320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pitsatehnikutel juba vesi ahjus
    Nii ei saa ju pitsat küpsetada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Pitsatehnikutel juba vesi ahjus
      Nii ei saa ju pitsat küpsetada.
      Kas ei tule ka Pärnusse vaadata? Või veel pettunud Esmaspäeva pärast?
      Pärnu lähme Steffani sittapitsa sööma pärast mängu, aeg küpsetada pole.
      Aga ma ütlen sulle, FIFA logo särgi peale ei tähenda mitte midagi. Eriliselt tänapäeval arvestades mis ja kes FIFA esindab...
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
        Kas ei tule ka Pärnusse vaadata? Või veel pettunud Esmaspäeva pärast?
        Pärnu lähme Steffani sittapitsa sööma pärast mängu, aeg küpsetada pole.
        Aga ma ütlen sulle, FIFA logo särgi peale ei tähenda mitte midagi. Eriliselt tänapäeval arvestades mis ja kes FIFA esindab...
        Esmaspaevane mäng oli tõesti pettumus kuubis. Vähemalt kohtunik oli tasemel. Terve mäng oli telefon taskus ja teise poolaja alguses tegi platsil sellega selfie. Väravaesise löögi ajal oli kogu aeg käsi püsti, nagu tegu oleks vabalöögiga.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Esmaspaevane mäng oli tõesti pettumus kuubis. Vähemalt kohtunik oli tasemel. Terve mäng oli telefon taskus ja teise poolaja alguses tegi platsil sellega selfie. Väravaesise löögi ajal oli kogu aeg käsi püsti, nagu tegu oleks vabalöögiga.
          Karjusid 'kus on väravad?' Lõime 5, mis rohkem tahtsid? Andsime ka kaks ära. 7 kokku. Normaalne.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
            Karjusid 'kus on väravad?' Lõime 5, mis rohkem tahtsid? Andsime ka kaks ära. 7 kokku. Normaalne.
            Normaalne.
            FC Flora

            Kommentaar


              Vedeliku taktika oli täna ainult munadega väravaid lüüa, ühe korra õnnestus
              vastased olid kavalamad ja lõid jalgadega(kaheksa vist)
              päris muru peal oli vahelduseks väga mõnus mängida, peaks veel kunagi proovima
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Mida teha Rahvaliigas selliste vendadega kellega saab mäng ära peetud. Nad kaotavad ja on nende kodumäng aga nad ei suvatsegi liitu protokoli edastada? Ajugeeniused no..
                I am who I am: confident, arrogant, dominant, honest, hard-working and innovative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Enne mängult lahkumist tee protokollist telefoniga pilti. Ma tean, tagantjärgi see Sind eriti ei aita.

                  Kas kohtuniku söna maksab siinkohal midagi? Et kohtunik räägib liiduga vms. Liidul paistab ka täitsa üksköik olevat sellest kuna meilidele nad ei vasta.
                  I am who I am: confident, arrogant, dominant, honest, hard-working and innovative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Proovi see mees kätte saada ja esita oma küsimused talle:
                    Teet Allas (Rahvajalgpalli osakonna juhataja)
                    (+372) 658 0151
                    teet.allas(ät)jalgpall.ee
                    See mees ei taha üldse suhelda. Proovitud juba
                    I am who I am: confident, arrogant, dominant, honest, hard-working and innovative.

                    Kommentaar


                      Kaunis kiri vähemalt.
                      I am who I am: confident, arrogant, dominant, honest, hard-working and innovative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis10 Vaata postitust
                        See mees ei taha üldse suhelda. Proovitud juba
                        Enne oli Juhvelt,kes vastas küll,aga kannatust vaja,küll ka Allas vastab.Ilmselt sulle võit ja punktid väga tähtsad,seega suhtle selle võistkonna esindajaga enne tel.teel.numbrid ju kõik olemas,kui meeskond regati.Rahu,ainult Rahu

                        Kommentaar


                          Keda Rahvaliiga liigselt närvi käib, nendele soovitan IV liigat. Asjaajamine hoopis efektiivsem ja närvikulu väiksem.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Nojah, 960€ eest vahemalt peaks...
                            Aga samal ajal, mäletan kui karm karistus (kolm kuut ilma jalgpallita) mõned poisid sai sest mängis loomade jalgpalli oma sõbradega kui nendele reeglid ei lubanud (Esiliiga mängijad vist). Miks siis nii tõsiselt võetakse? 100% või mitte. Samuti kohtunikud: võtke see tõsiselt! Selles mõttes, kõik hindas Alexi vile palju hästi. Ta võttis tõesti tõsiselt ja sai igaühelt aus.

                            Aga siin, jabur on selline klubi poolt kes pole oma protokolli ilus hästi üles riputatud.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Värsked uudised Pärnust räägivad, et pitsa ja kebabitehnikud vandusid kohalikele kaluritele napilt 3:2 alla.
                              Said suht alguses punase, läksid juhtima, lõid omavärava. Päris palju draamat Eks senjoor Palmeri ja isand Tofüü räägivad kindlasti pikemalt.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                karikateemas juba jagati infi
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X