320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    kalju hooajapilet vist 90€ kui ma õigesti aru sain
    Vahepeal vist oli lausa "ulmeodav" -67% vms see kusagil netis Kahjuks Kaljust keegi pole siiani mu ühele postitusele vastanud kui hinna kohta küsisin...võrdlused vist olid väga ebamugavad neile

    Kommentaar


      90€ on normaalne hind.
      võrdluseks näiteks kalev/cramo hooajapilet 100€
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Vahepeal vist oli lausa "ulmeodav" -67% vms see kusagil netis Kahjuks Kaljust keegi pole siiani mu ühele postitusele vastanud kui hinna kohta küsisin...võrdlused vist olid väga ebamugavad neile
        Tegemist oli ju eripakkumisega ning kui matemaatikaoskus ei peta, siis peab -67% paika. (pakkumine oli siin)
        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

        Kommentaar


          Tänud. Kalev, Sillamäe ja Paide pakuvad möistlikku hinda. 5-eurose piletihinnaga tavavaataja vaevalt eriti staadionile satub, eriti veel praeguste "tuletaevasappi" ilmadega. Ma tean küll, et jalgpall on meelelahutus, aga 5 eurot on palju küsitud.

          Mitte ei oska otsustada millist klubi hooajapiletiga toetada.

          Korvpall pakub terve hooaja piletit, millega saab köikide klubide mänge (meistriliiga ja Balti liiga) vaatamas käia 100 euroga (http://www.basket.ee/?mid=1325). Võrkpalli veerandfinaali pilet on 3 eurot (õpilased odavamaltki) (http://www.volley.ee/images/stories/...lid%202012.jpg) või siis 2 eurot (http://www.volley.ee/images/stories/...%20-%20ttu.jpg).

          Kommentaar


            eks see piletihind sõltub ka kohast. 5€ tallinnas pole mingi probleem, mujal eestis aga arvatavasti juba liiga kallis. teine asi on klubi tase, näiteks nõmme kalju pileti eest ollakse aastal 2012 arvatavasti valmis rohkem välja käima kui tallinna kalevi pileti eest.
            ja noortele/tudengitele jne saab alati teha mingi sooduka ju.

            kolmas asi on söök-jook + vihmakeebid + puhas wc jms eluks vajaliku kättesaadavus kohapealt. odav piletihind nende puudumist ei kompenseeri.

            võibolla oleks ka jalgpalliklubidel aeg seljad kokku panna ja ühine hooajapilet välja mõelda. miks mitte kasata ka esiliigaklubid. üksikpiletid aga teha pigem suht kalliks.
            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Kuno on korduvalt öelnud, et odava piletihinnaga devalveerub ka jalgpalli ja mängu maine. Nemad on sellise tee valinud, raske öelda, kas on edu toonud. Teised klubid aga enam ei saa seda teed minna, kui juba varem on küsitud väikest hinda.

              Ja kui rääkida sellest niiöelda tavavaatajast, siis mina näiteks ei usu, et 2 euroga see inimene tuleks Kalju mängu vaatama rohkem, kui 5 euroga. Tavavaataja all pean silmas keskealist inimest, kes ei ole jalgpalliga väga tihedalt seotud, ent MMist näiteks huvitub. Küll aga selline hinnapoliitika ei toimi Paides, Sillamäel ja Viljandis, kus elatustase on kordi madalam. Seega minu arvates Tallinna Kalev küsib selgelt liiga madalat hinda, pakkudes ise sealjuures hästi organiseeritud üritust.

              Kommentaar


                tammekal oli eelmine hooaeg ka 2 € vist, ilmselt oli mingi soodukas ka, ilmselt siis 1 €.
                a see hooaeg pole veel kodumängu olnd.
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Flora piletihinnad peaksid olema 4 eurot täispilt ja 2 eurot sooduspilet.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    90€ on normaalne hind.
                    võrdluseks näiteks kalev/cramo hooajapilet 100€
                    700 000 EEK Dacia eest on normaalne hind. Võrdluseks näiteks mersu hind on 800 000 EEK
                    Ma tõin välja selles oma postituses (millele ei ole vastatud) poindid (ei viitsinud kõiki väljagi tuua...oleks pikaks läinud) miks see liiga kallis on...ei viitsi üles otsida ja copyda. Muidu turundus väga hea ja eeskujulik aga vaata piletihinnad...nendega oleks nagu 12 aastane tegelenud kes kõiki aspekte ei vaata, vaid paneb suvalise hinna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      700 000 EEK Dacia eest on normaalne hind. Võrdluseks näiteks mersu hind on 800 000 EEK
                      ma ei saanud päris hästi loogikale pihta.
                      minuarust eesti korvpalli/jalgpalli liigasid võrrelda siis pakuks pigem vasteks 10 aastat vanad opeli ja fordi, millest 1 on puhtaks pestud ja korralikult üles löödud ja mille eest küsitakse enamvähem sobivat hinda, teise ümber käib tants kas müüa ta vanaraua hinnaga või veel odavamalt, selle asemel et auto seest ja väljast korralikult puhtaks teha ja roostekohad jms pisivead korda teha jne ja siis ka normaalset hinda küsida
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mg Vaata postitust
                        tammekal oli eelmine hooaeg ka 2 € vist, ilmselt oli mingi soodukas ka, ilmselt siis 1 €.
                        a see hooaeg pole veel kodumängu olnd.
                        Viljandis sama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                          Kuno on korduvalt öelnud, et odava piletihinnaga devalveerub ka jalgpalli ja mängu maine.
                          enam täpsemalt ei oskaks oma mõtteid ka ise sõnastada
                          aga selge on tõepoolest see et jõukamad ühiskonnakihid on vaja ka jalgpalli vaatama tuua, ja selleks on vaja normaalselt infrat, vabandust taristut. piletihind 5€ on umbes paras nx kalju-kuresaare mängus, või siis märtsikuu mängudel, suvisel ajal kalju-levadi või kalju-flora eest pole probleem ka 10€ maksta. vaadake mis kino või suvised teatrietendused või kontserdid maksavad.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            enam täpsemalt ei oskaks oma mõtteid ka ise sõnastada
                            aga selge on tõepoolest see et jõukamad ühiskonnakihid on vaja ka jalgpalli vaatama tuua, ja selleks on vaja normaalselt infrat, vabandust taristut. piletihind 5€ on umbes paras nx kalju-kuresaare mängus, või siis märtsikuu mängudel, suvisel ajal kalju-levadi või kalju-flora eest pole probleem ka 10€ maksta. vaadake mis kino või suvised teatrietendused või kontserdid maksavad.
                            Sa vist üldse ei mõtle mida suust välja ajad.
                            Paneme siis piletihinnaks 100 euri ja kõik rikkurid on kohal. 5 euri pole hetkel paras ühelegi Eesti liiga mängule. Esimeses voorus Kalju- Levadia mängule tuli 5 eurise piletiga kohale 293 inimest. Kalevi- Viljandi mängule 2 eurise piletiga 239 inimest. Ilmselgelt on sellised tulemused Kalju jaoks pettumus ja Kalevi jaoks positiivne üllatus.
                            See 10 euri jutt suvel on kõige rumalam osa su postituses. Mis need kontserdid ja teatrietendused siia puutuvad?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              eks see piletihind sõltub ka kohast. 5€ tallinnas pole mingi probleem, mujal eestis aga arvatavasti juba liiga kallis. teine asi on klubi tase, näiteks nõmme kalju pileti eest ollakse aastal 2012 arvatavasti valmis rohkem välja käima kui tallinna kalevi pileti eest.
                              Mille poolest Nõmme Kalju jalgpall parem on, et ta eest suuremat raha maksma peaks?
                              Selle 10 eurose piletihinnaga teed sa ilmselt nalja. Eks?

                              Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                              Ja kui rääkida sellest niiöelda tavavaatajast, siis mina näiteks ei usu, et 2 euroga see inimene tuleks Kalju mängu vaatama rohkem, kui 5 euroga. Tavavaataja all pean silmas keskealist inimest, kes ei ole jalgpalliga väga tihedalt seotud, ent MMist näiteks huvitub.
                              Ma pidasin ausalt öeldes tavavaataja all silmas iseennast. Jalgpalli jälgin tunduvalt rohkem kui vaid MM'i ajal. On ikka oluline vahe, kas maksta pileti eest 2 või 5 eurot - kahe euro eest läheks mängule küll, viie eurose hinna puhul hakkan juba mötlema, parema alternatiivtegevuse korral valin ilmselt selle, mille eest ei pea 5 eurot maksma.

                              Tundub, et pean valima Levadia hooajakaardi, saab veel enam-vähem OK hinnaga. Kaljut saab jälgida ju säästutribüünilt

                              edit: heaküll säästukat Kadriorus ei ole ja ei tule

                              Kommentaar


                                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                                Tundub, et pean valima Levadia hooajakaardi, saab veel enam-vähem OK hinnaga. Kaljut saab jälgida ju säästutribüünilt
                                Liina, Kalju ei mängi Hiiul see hooaeg.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X