320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jonman25 Vaata postitust
    Rumori, tore, et meil on vähemasti humorist ka siin. Kohtunikud on ikka mängijatele vastava tasemega. Ja see on kurb osa. Kohtunikel eraldi ei ole viga midagi.
    Nojah, Triinu oli küll teie tase. Rumal punane pärast 18 minutit...parem ei räägi enam...
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
      Nojah, Triinu oli küll teie tase. Rumal punane pärast 18 minutit...parem ei räägi enam...
      Eesti kohtunikud ongi sitad. ja ega laias maailmaski lood paremad pole. ning antud naiskohtunik tegi küll tolles mängus vigu, aga sellest, miks sa halad punase kaardi olukorra üle, ei saa aru. käisin mängu vaatamas. Rumori Calcio kaitsja hüppas korgid ees Poseidoni mehele jalga. kontakt oli. tugev kontakt oli. väga ohtlik kontakt oli. kindel punane - pole küsimustki.

      naljakas oli muidugi külalistiimi reaktsioon. ropus inglise keeles nõuti, et hüppeliigesesse paugu saanud mängija lahkuks väljakult, sest talle horror-tackle'i põhjustanud mängija sai punase. mis reegel see veel on? mängija saab vigastada, karjub valust, proovib püsti tõusta, jalg kannab, mängib edasi ja teie nõuate tema välja tulemist. oleks arstiabi väljakule jooksnud, oleks ta tõesti pidanud hetkeks mängust välja tulema, aga mida teie nõudsite - ei oska öelda. uskumatu klounaad.

      üldiselt oli kirju Rumori Calcio sats põnev vaadata. ja üldiselt hoiti ka tagasihoidlikku joont. aga see üks olukord läks kogu tiim, ka varumehed ja treener(id(?)) lihtsalt totaalselt mentalisse. kuigi Pärnu mängis (suures osas) teise ešeloni meestega, siis teie punt tundus olevat neljanda liiga tasemel küll. panustage Eesti jalgpalli arengusse ja mängige neljandat liigat. tulen kindlasti ka vaatama.

      ahjaa, kui teile on veel vaja lahti seletada mõnd jalgpallireeglit, siis ma olen alati olemas. võib privasse kirja saata. kõike head!
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        Eesti kohtunikud ongi sitad. ja ega laias maailmaski lood paremad pole. ning antud naiskohtunik tegi küll tolles mängus vigu, aga sellest, miks sa halad punase kaardi olukorra üle, ei saa aru. käisin mängu vaatamas. Rumori Calcio kaitsja hüppas korgid ees Poseidoni mehele jalga. kontakt oli. tugev kontakt oli. väga ohtlik kontakt oli. kindel punane - pole küsimustki.

        naljakas oli muidugi külalistiimi reaktsioon. ropus inglise keeles nõuti, et hüppeliigesesse paugu saanud mängija lahkuks väljakult, sest talle horror-tackle'i põhjustanud mängija sai punase. mis reegel see veel on? mängija saab vigastada, karjub valust, proovib püsti tõusta, jalg kannab, mängib edasi ja teie nõuate tema välja tulemist. oleks arstiabi väljakule jooksnud, oleks ta tõesti pidanud hetkeks mängust välja tulema, aga mida teie nõudsite - ei oska öelda. uskumatu klounaad.

        üldiselt oli kirju Rumori Calcio sats põnev vaadata. ja üldiselt hoiti ka tagasihoidlikku joont. aga see üks olukord läks kogu tiim, ka varumehed ja treener(id(?)) lihtsalt totaalselt mentalisse. kuigi Pärnu mängis (suures osas) teise ešeloni meestega, siis teie punt tundus olevat neljanda liiga tasemel küll. panustage Eesti jalgpalli arengusse ja mängige neljandat liigat. tulen kindlasti ka vaatama.

        ahjaa, kui teile on veel vaja lahti seletada mõnd jalgpallireeglit, siis ma olen alati olemas. võib privasse kirja saata. kõike head!
        Võtan sellise kommentaari irooniaga...
        Punast kaardist. Kui isegi Poseidoni treener ütles et punane oli liialdus...
        Sten sai küll valus kontakt, aga probleem on et ta mängis sellise jalaga mis tal oli veel ebastabiilne. Mis sa ootad? Kui sa pole 100% terve, ei saa ootada et teised mängivad sinuga õrnaselt. Iga kontakt, puude, on sulle valus. Parem mitte mängida.
        See oli kollane, lihtsalt. Aga sellise hea draamaga, punane tuli. Jah kohe, püsti mängimiseks. Millised klounaad siin täpselt räägime??

        Ma sain tugevam kontakte eesti jalgpallis, aga kohtunik mitte kunagi nii emotsionaalselt minu kasuks vilistanud, eriliselt kui mul oli valus ja dramatiliselt maas. Ehk, itaallane, vist sukeldaja...pohhui eesti mentaliteet, vabandust. SEB'i vastu oli üks sukeldaja pärast teine, ja nad sai järiekordselt vabalööki!
        IceBears vastu, tore eesti poiss sai kollast sukeldamise eest (kudos Alex'ile kes selle märkas!).
        Noh? Esimene mäng Pantridega kohe Rottid (kasutan siin Flora fännide źargoon ) karjus meile peale, sukeldajad ja nii edasi.

        Igatahes, SEB vs. Rumori Calcio 2-0 mängureportaaź. Andres Kalvik, oma nägu parem enam ei näita kuskil vilega!
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          kuigi Pärnu mängis (suures osas) teise ešeloni meestega, siis teie punt tundus olevat neljanda liiga tasemel küll. panustage Eesti jalgpalli arengusse ja mängige neljandat liigat. tulen kindlasti ka vaatama.

          ahjaa, kui teile on veel vaja lahti seletada mõnd jalgpallireeglit, siis ma olen alati olemas. võib privasse kirja saata. kõike head!
          See oli nende valik
          Kindlasti panustame, sügisel otsustame ära.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Absurd

            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
            Sellise olukorras, ma ilmselt ei lubaks mängu käima ja kutsun mehi tagasi.
            Aga tase, pole vabandus.
            Ütlen, Alex vilistas IceBears vs. Rumori Calcio (IceBears kutsus) ausalt. Iga mängija oli rahul mängu lõppes ja palus mu käest et palun kutsu teda meie kodumängudeks!


            Teie mängijad olid rahul jah, sest teie kasuks tuli otsused, kahjuks aga on too Alex väga kehv vilemees ei saa aru miks teda nii väga ülistad.

            Kommentaar


              Algselt postitas moses Vaata postitust
              Teie mängijad olid rahul jah, sest teie kasuks tuli otsused, kahjuks aga on too Alex väga kehv vilemees ei saa aru miks teda nii väga ülistad.
              Esimene postitus, tere tulemast.
              Kuule, ise kutsusite. Ta oli erapooletu, kõik meie mängijad on seda õelnud.
              Jahimaa, Kalvik ja teised, palun prügikasti.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Esimene postitus, tere tulemast.
                Kuule, ise kutsusite. Ta oli erapooletu, kõik meie mängijad on seda õelnud.
                Jahimaa, Kalvik ja teised, palun prügikasti.
                Mis teil takistab härra Kaasikut või Tutki mängu vilistama kutsumast?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Mis teil takistab härra Kaasikut või Tutki mängu vilistama kutsumast?
                  Ma annan sulle teada, siis võid tulla ja videot teha.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Ma annan sulle teada, siis võid tulla ja videot teha.
                    Mis videot ma tegema peaksin?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Mis videot ma tegema peaksin?
                      Foruumis sa püksides ei sitta, eks?
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        Foruumis sa püksides ei sitta, eks?
                        aasta postitus
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Sutsu piinlikuks kipub see lugu siin, ei? See, et kuumaverelisel internetisõdalasel peale kaotatud mängu niimoodi kripeldama jääb, et neli aastat unustustehõlma vajunud personaalteema kuskilt arhiivi tolmustest sügavikest välja otsiti, on juba kvaliteethuumor iseeneses. Pole vaja niisama meie ees lahtirulluvat meelelahutust asjatute märkustega rajalt juhtida või kuhugi triviaalsetesse keelelistesse pinnavirvendustesse suunata. Jääb vaid südamest kaasa tunda, kuidas kohalikud ebapädevad kohtunikud järjepidevalt ja meelega paska keeravad. Vunk ju peale ühte mängu nii ütles, järelikult on see läbiv tõde. Lihtne.

                          PS. See on Rahvaliiga, ffs.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                            Foruumis sa püksides ei sitta, eks?
                            lol.

                            Ma küll ei tea millega ma sulle ette olen jäänud, aga kisub huvitavaks. Homme turnal oled?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              lol.

                              Ma küll ei tea millega ma sulle ette olen jäänud, aga kisub huvitavaks. Homme turnal oled?
                              Ei ole, pole huvi mängijatelt.
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Even Vaata postitust
                                aasta postitus
                                Noh, vahemalt üks tiitel koju tooksime

                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                PS. See on Rahvaliiga, ffs.
                                Tase ei tasu (ops) täpsustama. Mehed platsil kaotada ei taha, Premium Liigas ega Rahvaliigas. Sama moodi kohtunikuga: võta tõsiselt, sõltumatu tase. See on mulle kuldne reegel millega ma astusin platsile vilega.
                                On alati mentaliteet mis teeb vahet. Võibolla meil on selle rohkem paigas sest tuleme jalgpalliriigidelt (ma ei taha solvata, aga me kõik teame et Eesti pole) siis ootused on suuremad.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X