320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru, mingit mõistlikku Rahvaliiga arutelu enam üldse ei ole. Mingi itaalia junn lahmib siin ja laimab kõiki. M.h ei meeldinud näit kohtunik Andres Kalvik. Mis toimub? Andres Kalvik vilistas ka meie mängu ja parim kohtunik siiamaani. Need itaalia jms junnid võiks saada edaspidiseks mängukeelu. Ei ole võimalik, et iga mäng on keegi kolmas süüdi. Kui on sitt meeskonnavaim, siis minge laiali. Rumori on tabelit vaadates mingi ülisitt meeskond. Sellistel pole midagi köhida. Võiks rohkem häbeneda oma tulemuste pärast ja vait olla. Ma teen igatahes liidule ettepaneku see meeskond edaspidiseks blokkida.

    Kommentaar


      Meeskonnal, kes mängib Rahvaliiga B-s ja saab ainult kaotusi, ei tohiks olla mingit sõnaõigust. Jutt mingist neljandasse liigasse siirdumisest kõlab metsiku perverse fantaasiana. Rumori Calcio on väga sitt meeskond ja see on käesolevaks hetkeks juba tõestatud fakt!

      Kommentaar


        Uued postitajad nagu seened pärast vihma.

        Me võtame vastu teid sõpruskohtumiseks.
        Andke teada: info@rumoricalcio.eu
        Ootan meil postkastile, kui mitte midagi ei tule, lihtsalt talk and badge.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Ei paku pinget mingite junnidega kohtumine! Me võidame oma alagrupi ülekaalukalt ning ei viitsi mingite kobadega mängida. Täname muidugi pakkumise eest, aga enne peate end natuke tõestama, et keegi teiega mängida viitsiks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
            Ei ole, pole huvi mängijatelt.
            Ma kuulsin, et homsele turniirile otsitakse veel üht kohtunikku. Oled julge mees ja tuled vilistad?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jalkalihas Vaata postitust
              Ei paku pinget mingite junnidega kohtumine! Me võidame oma alagrupi ülekaalukalt ning ei viitsi mingite kobadega mängida. Täname muidugi pakkumise eest, aga enne peate end natuke tõestama, et keegi teiega mängida viitsiks.
              AHAHAHAHAHAH lubage naerda. Mis meeskonnast oled?
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ma kuulsin, et homsele turniirile otsitakse veel üht kohtunikku. Oled julge mees ja tuled vilistad?
                Juba mõtlesin peale, aga kahjuks ma ei saa tulla. Julgeksin küll.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Ime munni

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jalkalihas Vaata postitust
                    Ei paku pinget mingite junnidega kohtumine! Me võidame oma alagrupi ülekaalukalt ning ei viitsi mingite kobadega mängida. Täname muidugi pakkumise eest, aga enne peate end natuke tõestama, et keegi teiega mängida viitsiks.
                    Oota, ise pakkun: JK Kabala?
                    Pole vaja tänama, on vaja lihtsalt vastu 'challenge' võtta ja mängida tulla. Ole mees...
                    Kohtunik toome ja maksame meie siis pärast me ei saa möliseda.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Üllatav et pole seda korduvt lauset - Me näitasime et kuidas mängida!
                      Vaadates satsi mis Poseidonil väljakul oli, kuidas sellise satsi vastu istuda saab? Tõsiselt nagu
                      Kalvikust rääkida, ta on meil ka mitu mängu persse keeranud. Emotsioon on peale mängu ka mul kehva, kuid no mis teha kui pole loodud sellisteks asjades. Tuleb kahjuks ära kannatada. Minu arust on kõige parem kohtunike distsipliini tõsta filmimisega.

                      Mäletan kui see Angelo veel vilistas, ta ei saand isegi noortega hakkama. Põhiline oli tal pea ära zeleetada ja väljakul nn ilus olla, muu oli teisejärguline.

                      Mängijana polnd ta ka kõige suurem asi, toona mängis ta socceris. Hiljem nägin teda ka IAFA sarjas ning seal oli ta naljanumber. Peamine asi kus ta silma jäi oli kohtunike otsustele protesteerimine.

                      Loodaks tõesti, et ta oma satsi paneb välja IV-sse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jalkalihas Vaata postitust
                        Ime munni
                        Milleks täpselt? Et ei taha õelda millise meeskonnast oled või ma ei saa minna vilistada?
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Üllatav et pole seda korduvt lauset - Me näitasime et kuidas mängida!
                          Vaadates satsi mis Poseidonil väljakul oli, kuidas sellise satsi vastu istuda saab? Tõsiselt nagu
                          Kalvikust rääkida, ta on meil ka mitu mängu persse keeranud. Emotsioon on peale mängu ka mul kehva, kuid no mis teha kui pole loodud sellisteks asjades. Tuleb kahjuks ära kannatada. Minu arust on kõige parem kohtunike distsipliini tõsta filmimisega.

                          Mäletan kui see Angelo veel vilistas, ta ei saand isegi noortega hakkama. Põhiline oli tal pea ära zeleetada ja väljakul nn ilus olla, muu oli teisejärguline.

                          Mängijana polnd ta ka kõige suurem asi, toona mängis ta socceris. Hiljem nägin teda ka IAFA sarjas ning seal oli ta naljanumber. Peamine asi kus ta silma jäi oli kohtunike otsustele protesteerimine.

                          Loodaks tõesti, et ta oma satsi paneb välja IV-sse.
                          ahahah aitäh bio eest.

                          Keegi mitte kunagi pretentsiooni ei esitanud mulle, noortega mängud on olnud alati rahulikud ja kontrolli alla.
                          Ära joo ja vaata mängu...
                          Noh, mis teha, keegi on sündinud ilus, keegi on sündinud pizza'ga näo asemel...pole midagi parata. Isegi gel sulle ei teeks imet.

                          IAFA kohtunikud on isegi saastam kui Rahvaliiga, aga nad ka EJL'i asjad, ükskõik sama crap.

                          Mine voodisse Mart...
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Ah unustasin: mängiana Soccernetis kindlasti parem kui Rein olin
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              ahahah aitäh bio eest.

                              Keegi mitte kunagi pretentsiooni ei esitanud mulle, noortega mängud on olnud alati rahulikud ja kontrolli alla.
                              Ära joo ja vaata mängu...
                              Noh, mis teha, keegi on sündinud ilus, keegi on sündinud pizza'ga näo asemel...pole midagi parata. Isegi gel sulle ei teeks imet.

                              IAFA kohtunikud on isegi saastam kui Rahvaliiga, aga nad ka EJL'i asjad, ükskõik sama crap.

                              Mine voodisse Mart...
                              Angelo, miks on alati kõikides sinu hädades teised süüdi ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Angelo, miks on alati kõikides sinu hädades teised süüdi ?
                                'Pizza'ga näo asemel' läks sulle valesti kurki all?
                                Mis sa täpselt tahad? Et ma ütlen et Eesti kohtunikud on paremad maailmas? Ei ole, isegi Eestis nad pole ilma konkurentsita. Ma ei ole ainuke kes seda mõtles, ole kindel.
                                On väga lihtne alati provotseerima ja pärast meile kõik sitt suunatama.

                                Nüüd, voodisse, puudel juba tühi.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X