320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ballacku smailimeeter päris kõrgel jah

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      ...Loodetavasti see aktiivsus ja tahe säilib
      Kindlasti säilib! Kuhu tal ikka minna on

      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Käisin peast läbi plaanid, mis teistel Meistriliiga klubidel järgmine aasta on ja ausalt öeldes.. Joonistasin seda tabelit ühte ja teistpidi, kuid Infonet potsatas ikka kõige lõppu...
      Meie võimalusi kommenteerides tahaks kasutada klubi presidendi sõnu, kes on öelnud, et aeg annab selgust. Kui me oleme Meistriliigas mängimiseks piisaval tasemel, siis oleme õiges kohas. Kui me jääme veel alla, siis polegi muud, kui tuleb veel areneda ja harjutada. Väga hästi öeldud minu meelest, mis siin ennustada- elame, näeme, loodame

      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      ...Kui klubil kõik ei lähe plaanide kohaselt Anna, siis ära oma talenti enam Esiliigas raiska. Olen oma elus igasuguseid PR inimesi näinud, aga see kuidas sa pool soccerneti ära võlunud oled, on lausa muljetavaldav...
      No kuule! Ilma Esiliigata poleks ka Meistriliigat. Poleks Meistriliigat ka teise, kolmanda ja neljanda liigata. Kuskilt tuleb alati alustada ning elu ei lähe alati vaid ülesmäge. Kui me poleks beebidena seda esimest sammu teinud, siis me ei oskaks ka praegu käia. Ja mina ei tea, kuidas teistega lood on, aga ma olen hirmus koba ning kukun alailma. Aga ma ei jää maha vedelema. Tõusen püsti, pühin tolmu riietelt ja lähen edasi. Ma ei raiska end. Ma armastan, mida ma teen

      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      ...Isegi ballack paistab täitsa armunud olema
      No siis on väga hea, sest ma olen ka teisse kõigisse juba natuke ära armunud
      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

      Kommentaar


        Algselt postitas AnnaS Vaata postitust



        No kuule! Ilma Esiliigata poleks ka Meistriliigat. Poleks Meistriliigat ka teise, kolmanda ja neljanda liigata. Kuskilt tuleb alati alustada ning elu ei lähe alati vaid ülesmäge. Kui me poleks beebidena seda esimest sammu teinud, siis me ei oskaks ka praegu käia. Ja mina ei tea, kuidas teistega lood on, aga ma olen hirmus koba ning kukun alailma. Aga ma ei jää maha vedelema. Tõusen püsti, pühin tolmu riietelt ja lähen edasi. Ma ei raiska end. Ma armastan, mida ma teen
        No nüüd,ehk võtab Myrgel oma hoogu maha! Nagu Annas ütles,on kõik liigad tähtsad!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          tohoo krt.
          kui see siin pole lipitsemine mis see siis veel on

          anna nagu ma aru saan on midagi klubi pressiesindaja vms taolist?
          ehk siis pmst kogu suhtlus käib justkui läbi mingi roosa filtri.

          see et ta siin on, on muidugi väga hea, aga tegelikult tahaks siia foorumisse ka mingeid muid ehedaid tegelasi, fänne jt, kes antud klubiga seotud ja kellega heal juhul võib ka staadionil trehvata. äkki annab midagi selles osas ka ette võtta.

          selge see et nad siin algul saavad mõne (enda arust) karmima kohaliku tüübi käest vastu päid mille iganes eest - venelaseks olemise, lasnamäe, ja kehvavõitu eesti keele, jaa fantaseerige edasi. aamen kirikus selle peale. igal juhul mõistlik hoiatada enne. aga no see läheb mööda, suhtlevad, keel paraneb, muutuvad pikapeale omainimeseks (nagu anna täna juba on) ja kõik saab ok olema.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            tohoo krt.
            kui see siin pole lipitsemine mis see siis veel on

            anna nagu ma aru saan on midagi klubi pressiesindaja vms taolist?
            ehk siis pmst kogu suhtlus käib justkui läbi mingi roosa filtri.

            see et ta siin on, on muidugi väga hea, aga tegelikult tahaks siia foorumisse ka mingeid muid ehedaid tegelasi, fänne jt, kes antud klubiga seotud ja kellega heal juhul võib ka staadionil trehvata. äkki annab midagi selles osas ka ette võtta.

            selge see et nad siin algul saavad mõne (enda arust) karmima kohaliku tüübi käest vastu päid mille iganes eest - venelaseks olemise, lasnamäe, ja kehvavõitu eesti keele, jaa fantaseerige edasi. aamen kirikus selle peale. igal juhul mõistlik hoiatada enne. aga no see läheb mööda, suhtlevad, keel paraneb, muutuvad pikapeale omainimeseks (nagu anna täna juba on) ja kõik saab ok olema.
            chac, siin foorumis on üks FC infoneti fänn, kes võib sulle kinnitada, et ma olengi selline roosa-manna-vahulise jutuga
            Aga teisi fänne ja huvilisi ootaks ka mina. Kuni neid siin ei ole, siis ma ikka uurin ja vaatan, mida siin arvatakse.
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              Mina tahaksin kavadest lisaks A võistkonna tutvustustele lugeda ka klubi noortest, järelkasvust.
              Miks mitte ka sellest, et kutsute lapsi trenni jms. Viimase punkti puhul tegelikult ka küsimus, mis keeles laste trennid teil toimuvad.
              Kodukalt kahtlustan, et vene keeles, aga parem küsin üle. Samamoodi, kas noortetrennid on vaid poistele või ka tüdrukutele.
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Anna, hea point - ma mainisin sulle mõne kuu eest juba, et teil kodukas vaikimisi vene keeles, et see võiks olla küll esimene asi, mis käsile võtta ja ära teha. Nüüd Myrgel ja Tundmatu mainivad ka - ehk nüüd saab asjast asja?

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Anna, hea point - ma mainisin sulle mõne kuu eest juba, et teil kodukas vaikimisi vene keeles, et see võiks olla küll esimene asi, mis käsile võtta ja ära teha. Nüüd Myrgel ja Tundmatu mainivad ka - ehk nüüd saab asjast asja?
                  Ütlesin uuesti edasi, ja jään nüüd seda kordama iga päev, kuni saab tehtud
                  “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Mind näiteks huvitaks, kas Infonet nimetab end amatöör-, poolprofessionaalseks-, või profivõistkonnaks?...
                    Uurisin presidendilt, mis ta arvab ning ta ütles, et praegu võiks end pidada juba poolprofessionaalseks ning esialgu täisprofessionaalsuse kohta ei räägiks.

                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Kui suudate Levadia publikumediaani - 124 üle lüüa, olete Tallinna venekeelse seltskonna esindusklubi ja peamine, vältige pv. arvuga huiamist a la Levadia, olge ausad.
                    Teeme nii

                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    ...Lisaks muidugi, mõelge juba varakult, kuidas ennetada võimalikke kihlveopettusi. Parem karta kui kahetseda.
                    Absoluutselt nõus! Hea, et selle välja tõid.

                    Ja kõik muud punktid on ka juba konspekteeritud ning natuke võtab aega, kuni saan kuidagi välja mõelda moodust nende täitmiseks. President küsis ka täna esimese asjana kontorisse jõudes, et Anna, ma nägin, et sa uurisid, mida võiks teha- mida nad siis räägivad?
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      Kui mainida, et mis mind isiklikult Infoneti puhul tiba häirib, siis on see klubinimi - "FC Infonet". Selle 'fc' nimevärdi kannatab veel välja, kuna see (kahjuks) niigi pootlel meie klubidest külge poogitud. Kuid mis mulle jalgpalli puhul meeldib, et sponsorite ja toetajate nimed on suudetud valdavalt klubinimedest eemale hoida (jalgpalliklubi on/või peaks olema midagi enamat kui üks ettevõte). Paljud spordialad pole seda suutnud, ja vast see 'nime puhtus' ongi üks verstapostidest, mis näitab jalgpalli kuninglikkust. Väga meeldivad eestipärased nimed nagu "Tartu Tammeka", "Nõmme Kalju", "Pärnu Vaprus", "Tallinna Kalev" ja isegi "Paide Linnameeskond" kõlab hästi - neist nimedest endist juba hõngub justkui väärikust. Infoneti nimest paraku mitte. Tõenäoliselt on tegu minu enda rämeda pseudoprobleemiga, aga tean, et ma pole ainukene kes nii mõtleb. Küllap läbi tegude ja aja möödumise, on klubiga võimalik positiivset seostada, aga kõla jääb ikka kahtlaseks (kardetavasti)..

                      Mõned halvad näited: Rakvere Fruit Xpress, Rakvere Grossi Toidukaubad, igast ehitustööriistad ja mida iganes meil siin veel välja mõeldud on. Nii liba, kui liba olla annab.

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, kas on asi minus, aga mul on küll koduleht eestikeelne kohe.
                        Kas Lasnamäel kuskil mingit korralikku muruväljakut pole siis?
                        Kurb on näha, et teil küll naiste sats on, aga tüdrukute omi mitte. Sellega võiks küll tegeleda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                          Kui mainida, et mis mind isiklikult Infoneti puhul tiba häirib, siis on see klubinimi - "FC Infonet". Selle 'fc' nimevärdi kannatab veel välja, kuna see (kahjuks) niigi pootlel meie klubidest külge poogitud. Kuid mis mulle jalgpalli puhul meeldib, et sponsorite ja toetajate nimed on suudetud valdavalt klubinimedest eemale hoida (jalgpalliklubi on/või peaks olema midagi enamat kui üks ettevõte). Paljud spordialad pole seda suutnud, ja vast see 'nime puhtus' ongi üks verstapostidest, mis näitab jalgpalli kuninglikkust. Väga meeldivad eestipärased nimed nagu "Tartu Tammeka", "Nõmme Kalju", "Pärnu Vaprus", "Tallinna Kalev" ja isegi "Paide Linnameeskond" kõlab hästi - neist nimedest endist juba hõngub justkui väärikust. Infoneti nimest paraku mitte. Tõenäoliselt on tegu minu enda rämeda pseudoprobleemiga, aga tean, et ma pole ainukene kes nii mõtleb. Küllap läbi tegude ja aja möödumise, on klubiga võimalik positiivset seostada, aga kõla jääb ikka kahtlaseks (kardetavasti)..

                          Mõned halvad näited: Rakvere Fruit Xpress, Rakvere Grossi Toidukaubad, igast ehitustööriistad ja mida iganes meil siin veel välja mõeldud on. Nii liba, kui liba olla annab.
                          Jah, seda arvamust on mitmel korral avaldatud, aga sellist muutmise plaani meil kindlasti ei ole. See on ka tegelikult osa meie identiteedist. Vähemalt meie jaoks.
                          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                          Kommentaar


                            ma isiklikult küll ei kujutaks ennast "Infonet, Infonet" skandeerimas. ja kuna on tegu Tallinna Infonetiga, siis ei saa hädapärast ka linnanime kasutada (mis näiteks Lasnamäe Infoneti puhul võiks varuplaan olla).

                            etnoh. ma kahtlen, et praeguse nime juures teil väga häälekaid Eesti fänne võiks tekkida. ma muidugi pole kindel, kuidas venekeelse elanikkonnaga asi on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              ma isiklikult küll ei kujutaks ennast "Infonet, Infonet" skandeerimas. ja kuna on tegu Tallinna Infonetiga, siis ei saa hädapärast ka linnanime kasutada (mis näiteks Lasnamäe Infoneti puhul võiks varuplaan olla).

                              etnoh. ma kahtlen, et praeguse nime juures teil väga häälekaid Eesti fänne võiks tekkida. ma muidugi pole kindel, kuidas venekeelse elanikkonnaga asi on.
                              Jep, see kaasaelamise moment ka juurde. Eestlane ei hakka elusees "Infonet, Infonet" kaasa karjuma, see üks mis kindel, isegi kui pooltest väljakumängijatest kannaks eestipärast nime.

                              Mõne nutika hüüdnime suudate endile välja mõelda, siis ehk kunagi on lootust..

                              Kommentaar


                                No nimi on neil juba vana ja pole põhjust norida. Pole ta mingi lohisev Maks&Moorits. Probleem oleks ehk siis, kui uue sponsori auks uus nimi välja käiakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X