320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ha2 Vaata postitust
    Ma pole nii temperamentne! Laulsin pigem dirigendi kepi all kaasa ja üritasin tema nõrkusi ära kasutada aga kollase sain vale refrääni eest küll.


    kohtunik on märkinud, et 10 mintsa said platsil olla, kuid minu mälu järgi oli seda tunduvalt vähem

    Kommentaar


      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php...d=14207&b=IV.N

      kohtunik on märkinud, et 10 mintsa said platsil olla, kuid minu mälu järgi oli seda tunduvalt vähem
      Olid ajad olid majad Ma olen nii vanaks juba jäänud, et ei jõua enam vastasele punase vääriliselt lajatada.
      OK, KICK OFF

      Kommentaar


        Algselt postitas ha2 Vaata postitust
        Olid ajad olid majad Ma olen nii vanaks juba jäänud, et ei jõua enam vastasele punase vääriliselt lajatada.
        No Ain sa oled ikka eriline kaevur, et nii vanasid protkolle viitsid ülesse kaevata

        Kommentaar


          Reaali ja Kalju m2ngust nii palju, et v6imalusi oli meil rohkem, nii et v6it tuli teenitult. V6tsime k6rgelt peale, tegime piisavalt vahetusi et keegi ansamblist v2lja ei langeks, ning nagu 6nneks tavaks saanud, ei allunud vastaste keevaverelistele provokatsioonidele. H2rra (nyydseks vist juba endine?) Kalju esindussatsi peatreener v6iks ka end v2he viisakamalt yleval pidada suuv2rgi ja kyynarnukkide poolest, kyllap siis annaks ka oma satsi noorematele siis rohkem eeskuju, t6useks v6itlusvaim ja ehk realiseeruks ka see nende potensiaal, millest siin r22giti. Yldiselt ryndes on nad yllatavalt n6rgad, ei kiirust, ei j6udu, tehnika ka midagi imelist polnud, nende kaitse k2est saime me ka ikka v2ga lihtsalt palle k2tte.

          Ja trenni yhtse meeskonnana tegime me jah viimati u paar aastat tagasi P6ltsamaal peale lyyes. Muidu hoiab end igayks vormis kuidas saab, sh mitteametlike klubide-s6pruskondadega treenides, vennad Piigid on selles suhtes muidugi v2ike erand
          http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

          Kommentaar


            Siis olete tublid poisid.

            Mul on ema Põltsamaalt pärit, äkki on mõtet sinna väike väljasõit korraldada ja pisut peale lüüa, kui niimoodi heaks saab?
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
              FC Majandusmagister 0-1 FC Toompea 1994
              Kuid kas keegi kommenteeriks kuidas mäng ka oli?

              Kommentaar


                Ai kui hea, eks paari aasta pärast jälle Põltsamaale ja saab paar korda värava poole virutada ja taaskord trenn mitmeks aastaks tehtud. Muuseas Reaalil oli see Põltsamaa treeninglaager vist isegi igaaastane sündmus ilusamatel aegadel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                  Ai kui hea, eks paari aasta pärast jälle Põltsamaale ja saab paar korda värava poole virutada ja taaskord trenn mitmeks aastaks tehtud. Muuseas Reaalil oli see Põltsamaa treeninglaager vist isegi igaaastane sündmus ilusamatel aegadel.
                  eks me olime ka kunagi noored lootustandvad sportlased, aga treenisime vist üle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kristjan27 Vaata postitust
                    Kuid kas keegi kommenteeriks kuidas mäng ka oli?
                    Minu subjektiivne vaade mängule.
                    Esimene poolaeg oli selline igav sudimine, kus väravavõimalusi vähe. Mängutempo oli väga madal (osaliselt seetõttu, et pall oli pidevalt väljas).
                    Teise poolaja algusest jäi meelde üks koduvõistkonna hea võimalus, mida nad siiski ära ei suutnud realiseerida. Edaspidi kaldus initsiatiiv väheke Toompeale ja ründepaaril Mõttus ja Lehiste oli üsnagi palju võimalusi, millest Lehiste ühe ka üle puusa ära lõi. Mängulõpp oli selline võitluslik pika palli peksmine, aga seis jäi muutumatuks.
                    Järgmine mäng loodetavasti Kõmper ka platsil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raud Vaata postitust
                      Järgmine mäng loodetavasti Kõmper ka platsil.
                      Oh-hoo, tore, loodetavasti ei piirdu Tiit ainult ühe mänguga, mängib mu meelest siiani tip-top. Taaskohtumine ülejärgmises mängus oleks meeldiv, tunneb ehk nii mõnegi meist ära satsis, kus ta 10-12 aastat tagasi ise tubli oli. Meilt võttis Pohlak ta tookord vägisi Meistriliiga Kuressaarde. Ju tundis, et on veel ainest, habemiku enda sõnul olevat tegu läbi aegade parima vutimehega Eestis. Parim mängijaaeg oli Kõmperil 80.-ndatel, siinsetel noortel on, kuhu püüelda.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Minu parimad mänguajad olid ka 80-l.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                          Minu parimad mänguajad olid ka 80-l.
                          ee.. kumb siis, mängisid oma genitaalide või fekaalidega?

                          Kommentaar


                            Nalja kui palju sellel igiliikuri vennal, enne võiksid mängima õppida kui siia Isade vahele julged hõigata...

                            Kommentaar




                              Mis valemiga nr.5 meile 64.-ndal minutil värava lõi, kui ta 46.-ndal välja vahetati?
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Meil lõi möödunud hooaeg väljavahetatud mängija pingilt pendla sisse. tavaline värk.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X