliste olukordade eest olla.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Lõpetuseks, kui midagi positiivset välja tuua, siis kohtunikud on noored, hakkajad mehed. Kui tahtmist on, arenevad ja saavad edaspidi loodetavasti ikkagi hakkama. Aga pikk tee on minna. Vaatasime mõne kohtuniku ja sõbraga Wismaris teise liiga mängu Legion/Kaitseliit ning Tomi Rahula oli samuti ilmsetes raskustes, sest mäng oli raske, tempo kõva ja ega kohtunikel kerge pole, see on selge.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            Ertz, ma saan väga hästi aru, mis sa mõtled. Ja sul on õigus. Kuid kohtunik oli otsuseid tehes ebalev ja kohmetu ning tihti ärkas alles "jutu peale". Ehk, et vahe on olemas, kas teadlikult toimetatakse edu andmist silmas pidades või ollakse siiski ebakindel. Ma ju näen selle läbi, kui inimene väristab.
            jep, siis on teine asi. selline see tase on kahjuks.

            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            Lõpetuseks, kui midagi positiivset välja tuua, siis kohtunikud on noored, hakkajad mehed. Kui tahtmist on, arenevad ja saavad edaspidi loodetavasti ikkagi hakkama. Aga pikk tee on minna.
            siin see probleem peitubki - enne kui poisikesed kohtunikuna kaela kandma hakkavad, on nende motivatsioon EJL tegevuse(tuse)ga maha nüsitud....

            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            ...Rafig platsilt ei lahkunud, ise aitasin tal särgi ära...
            härrased? mis teil seal platsil toimub ? jääge ikka jalgpalli juurde

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Ma ise mõtlesin sama, aga kohtunik ütles, et küsiti välja, mida me ka ei eitanud. Aga tagasi ei küsinud. Kuid tegelt Rafig platsilt ei lahkunud, ise aitasin tal särgi ära.
              No mis jutt see on. Mõtle ka natuke, nagu kohtunik peaks käima ja piiluma mängu ajal, et kas sinu semu on jalaga joonest ühel või teisel pool. Küsisite VÄLJA, küsige ka sisse. Tegelt võinuks kollase anda platsil stripi tegemise eest ja siis ühe veel töllerdamise eest, kokku siis punane. Vedas niigi teil.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                [QUOTE=Raivo19;1406990]Ma ise mõtlesin sama, aga kohtunik ei aidanud. Kuid tegelt Rafig platsilt ei lahkunud, ise aitasin tal särgi ära. QUOTE]
                Raivo, vana pervar ei suuda platsil ka enam käsi talitseda?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                  Ma ise mõtlesin sama, aga kohtunik ütles, et küsiti välja, mida me ka ei eitanud. Aga tagasi ei küsinud. Kuid tegelt Rafig platsilt ei lahkunud, ise aitasin tal särgi ära. Seega ei osanud ka tagasi küsida. Ühesõnaga väga rumal kaart. Mõtlesingi seda, et kas peaks andma sellist?
                  Teine olukord ka selline, rohkem nagu siiski televiisorist kopitud, mäng ju seisis.., et kui hakata niimoodi kaarte jagama, ega suurt mängumehi lõpuks platsile jääks.
                  Kaardid võiks nagu rohkem mänguliste olukordade eest olla.
                  protokoll nüüd üleval ja kaart saadud platsile loata sisenemise eest, mis on ka õige, kui ta loa andis platsilt lahkumiseks. luba tagasi tulekuks te igatahes ei küsinud ja see ei loe, et rafig platsile jäi.

                  Kommentaar


                    Ega raivo sisenemise või muu pärast siin kilju, ta on pahane, et kohtunik protokolli ei märkinud seda seika, et tema isiklikult aitas mängijale särgi selga. Seda ma muidugi kuulata ei soovi kuidas Raifs riietusruumis terve vanakeste võistkonnale püksid ja sokid ka jalga aitas ning vahel ka lutipudelist juua pakkus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      No mis jutt see on. Mõtle ka natuke, nagu kohtunik peaks käima ja piiluma mängu ajal, et kas sinu semu on jalaga joonest ühel või teisel pool. Küsisite VÄLJA, küsige ka sisse. Tegelt võinuks kollase anda platsil stripi tegemise eest ja siis ühe veel töllerdamise eest, kokku siis punane. Vedas niigi teil.
                      Mis jutt, mis jutt, krt, suur mees oled, perse karvane, mõtle ise natuke teemaga kaasa, siis jõuab äkki kohale ka?! ...Mängija küsis välja, igaüks teab, kuidas see mänguolukorras välja näeb, kohtunik jookseb ringi, pooleldi nagu reageeris, pooleldi mitte, igaks juhuks platsi piiridest välja ei läinud.

                      ertz: täpsustuseks, palav hakkas ja soojendussärgi võttis alt ära...pole päris jürgen veber, et seda ilma pealmiseta kätte saab. see toimuski

                      sina alfonso mine seapu..i, sinu õunapükse(eest kollased ja tagant varrega) ei julgeks isegi kummikinnastega näppida...pärast kehitavad arstidki õlgu, et nemad pole midagi sellist varem näinud
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        protokoll nüüd üleval ja kaart saadud platsile loata sisenemise eest, mis on ka õige, kui ta loa andis platsilt lahkumiseks. luba tagasi tulekuks te igatahes ei küsinud ja see ei loe, et rafig platsile jäi.
                        näha, et inimene saab asjast aru.., ma ütlesin ka, et rumal kaart kukkus välja, muud polegi...suurt põhjust ei näe tegelt kaardiga vehkida, pooled kohtunikud ei oska meil valeautigi võtta...kuid pole ka probleemi, ega me mingit telekajalgpalli ei mängi suure kuldgloobuse peale...aga oli nagu oli, edu edaspidi!
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                          ertz: täpsustuseks, palav hakkas ja soojendussärgi võttis alt ära...pole päris jürgen veber, et seda ilma pealmiseta kätte saab. see toimuski
                          jah, ma sain sellest aru

                          Kommentaar


                            Raivo, aga miks sina pidid veel särgi ära võtma, et siis nagu rikkumist ei toimunud temapoolt või? Sa oleksid pidanud punase saama, jõuga teisele inimesele kollase kaardi teenimise eest. Õnneks on video ka sellest intsidendist, seega peaks liitu saatma!

                            Kommentaar


                              Mine lippa liitu, ja võta oma meditsiiniline tõend ühes, et vana hullusärk hakkab kitsaks jääma, vaja uut...

                              Ega keegi kurat ei tea küll, mis marinaad see on olnud, kust sa läbi oled käind. Mõnel äkki on vidjo?
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                                jah, ma sain sellest aru
                                tänks, kõik okei selles suhtes
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X