320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Olgem ausad sellest koduka vaikivast keelest peaks küll ülesaama... Kolmandik meie riigi territooriumil elavaist ja 40% tallinna elanikest on emakeele saanud meie ida-naabrilt- ja mina ei näe selles probleemi /.../
    Küllap saame üle, oleme Sillamäe ja Transi omadest üle saanud, saame Infoneti omast ka
    Probleemi mittenägemise koha pealt ma jätan endale oma arvamuse, aga las ta ollagi minu arvamus. Keskendume jalgpallile

    Kommentaar


      Kas klubi kelle omanik on samas ka EJL president, vastab ikka tänapäeval fair play reeglitele?
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
        Kas klubi kelle omanik on samas ka EJL president, vastab ikka tänapäeval fair play reeglitele?
        See ongi Eesti jalgpalli kõige vääram asi üldse!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Poisid, poisid, mis ma näen Ilma igasuguse PR-ita, lihtsalt tavalise inimesena, räägin ühe sõna sekka. Ma olen sõna arvamus sõnastanud enda jaoks kuidagi nõnda, et tegemist on isiku varasematel elulistel kogemustel põhinev subjektiivne hinnang. Kuna meie kõigi elukogemus on erinev, siis arvamused on ka erinevad ning üks pole halvem või parem, kui teine. Arvamus on arvamus. Ma saan teie arvamustest aru ning ka nende põhjused olete te ilusti lahti kirjutanud, aga siinkohal palun ma vaid üht- jätke teistele vaba voli omada oma arvamust. Selline pidev "kuidas sa saad nii arvata" vaevalt, et mingi sisutiheda aruteluni viib. Rohkem rahulikku ja positiivset meelt! Me kõik oleme inimesed ning eeldan, et me kõik tahame olla õnnelikud. Minu jaoks algab õnn näiteks kuskilt sealt, kus ma olen vabalt mina ja teised on vabalt teised ja see on hea.
          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

          Kommentaar


            AnnaS, väga armas ja tore, aga siinseid kõlupeasid Sa KAHJUKS ümber kujundada ei suuda Ja vb ongi hea, et ei suuda, sest meiesuguste kõlupeade arvel see foorum eksisteeribki nii hästi nagu ta eksisteerib. Aga nagu Dannar ütleks, siis "väga nummi", et meile uus naisterahvas tekkinud on. Aasta valimistel pikalt võidutsenud Diana peab loovutama trooni.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Kõige kummalisem ongi see, et kui inimene üritab kõlupeaga normaalselt rääkida siis mölin ja mögin lihtsalt ei lõppe ära. Saada kõlupea otse persse, siis saab kohe aru ja jääb vait.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Midagi Jüri Pinolt Flora fännidele:
                Eestlane abiellub vene naisega, isa annab talle pulmapäeva omikul köögis muna praadides viimaseid soovitusi:
                -"Kanna oma naine pulmaööl kätel magamistuppa - näita talle kui võimas ning jõuline ikka Eesti on !"
                "Jah isa." ,vastab poeg.
                -"Ning samas kohe seejärel võrdluseks vaikse ja õrna muusika saatel riieta end aeglaselt lahti, julgelt ja ikka täiesti porgandpaljaks - näita naisele kurat küll ,kui ilus ikkagi Eesti tegelikult on !"
                "Jah isa." ,vastab poeg kuulekalt...
                Seejärel korraga karjub vanaisa vannitoast:
                "Ja siis pane pihku! - näita kui iseseisev Eesti on !!!"
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Tema kulunud nali
                  Näed sa siin ainult Flora fänne sõna võtmas? Myrgel on ka Flora fänn? Päris naljakas on juba, et nii kui keegi sõna venelane mainib, nii pistetakse talle kohe rohe-valge-triibuline särk selga. Nähakse ikka seda, mida näha tahetakse.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Näed sa siin ainult Flora fänne sõna võtmas? Myrgel on ka Flora fänn? Päris naljakas on juba, et nii kui keegi sõna venelane mainib, nii pistetakse talle kohe rohe-valge-triibuline särk selga. Nähakse ikka seda, mida näha tahetakse.
                    Kahjuks ei oska vastata, pole teemat tervenisti läbi töötanud, sest üritan viimasel ajal aega mõistlikumalt kulutada, kuid viimastel lehtedel vahva veli myrgel silma ei paistnud. Tsutsufrei!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kuule las olla nüüd, Nahkpea. Seda naljandit ma polnud kuulnudki ja ma pean nentima, et päris hea nali on, nagu polekski Martini räägitud. Törts eneseirooniat on kah ju alati abiks asi.

                      Eneseirooniast rääkides muidugi... Pihkulöömisega iseiseisvuse ja võimekuse tõestamise teemalisi nalju on just Tammeka-mehed kõige õigemad mehed rääkima praegu

                      Aga jäädagu teemasse, härrased. See siin on võõras tuba, meenutan teile!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Kuule las olla nüüd, Nahkpea. Seda naljandit ma polnud kuulnudki ja ma pean nentima, et päris hea nali on, nagu polekski Martini räägitud.
                        Kui korralikult naerda tahad, siis vaata Foorumi kordust ja Ester Tuiksood.

                        Vabandan räige teemavälise viite eest.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Veneteema on jõudnud homoteemaga samasse kategooriasse. Kui sa ükskõik mis moel sõna "venelane" kasutad, siis oled järelikult russofoob. Kes ei viitsi eelnevaid teemasi läbi lugeda, siis kriitika ei lennanud mitte Infoneti kui vene klubi aadressil, vaid klubi presidendi pihta, kes otsustas ilmselget eitama hakata.

                          Kommentaar


                            Ah ärge üle ka mõelge, Levadia oli samamoodi ”puhtavereline” vene klubi, nüüd on esindusvõistkonnas üle poole eestipärase nimega mängijatest, duublis mõni üksik vene nimega poiss. Kes teab, milline nt Infoneti koosseis viie aasta pärast välja näeb.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Martin! Jälle jõid oma ravimite raha maha??? Me ei saa sulle ravimeid tuua pidevalt. Ise pead vaeva nägema või Wismarisse minema, et äkki tulevikus siis ei joo seda ravimite raha maha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Nähakse ikka seda, mida näha tahetakse.
                                Täpselt nii. Eestlasliku jonnile omaselt ei hakka keegi oma arvamust niisama naljalt jätma. Aga te mõelge veel.
                                Arvata oli, et Leshkini sellise sõnastuse peale situvad pooled siin end hambahaldjateks ja hakkavad oma rahvust esindama.
                                Mida ta öelda tahtis?
                                Seda, et meie võime ju venelased olla aga on ükskõik, kes meid toetab. Me tahame, et meid toetataks mitte rahvuse ega keele järgi vaid meie meeskonna ja mänguilu järgi.
                                Andrei on sihikindel vend, kes ei hakka mingisuguse lahterdamisega tegelema. Talle on tähtis töö ja töö võit.

                                Te ikka teate, et 90 prontsenti FC Infonetist on eestlased, et noored käivad eestikeelsetes koolides ja esindavad Eesti jalgpallikoondist. Ma ütlen ausalt, see on täielik huumor, millest te kinni hakkate ja endile muret valmistate.
                                Noh, andke kuuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X