320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Pras treenerit pole vaja
    Abikäsi alati vaja

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      0 korda nädalas trenni 3 - 1 viis-kuus korda nädalas trenni
      see 5-6 korda on ikka liialdus ma eeldan?
      aga ega fc reaal ka päris trennita pole olnud. paar suve tagasi põltsamaal lõime koos peale

      Kommentaar


        Hell Hunt - Reliikvia 2-1
        Pirta omad said 2 punast ja paar kollast. Hundid said ka mõned kollased. Toorutsemist polnud, mängulised olukorrad ja noh pisike kohtuniku töötlemine.

        Sellist imekohtunikku pole kaua näinud. Vilistas mõlemale poole uskumatuid asju ja jättis ka uskumatuid asju vilistamata.

        Ehk kodus saame revanši võtta, Hundid sümpaatsed vastased.

        Teade kohtunikule: õpi vilistamisliini hoidma ja ära lase mängu käest. Tegid end igas mõttes naerualuseks.

        Omalt poolt vabandan sõrme "ripakil hoidmise eest" ja paari ebatsensuurse väljendi eest :P

        Kommentaar


          FC Majandusmagister 0-1 FC Toompea 1994

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            kristiine biitis soccerneti 2-1, soccerneti värav Laanemaa-lt
            Vaatasin seda mängu ja tekkis küsimus- kuhu on kadunud Soccerneti ladus mäng? Eelmine aasta liigutasite krdi ilusti aga täna oli see asi väga kaootiline kuidagi. Raimot ja Silverit ei olnud aga ikkagi...?
            Poleks Kristiine väravavaht päiksepistet saanud ja nurga rusikaga endale tõrjunud, oleksite nullile jäänud.

            Vaatasin ka Hundi ja Reliikvia esimese poolaja ära ja see oli võrreldes Soccerneti-Kristiinega nagu öö ja päev. Kuna mulle teist poolaega väga kirevalt kirjeldati siis ootaks pikemat juttu Raixilt/Jüriöölt/Sellilt.
            Raix, sa teist kollast ei saanud? Jalkaliidul on ju kampaania- "igas mängus mõnele tiimile 5+ kaarti täidab kukrut"
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Vaatasin seda mängu ja tekkis küsimus- kuhu on kadunud Soccerneti ladus mäng? Eelmine aasta liigutasite krdi ilusti aga täna oli see asi väga kaootiline kuidagi. Raimot ja Silverit ei olnud aga ikkagi...?
              Poleks Kristiine väravavaht päiksepistet saanud ja nurga rusikaga endale tõrjunud, oleksite nullile jäänud.
              Oleks meie kaitseliin osanud põrget arvestada oleks Kristiine esimene värav olemata. oleks...

              Raimo on vigane, Silver oli ära. Aga ega nendega poleks asi nüüd kah midagi paremat täna olnud. Harmoonia puudub lihtsalt .

              Neljas liiga on neljas liiga küll ta varsti tuleb

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Vaatasin ka Hundi ja Reliikvia esimese poolaja ära ja see oli võrreldes Soccerneti-Kristiinega nagu öö ja päev. Kuna mulle teist poolaega väga kirevalt kirjeldati siis ootaks pikemat juttu Raixilt/Jüriöölt/Sellilt.
                Raix, sa teist kollast ei saanud? Jalkaliidul on ju kampaania- "igas mängus mõnele tiimile 5+ kaarti täidab kukrut"
                Marcello, õnneks minu saldo ei muutunud ja terve satsiga jäime ka sinna normi piirimaile. Teisel poolajal sama jant jätkus ja muidugi peadirigendi juhtimisel. Meie kaardiralli pani küll Pirita kinni, aga seal oli raske ennustada, et kes saab kaardi, kes mitte, sest õhtujuht andis samalaadse olukorra eest ühele kollase, teisele mitte.

                Meil oli teisel poolajal päris palju võimalusi, k.a. pennal, aga ei realiseeritud neist ühtegi. Pirital oli ka paar teravamat momenti, ühe nendest tõi meie noorkaitsja väravajoonelt ära. Nii et selline 50/60 mäng. Omavahel ragistamist ei olnud, Pirita ok sats ning edu neile!
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raix Vaata postitust
                  Marcello, õnneks minu saldo ei muutunud ja terve satsiga jäime ka sinna normi piirimaile. Teisel poolajal sama jant jätkus ja muidugi peadirigendi juhtimisel. Meie kaardiralli pani küll Pirita kinni, aga seal oli raske ennustada, et kes saab kaardi, kes mitte, sest õhtujuht andis samalaadse olukorra eest ühele kollase, teisele mitte.

                  Meil oli teisel poolajal päris palju võimalusi, k.a. pennal, aga ei realiseeritud neist ühtegi. Pirital oli ka paar teravamat momenti, ühe nendest tõi meie noorkaitsja väravajoonelt ära. Nii et selline 50/60 mäng. Omavahel ragistamist ei olnud, Pirita ok sats ning edu neile!
                  Mainiks, et Pirital oli pall pool meetrit üle väravajoone, kuid dirigent leidis et oli väljas uskumatu vend. Aga ise olime kehvikud, et kindlat väravat ei löönud.
                  OK, KICK OFF

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ha2 Vaata postitust
                    Mainiks, et Pirital oli pall pool meetrit üle väravajoone, kuid dirigent leidis et oli väljas uskumatu vend. Aga ise olime kehvikud, et kindlat väravat ei löönud.
                    Harry sa ei saanudki punast ve?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Even Vaata postitust
                      0 korda nädalas trenni 3 - 1 viis-kuus korda nädalas trenni
                      Ma teen sulle kasti õlle, kui sa mulle ära tõestad, et FC Reaal 0 korda nädalas treenib. Tegelt isegi kasti konjakit. Olen üsna kindel, et vendadest eesti meistrid squashis treenivad kahepeale ka rohkem kui kogu Kalju sats kokku. Talvel mängivad nad saalihokki samuti.., nii et pool elu on särk ikkagi märg seljas olnud.

                      Meie vastastest siiani on Kalju kõige tugevama esituse teinud. Olen kindel, et ükskord kajastub neil see ka tulemuses, ikkagi esimest aastat selle koosseisuga koos mängimas. Aga ega kellelgi ei ole ju keelatud treenida, kuid nagu vanameister A.Sõber ütleb: mõnikord loeb trenni kvaliteet rohkem kui kvantiteet. Ja mõõdukas õlu ning õigeaegne puhkus.

                      p.s. Meie eilsel mängul sai kohtunik Neeme suht hästi hakkama. Väga kerge mäng ei olnud, sest väljakul räägiti üsna mitmes keeles, kõiki neid ju ei valda. Kätega õnneks ei räägitud, piirduti jutuga. Mängu ja võitlust oli ka, üks vastane ütles mulle: mne zavtra na rabotu toze nuzno idti, kuid järgmine hetk lendas juba ise igale poole sisse, sisistades: izvinjajus... Poolaeg 2:0, kogu kohtumine 3:1, väravad Rafig(2) ja Risto, sünniaastad vendadel 66. ja 67., isegi minusugune noor poiss suhtub sellesse austusega.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                        Harry sa ei saanudki punast ve?
                        Ma pole nii temperamentne! Laulsin pigem dirigendi kepi all kaasa ja üritasin tema nõrkusi ära kasutada aga kollase sain vale refrääni eest küll.
                        OK, KICK OFF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas etvsport Vaata postitust
                          Neljandas liigas mängiv FC Reaal näeb asja aga natuke teise nurga alt. Nende mängija Juko-Mart Kõlari sõnul on nende mõnus sõprade punt staadionile tulnud mitte võitma, vaid mängu nautima. „Meile on öeldud, et mehed, orgunn on teil kõva, aga mängida te ei oska,” ütleb ta rõõmsalt.

                          Tundub, et oskustest tähtsam ongi see rõõm, mis jalgpalli mängimisega kaasas käib. Pole ju iga hinna eest vaja pingutada, nii et ninast veri väljas. Seda arvab ka Juko-Mart. „Me ei tee näiteks üldse trenni. Oleme proovinud paar korda alustada, aga siis on vanemad olijad ikka öelnud, et ärme hakka asja keeruliseks ajama. Me kohtume ikkagi mängudel.”
                          ma sellepärast suht tean ainult ja pole kunagi märganud, et nad trenni teeks kuskil. äkki mõni kord toksivad omavahel. isegi kasutaja sopu oma postituses viitas sarkastiliselt, et nad ei tee tegelikult trenni.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Kui sa räägid trennist, siis see on ikka laiem mõiste, kui vahel nautides toksimine. Ka Toompea ja FC Eesti Koondis kohtuvad nende nimede all vaid mängudes. Ega see ei tähenda, et kutid end vormis ei hoia ja kõvasti trenni ei tee. Vastupidi, vahel vaat et liigagi teevad, ja neid jätkub kõikjale.

                            Ma tahaks sellist satsi näha, kes ilma lillegi liigutamata nädalavahetustel teisi loputab.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              Ma tahaks sellist satsi näha, kes ilma lillegi liigutamata nädalavahetustel teisi loputab.
                              aga igal juhul vahel kui see loputamine õnnestub, siis on väga hea tunne.

                              aga eks neid erandeid ole ka reaalis. paar mängijat tegelevad tõesti spordiga ja mõni üksik mängib jalkat ka väljaspool pühapäeva.

                              Kommentaar


                                olen sinuga nõus, seda tunnet on kogetud, kui eeldatavalt tugevamatele ja kõvadele trennimeestele on kotid tehtud, jäägu rõõmuhõise kasvõi lühikeseks...

                                aga räägi vähe mängust ka, kas tõesti loputasite või oli ikka pinget natuke õhus?
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X