320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AnnaS Vaata postitust

    Oi, seda ma polegi veel vaadanud. Päris keeruline keiss...

    No siis kõik sõbralikult vaatame üksteise mängud ära, eks? Võtame termosed kaasa ja puha, päev täis jalgpalli!
    Minusuguste hullude iga-aastane kevadine kava.

    Kommentaar


      Tõsisemalt rääkides, siis Tammeka lasi oma viimasel mängul täiesti rahus inimestel konni ja muud kangemat juua. Üldiselt ma usun, et sellise taaraga statale laskmine võiks erandkorras olla mõeldav - eriti, kui tarbitava saab nt plasti üle kallata või plastis kaasa võtta.

      Kuuma teed tuleb teil (ja teistelgi) niikuinii tasuta pakkuda. Väga vajalik.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Minusuguste hullude iga-aastane kevadine kava.
        Selleks ei pea olema hull, võib olla ka prostituut.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Paraku hetkel on olukord selline ning Flora too voor oma kodumängu Tallinnas ei pea:

          14:00 TV6 Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia (Sportland Arena)
          17:00 IN Narva JK Trans - Tallinna FC Flora (Narva kunstmurustaadion)
          17:00 Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev (Paide kunstmurustaadion)
          17:00 JK Tallinna Kalev – FC Kuressaare (Sportland Arena)
          19:30 Tallinna FC Infonet – Tartu JK Tammeka (Sportland Arena)
          Ää, bää, kuskohast te mängukalendri välja olete tõmmanud? Liidu ülimegasuperhüpergigaintuitiivkasutatavalt kodukalt ma seda ei leidnud ei varem ega täna?

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Tõsisemalt rääkides, siis Tammeka lasi oma viimasel mängul täiesti rahus inimestel konni ja muud kangemat juua. Üldiselt ma usun, et sellise taaraga statale laskmine võiks erandkorras olla mõeldav - eriti, kui tarbitava saab nt plasti üle kallata või plastis kaasa võtta.

            Kuuma teed tuleb teil (ja teistelgi) niikuinii tasuta pakkuda. Väga vajalik.
            Ma mäletan möödunud hooaja algusest üht mängu Sportlandil, kus lubati täitsa avalikult Jägermeistrit tarvitada. Kes kelle vastu, ei meenu absull... Mitte-et jäägrit palju oleks saanud, vaid lihtsalt neid hange otsas kügelemise mänge on nii neetult palju olnud, et...

            Kommentaar


              Kuuldavasti plaanib Infonet ka omale päris oma kodu ehitada(muruväljakut). Väljak vist asuks seal kunstmuru väljaku taga olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Ää, bää, kuskohast te mängukalendri välja olete tõmmanud? Liidu ülimegasuperhüpergigaintuitiivkasutatavalt kodukalt ma seda ei leidnud ei varem ega täna?

                Kommentaar


                  Aitäh. Eks seda muidugi ongi palju küsitud, et selline asi leida üles ka liikudes marsruudil: www.jalgpall.ee --- meistriliiga --- mängukalender. Khm.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Tõsisemalt rääkides, siis Tammeka lasi oma viimasel mängul täiesti rahus inimestel konni ja muud kangemat juua. Üldiselt ma usun, et sellise taaraga statale laskmine võiks erandkorras olla mõeldav - eriti, kui tarbitava saab nt plasti üle kallata või plastis kaasa võtta.
                    No tegelikult mis võikski selle vastu olla. Igaüks teab ise, mis teeb ning mina pole kunagi põhjendamatutest keeldudest lugu pidanud, aga siis peaks inimestel veel olema mõistust vägijoogist julgust ammutades mitte julgelt lolliks minna. Igasugune tore ja lugupidav lällamine on mõnus, aga neid juhtumeid on olnud küll, kus inimesed hakkavad endale hoopis inetut käitumist lubama. Ilmselt sellest ka selline, ju tegelikult põhjendamatu, reegel, et staadionil kangemat alkoholi tarbida ei tohi.
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Kuuldavasti plaanib Infonet ka omale päris oma kodu ehitada(muruväljakut). Väljak vist asuks seal kunstmuru väljaku taga olema.
                      Sama kunstmuru taha, Punasel ? Seal nüüd küll ruumi pole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                        No tegelikult mis võikski selle vastu olla. Igaüks teab ise, mis teeb ning mina pole kunagi põhjendamatutest keeldudest lugu pidanud, aga siis peaks inimestel veel olema mõistust vägijoogist julgust ammutades mitte julgelt lolliks minna. Igasugune tore ja lugupidav lällamine on mõnus, aga neid juhtumeid on olnud küll, kus inimesed hakkavad endale hoopis inetut käitumist lubama. Ilmselt sellest ka selline, ju tegelikult põhjendamatu, reegel, et staadionil kangemat alkoholi tarbida ei tohi.
                        Meenuvad Ajaxi mängud kus piletit polnud, tulid sisse sellega millega tahtsid ja said ka seda rahulikult tarbida. Selles mütes mulle need mängud täiesti meeldisid - terved pered koos lapsevankritega, meestel enda toodud õlled käes.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Reim nimetas oma esimese U-21 koondise, kuhu mahtus ka Maksim Lipin!
                          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                          Kommentaar


                            Homme kell 14:00 Sportland Arenal hooajaeelne sõpruskohtumine FC Kuressaarega! Külm on küll, aga tulge ikka. Pleed kaasa ja termos kotti
                            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                            Kommentaar


                              FC Infonet - FC Kuressaare 5:1 19.01.2013 Sportland Arenal

                              Väravad: 11., 25. Manucho, 33., 40. Golovljov, 85. Aristov
                              Koosseis: Kassjantšuk (46. Igonen), Aristov, Kalimullin, Avilov Vladimir, Kovtunovitš, Martõnov, Kulatšenko (60. Udalov), Harin (60. Tarassov), Lehtonen (75. Dmitrijev), Golovljov (46. Gusev), Manucho.

                              Peatreeneri kommentaar Facebooki lehel!
                              “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                              Kommentaar


                                Päris hea skoor, aga facebook link ei tööta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X