320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Loeme nüüd korra Su allkirja:

    “Football Is an honest game. It's true to life . It's a game about sharing. Football is a team game. So is life.”

    Terve Su lühikese kokkuvõtte sisu oli: mõlema meeskonna mängijad jõhkrutsesid toorelt ja Sina treenerina kaotasid enesevalitsuse, järelikult on kohtunik süüdi, kuna ta üritas rahvaliigas praktikat saada. Tere mõistus! Ma olen mänginud rahvaliigas mitmeid mänge nii väljas kui saalis ilma kohtunikuta ja kuigi mõnes tiimis mõni kukk ikka on, siis piisab, kui tiimi kainemad tegelased ise ta korrale kutsuvad.
    Väga tore, et raiskasid oma aega ja vaeva, et mulle ära panna. Olid tubli ja väga tubli saavutus seegi, et oled rahvaliigas ka mitmeid mänge mänginud. Tänud, et leidsid aega, midagi nii vajalikku postitada.
    sigpic

    https://www.facebook.com/FCPuhkusMehhikos/

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Edu selle sooviga. Ainult Rahvaliigas peab kodumeeskond ise kohtuniku hankima. IV liigas määrab kohtuniku EJL.

      Üldiselt pole sellist tagassidet ammu ühegi Rahvaliiga satsi kohta lugenud, niiet ootan korralikku humoorikat kohtumist.
      Miks selle vastus?
      Normaalne jalgpalliriigis kohtunik pole kohalik ametlikus võistluses.
      Mitte nagu eelmisel aastal kui Ülikool II sõitis Kuresaarde Malevi vastu (Väike Karikas) ja kohtunik oli kohalik (Martin Salong tegelt...) ja üks lippumees oli Malevi mängija vend...
      See on küll humoorikas. #AinultEestis
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Miks selle vastus?
        Normaalne jalgpalliriigis kohtunik pole kohalik ametlikus võistluses.
        Mitte nagu eelmisel aastal kui Ülikool II sõitis Kuresaarde Malevi vastu (Väike Karikas) ja kohtunik oli kohalik (Martin Salong tegelt...) ja üks lippumees oli Malevi mängija vend...
        See on küll humoorikas. #AinultEestis
        Aga see on ju Rahvaliiga siiski.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Aga see on ju Rahvaliiga siiski.
          Ei, see oli Väike Karikas mäng, kohtunik määratud EJL'ilt.

          Tagassidet tagassideks, me pole üksindal Tallinna ümbruses ja tegu on puhtalt Eesti satsidega: https://www.facebook.com/permalink.p...58941180991150
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            mõtlesin seoses selle poksimisega.
            olen ka pidand kunagi vilistama mingite eriliste närvihaigete mängu ja noh, ainus kollane, mis ma andsin, oli mölisemise eest. igatahes, tüübid nagu ei proovindki väga jalgpalli mängida ja ma lõpetasin mängu varem ära.

            ehk nagu olen ka enne väitnud, kes tunnevad ennast Meistrite Liiga vääriliselt, mingu mängigu seal, jätke Rahvaliiga rahule.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Algselt postitas mg Vaata postitust
              mõtlesin seoses selle poksimisega.
              olen ka pidand kunagi vilistama mingite eriliste närvihaigete mängu ja noh, ainus kollane, mis ma andsin, oli mölisemise eest. igatahes, tüübid nagu ei proovindki väga jalgpalli mängida ja ma lõpetasin mängu varem ära.

              ehk nagu olen ka enne väitnud, kes tunnevad ennast Meistrite Liiga vääriliselt, mingu mängigu seal, jätke Rahvaliiga rahule.
              Ära dramatiseeri. Jalgpall pole nõrkadele närvidele.
              Ma tegelikult omandasin C-litsents ja jalgpalliga tegutsenud päris pikkaajaliselt. Vilistaksin RL mäng taas heameelega (Tallinna piirkonnas). Kes tahab Itaaliast pärit kohtunik, annaks teada!
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Vilistaksin RL mäng taas heameelega (Tallinna piirkonnas). Kes tahab Itaaliast pärit kohtunik, annaks teada!
                Aga miks sa oma kandi mänge vilistad? Mine vilista kuskil Narvas, Võrus või Hiiumaal, seal oleksid sa neutraalne ja võõras.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Aga miks sa oma kandi mänge vilistad? Mine vilista kuskil Narvas, Võrus või Hiiumaal, seal oleksid sa neutraalne ja võõras.
                  Karika mäng on üks asi, Rahvaliiga on teine.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Esmaspäeval veel kõva lahing FC IceBears'i kodus.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Sel pühapäeval võõrustab Rahvaliiga meeskond JK Õismäe Torm oma koduväljakul Hollandi meeskonda O.N.S. BOSO Sneek 4 - tuleval hooajal Hollandi 8. liigatasemel mängivat harrastajate meeskonda.
                      Mäng algab kl 15:30, kõik huvilised on oodatud platsi äärde vaatama, kuidas Eesti jalgpall amatöörtasemel Euroopas hakkama saab.
                      11535816_650993168335199_7881300199647184992_n.jpg

                      Kommentaar


                        ohoh, eestil uued lipuvärvid

                        Kommentaar


                          sajandi reklaam on nüüd, et terve lehekülg on täis seda, palju nad maksid, miljon? pange põlema, sellist asja ei tohi teha, kutsun üles kõiki foorumit boikoteerima!!!, ise panen kuuks ajaks blocke

                          Kommentaar


                            Täna õhtul!!!
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Täna õhtul!!!

                              Alkohol on lubatud? Ma ilma alkota ei suuda jalgpalli vaadata.
                              Palun filmige keegi mängu.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Alkohol on lubatud? Ma ilma alkota ei suuda jalgpalli vaadata.
                                Palun filmige keegi mängu.
                                Ikka koolipiirkond, aga kuna me pole kodumeeskond, me ei võta vastutus trahvi eest. Vastutavad FC IceBears.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X