320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Põhi 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Aga liidul on uus plaan tuua kohtunikeks raugad kes keskringist kaugemale ei liigu aga 10 meetri kaugusel olevat viga kuidagi ei märka. Trummi mängus nimelt tuli vilistama südamestimulaatoriga vend kellel võis vabalt ratastool riietusruumis peidus olla, sest keskringist ta välja eriti ei jõudnud aga suluseise vilistas nii nagu oleks ise joonel seisnud
    Kahju on sellest, et ilusa väljamängitud värava jättis olematule suluseisule viidates lugemata ning pisikese protseti peale kohe veel mängijat kollasega kostitas.

    Igasugu pahna juhtus mõlemale poolele kohati juba nii palju sisse, et ühe Reaali mängijaga arutlesime, et võiks hakata fair play mõttes ise üles tunnistama kohtunikule, kuidas olukorrad olid. See paneb vilemehe otsust muutma ja annaks mängule hoopis sõbralikuma, spordimehelikuma ja ausama mulje. Teatud mõttes oleks see üheainsa kohtuniku aitamine ja toetamine. Vahel harva olen mõnda satsi nii käitumas näinud ja soe tunne tuleb sisse. Praegu on nii, et kõik näevad, aga õnnetu kohtunik ei näe, ja sõimu muudkui tuleb.

    Kalju mängu teist poolt vaatasin ühe kohtunikuhärraga, kes ütles, et mõlemal puhul järgneb kollane: nii "võta välja, libu", kui värava järgselt särgi seljast võtmise puhul. Kohtunik Rak seda vist siiani ei tea. Palju tal seda staazi on juba? Järjekordne mäng, mida ei suuda vaos hoida.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      kas toompea peab oma mänge murul või kunstil?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Mäng oli viisakas, kaarte ei jagatud ja kohtunik tiptop.[/QUOTE]

        Tore kui sain kasulik olla!

        Edu

        Kommentaar


          Algselt postitas Even Vaata postitust
          kas toompea peab oma mänge murul või kunstil?
          Tuleval pühapäeval Soccernetiga on kindlasti muruväljakul. Edaspidise kohta ei oska veel öelda, kui võimalik teeks veel seal mänge, sest väljak on heas seisus ning mäng märksa nauditavam kui kunstil.

          Kommentaar


            Algselt postitas Raud Vaata postitust
            Tuleval pühapäeval Soccernetiga on kindlasti muruväljakul. Edaspidise kohta ei oska veel öelda, kui võimalik teeks veel seal mänge, sest väljak on heas seisus ning mäng märksa nauditavam kui kunstil.
            Mul saab sisesussidega lõbus olema :P.

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Mul saab sisesussidega lõbus olema :P.
              Kunsti peal on ju hullem sisesussidega kui õigel murul. Kui ilm kuiv on siis ei tohiks hullu olla
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Kunsti peal on ju hullem sisesussidega kui õigel murul. Kui ilm kuiv on siis ei tohiks hullu olla
                Maitea, mul on küll kunstipeal sisekatega kuiva ilmaga ülimõnus, spetsiaalselt ostetud, kuna enamus mänge kunstil. Maitse asi muidugi.

                Aga kui murul kuiva ilmaga kah okei, eks ma siis palun kuiva ilma targematelt. Kui vihma peaks sadama, eks ma siis jooksen poodi naelu või putsasi ostma .

                Kommentaar


                  See oli lihtsalt kohutav milline virisemine, vingumine ja vaidlemine Trummi mängijate poolt tuli. Sellist asja polnud ma varem küll näinud, isegi mitte varasemates Trummi mängudes. Loomulikult teenitud 4-1 võit aga minu arust oli eelnevalt kirjeldatud olukord, kus värav lugemata jäeti küll suluseisu maiguga. Aga mis siin ikka jälle vaielda selle üle kuidas ja kas kohtunikud suluseise võtavad. Üsna vana teema juba.

                  Siiski loodan, et Trummi see aasta tõuseb. Oleks järgmine aasta rahulikum mängida, jonnimist vähem.

                  Kommentaar


                    Suluseis või mitte aga kui kohtunik jätab võtmatta 4-5 vale auti ja pärast ütleb kommentaariks,et oli küll vale aut aga mis ma ikka neid 4 liigas vilistan.Reaali 2-3 või 4 vv tõrjus palli üle otsajoone ja sai maast lahti löögi.No krt siis ju tekib kahtlus,et on nägemisega midagi korrast ära.See seab ka kahtluse alla kust kohast ta üldse neid sulusise vilistas.
                    Üldiselt pani ta jama mõlemale poole ja sellest hakkasid ka mõlemapoole mängijad häält tõstma.

                    Kommentaar


                      "Reaali 2-3 või 4 vv tõrjus palli üle otsajoone ja sai maast lahti löögi.No krt siis ju tekib kahtlus,et on nägemisega midagi korrast ära."


                      No sellist asja küll ei olnud, nii halb mälu mul ka pole. Olin suhteliselt lähedal väravapostidele ning selline asi oleks küll meelde jäänud. Kuid tõsi ta on, et päris tihti jätab kohtunik lihtsamad asjad vilistamata. Mitte ainult see kohtunik vaid ka teised.

                      Kommentaar


                        Üldjoontes vaidlevad Trummi mängijad asja pärast, kuid on ka neid, kes on täitsa vait. Kui juba jutuks läks, siis kõige krooniks oli neutraalsete inimeste hinnangul Reaali auvärav suluseisust saavutatud. Vahepeal toimus täielik bardakk, sest Reaali vv sai vigastada, ja kui teda aidati, siis pool satsi käis samal ajal piltlikult öeldes Kalevi staadioni peldikus joomas. Kui sellele vihjasime, siis kohtunik arvas, et teil on siin neljas liiga, võiksite üldse ilma kohtunikuta mängida...Täiesti normaalne liiga on, millega selline suhtumine on ära teenitud? Korda on siin alati nõutud alates särgi püksipanekust kuni kaitsmete olemasoluni. Seega võiks vähe tõsisemalt mõnikord suhtuda, mitte lõdva irvega, oleks asjad tip-top.

                        Vaidlemist oleks ilmselt vähem tõesti, kui Reaaliga ilma kohtunikuta mänginuks, kuid näinud Kalju-Magistri heitlust, jääb vaid öelda, et meil oli kõik veel enam-vähem jonksus.

                        edit. klounil on õigus, päris kindlasti toimusid sellised asjad
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Raivo jutu jätkuks peatuksin korraks veel kohtunike teemal.
                          Trotsi teeb just kohtunike nõrk ja ebaühtlane tõlgendus reeglitest. Tõsi, tegemist on IV liigaga ja alati pole vaja juuksekarva lõhki ajada, kuid probleemiks on kohtunike totaalselt erinevad olukordade tõlgendused.

                          Markantne näide möödunud nädalavahetusest, kus vilemees otsustas väljakujoontest sekundiks väljunud mängijat karistada kollase hoiatuskaardiga ja samas jättis värava tähistamisel särgi seljast heitnud mängijale hoiatuse tegemata põhjendusega, et "olen teile neid kaarte juba andnud täna piisavalt".

                          Arusaamatu on vahel kuidas mõni vilemees piinliku täpsusega kontrollib kedradel oleva teibi värvi, et see oleks ikka ühtne kedra värviga. Järgmises mängus on aga kohtunik, kellel on suva mis värvi su kedrad on ja kas püksid ikka kõigil sama värvi, või ei. Kolmandas mängus lubab kohtunik protokolli kantud vahetusmeestel istuda mängu ajal tribüünil, mitte tehnilises alas ja kaitsmete olemasolu tundub ka olevat rohkem nagu soovituslik.

                          Ma ei räägi siin vilistamise kvaliteedist, vaid elementaarsest reeglite tõlgendamisest, mis kõigub seinast seina. Jutu mõte on see, et sellises olukorras, kus ühel päeval on reeglid kõigile täitmiseks ning teisel pigem soovituslikud ja kohtuniku maitseasi, väga raske millestki lähtuda. Selline olukord naeruvääristab osade võistkondade pingutusi käituda võistlusjuhendist lähtuvalt.
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            see ištsik või keegi see kutt ka. meie mängus, alguses juba pedantselt ei laskund vabalööki mängida kui palli ülivähe liikus veel. ja pärast viimane vend tõmbas kastsis maha kiirrünnku ja mitte midagi ei järgnenud.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              to: FC Hell Hunt

                              Tundub, et Teile on märgitud mingisugune kaart 0 minutil, nr 8, Mkk Maal, kuid selles mängus ma ei jaganud ühtegi kaarti. Seetõttu uurige ise EJL-ist, et vältida edasisi probleeme kaartidega!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                Vahepeal toimus täielik bardakk, sest Reaali vv sai vigastada, ja kui teda aidati, siis pool satsi käis samal ajal piltlikult öeldes Kalevi staadioni peldikus joomas.
                                käidi tõesti seest külma toomas. ma ei usu et see kollase kaardi koht on.. reeglite järgi küll, aga inimlikus mõistes nagu mitte..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X