320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Infonet Tallinn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
    Päris hea skoor, aga facebook link ei tööta.
    Thanks
    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

    Kommentaar


      Mida sellest arvata, et Manucho kaanefotodeks Facebookis on ainult Nõmme Kalju särgis tehtud pildid?
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        piksenool, keda sa veel fb's jälitad lisaks manuchole ja tema Eesti tüdrukule?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          piksenool, keda sa veel fb's jälitad lisaks manuchole ja tema Eesti tüdrukule?
          Ma ei jälitanudki, sattusin ta profiilile, kus ta oli tänast mängu kommenteerinud. Jäi silma, et kõik pildid on Kalju särgis millegipärast.
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
            Mida sellest arvata, et neegripoiss Manucho kaanefotodeks Facebookis on ainult Nõmme Kalju särgis tehtud pildid?
            Mida sellest arvata, et Piksenool peab veel isegi aastal 2013 rääkima sellest, et sai kunagi soccerneti foorumi uustulnuka tiitli?

            (I'm deeply sorry, it was right there, I had to take advantage of the pun situation )

            Aga see, mida Manucho või kes iganes teine oma Facebooki lehel teeb on vist sügavalt Facebooki konto omaja enda asi. Näita oma Facebooki lehte, ehk leian sealt midagi kompromiteerivat, mida sinu vastu kasutada
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              Austusest klubi vastu võiks ju olla ikka praeguse koduklubi särgis pilt kaanefotoks.
              Näiteks ei kujuta ette, et Robin van Persie hoiaks oma lehe peal ikka esipildina Arsenali särgis pilti. Selleni tahtsin jõuda. Eesti näide oli siin kuu aega tagasi, kui Dupikov ilmus vales dressis Kalju trenni.

              Juhtisin lihtsalt tähelepanu, no offence.
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                Austusest klubi vastu võiks ju olla ikka praeguse koduklubi särgis pilt kaanefotoks.
                Näiteks ei kujuta ette, et Robin van Persie hoiaks oma lehe peal ikka esipildina Arsenali särgis pilti. Selleni tahtsin jõuda. Eesti näide oli siin kuu aega tagasi, kui Dupikov ilmus vales dressis Kalju trenni.

                Juhtisin lihtsalt tähelepanu, no offence.
                Ära muretse Sain aru küll, mida sa silmas pidasid aga mind isiklikult see ei häiri (noh, kui paljud asjad mind üldse häirivad tegelikult, aga see selleks). Ma ei oska sel teemal väga sügavalt kaasa minna, kuna minu meelest on see tõesti iga inimese enda asi, kuidas ta end vabal ajal väljendab.

                Ma laigin ka fesaris paljude erinevate klubide postitusi, kui neid njuusfiidis näen. Loodan, et see ei tekita küsimusi
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Ma ei näe probleemi ei Manucho ega Dupikovi puhul. Van Persie'l on veits teine teema. Kui reklaami/sponsorlus pool välja jätta, siis ümbritseb teda hoopis teistsugune fännikultuur, kus see on tõesti oluline, et mängija oleks igatpidi lojaalne oma klubile ja klubi fännidele. Otherwise, you're just gonna get killed. Siin Eestis.. i couldn't care less, mis logoga särki, kes iganes kannaks. Pealegi puudub tõsine klubide vaheline rivaliteet. Nagu mu hea tuttav alati ütleb, "ole vait ja vaata mängu!"

                  Siis veel, et Edik (Golovljov) on rets loom. Vaatasin täna mängu ja tüübil on lihtsalt kõik olemas. Eesti jalgpall jääb talle varsti kitsaks, ma arvan... ma loodan Reedel saab Eduard 16.

                  Kommentaar


                    Minul tekitab ka selline käitumine ausalt öeldes küsimusi. Eesti kontekst või mitte, aga minu meelest ei ole ikka päris nii, et sotsiaalmeedias tehku mis tahab. Sarnaselt Dupikovi käitumisele ei kiida heaks.

                    Kommentaar


                      Nägin ka seda Intstagrami fotot ja neid kommentaare seal. Vaatasin huvi pärast Manucho profiili ja fotosid mis seal näha olid. Selle järgi tundus küll, et tüüp mängib Kaljus. Või on sealt laenul. Tundus kahtlane see värk, et riietub oma liigarivaali vormi.
                      Piksenoolelt minu arust õige tähelepanek.

                      Kommentaar


                        Eesti kontekstis on Kalju särgis liputamine natuke prestii˛ikam kui Infoneti omas. Vähemalt senini. :P
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Piksenool, mine ütle seda Manuchole, või mida Anna siis nüüd tegema peaks? Läheb teeb Manuchole märkuse?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Piksenool, mine ütle seda Manuchole, või mida Anna siis nüüd tegema peaks? Läheb teeb Manuchole märkuse?
                            Ongi noh Aga ei, tegelikult las arutavad, saan ideest aru. Lihtsalt mul endal on sügavalt savi, mida inimesed teevad oma facebooki kontol Lõppude lõpuks pole ma ise küll ühtegi sellist fb lehte näinud, mis peegeldaks reaalselt selle omanikku, seega kivi meie kõigi kapsaaeda...
                            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Minul tekitab ka selline käitumine ausalt öeldes küsimusi. Eesti kontekst või mitte, aga minu meelest ei ole ikka päris nii, et sotsiaalmeedias tehku mis tahab. Sarnaselt Dupikovi käitumisele ei kiida heaks.
                              et siis facebook on lõppude lõpuks ikka päris elu?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                et siis facebook on lõppude lõpuks ikka päris elu?
                                Jasper, kas sa suudab kunagi midagi arukat ka öelda või klähvid kuna Itaalia foorumis on igav?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X