320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Olen seda korduvalt küll juba maininud, aga seda märtsikuus algavat kunstmuru võitlust ei ole küll kellelegi vaja, ei mängijatele, publikule, klubidele. Jah, olgu koondisesse vahepeal mõni koduliiga vend saab ja siis tore, kui on vormis, aga see on ka ainuke positiivne külg.
    Aga sa kuula ka neid, kes täpsemalt teavad, eelkõige treenereid. Nii mitmedki neist on öelnud, et ootavad pikisilmi hooaja algust, olid tüdinenud vaid treenimisest.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Olen seda korduvalt küll juba maininud, aga seda märtsikuus algavat kunstmuru võitlust ei ole küll kellelegi vaja, ei mängijatele, publikule, klubidele. Jah, olgu koondisesse vahepeal mõni koduliiga vend saab ja siis tore, kui on vormis, aga see on ka ainuke positiivne külg.
      Sekundeerin, peale eilset Kalevi ja Paide mängu külastamist võtsin vastu otsuse, et mina seda varakevadist pullikakat enam vaadata ei viitsi. Toksigu siis omavahel, publikul nagunii midagi vaadata pole!

      edit: Murule kolides peaks olema vähemalt kaks staadionit, kus on olemas kõik mugavused ja võimalused atmosfääri tekitamiseks(pean silmas vähemasti pealinnas)

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Aga sa kuula ka neid, kes täpsemalt teavad, eelkõige treenereid. Nii mitmedki neist on öelnud, et ootavad pikisilmi hooaja algust, olid tüdinenud vaid treenimisest.
        Ühel treeneril näiteks oli pohhui, kas fännid laulavad mängudel või mitte, ju sellest kah pohhui, kas keegi üldse käib. Kui meil oleks elementaarsed tingimused, võiks me Aastalõputurniiri ka välitingimustes korraldada, aga kuna meie infrastruktuur hetkel igas aspektis nii nõrk, siis tuleb leida lahendusi, mis kõigile pooltele kõige kasulikumad. Jäine kunstmuru koos kehvade tingimustega pealtvaatajatele kindlasti pole parim lahendus. Kaalma ütles eile hästi varakevadiste mängude eesmärgi, et esmane on võimalikult vähe punkte kaotada ning loota, et suuri vigastusi ei tule. Esimene tagabki aga väga koleda mängu, kus mängitakse enamjaolt vaid võitluse peale.

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ühel treeneril näiteks oli pohhui, kas fännid laulavad mängudel või mitte, ju sellest kah pohhui, kas keegi üldse käib. Kui meil oleks elementaarsed tingimused, võiks me Aastalõputurniiri ka välitingimustes korraldada, aga kuna meie infrastruktuur hetkel igas aspektis nii nõrk, siis tuleb leida lahendusi, mis kõigile pooltele kõige kasulikumad. Jäine kunstmuru koos kehvade tingimustega pealtvaatajatele kindlasti pole parim lahendus. Kaalma ütles eile hästi varakevadiste mängude eesmärgi, et esmane on võimalikult vähe punkte kaotada ning loota, et suuri vigastusi ei tule. Esimene tagabki aga väga koleda mängu, kus mängitakse enamjaolt vaid võitluse peale.
          Koduse jalgpallihooaja avaüritusel kultuurikantsis Kumus ei olnud Meistriliiga eelmise hooaja kaks valitsejat FC Flora ja Nõmme Kalju vastastikuse kiitusega kitsi.

          Seal olevas intervjuus alustab Igor Prins: Lõppude lõpuks algab see hooaeg peale.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            http://sport.err.ee/jalgpall/00cb38b...5-2915ff49f4de
            Seal olevas intervjuus alustab Igor Prins: Lõppude lõpuks algab see hooaeg peale.
            Jah, ma tean väga hästi, eks loomulikult ainult sõprusmänge igav lasta, aga praegune süsteem vajaks sellegipoolest muutusi. On ju näha, et ei ole meie tase hirmkõva ja ei ole see pikk hooaeg meie mängijaid kuidagi paremaks teinud, et see nii vajalik oleks. Mulle meeldiks murujalgpall või siis tõesti selline kunstmuru nagu Sportlandil, kus õnne osakaal ikka võimalikult minimaalne.

            Samuti meeldib mulle näiteks Soome liigasüsteem, kus aprillis hakkatakse hooajaga pihta, enne seda jaanuarist alates aga mängitakse Soome liigakarikat.

            Kommentaar


              Kõik, kes naersid mu väidete üle, et meie tiimid võiks teha kodutööd ja vastaste mängu kah analüüsida. Kaarel Kiidroni arvamus, usun subjektiivselt, et see tiim ei ole tugevam kui meie tipud.

              Kaarel: jah, aga meil treenerid teevad siin kõva analüüsimistööd. Kõikide vastaste kohta on nõrgad kohad teada ja vastasmängijate kohta räägitakse ka. Selles suhtes on päris hea mängida

              Kommentaar


                Selge see, et normaalne on, kui vastaseid uuritakse, aga sina olid ju nördinud, et Reim ei käinud ise või ei saatnud oma abilisi Transi järele luurama, kes teatavasti mängis kontrollmänge Venemaal või Lätis ning ei andnud ka ette teada, millal nimelt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Selge see, et normaalne on, kui vastaseid uuritakse, aga sina olid ju nördinud, et Reim ei käinud ise või ei saatnud oma abilisi Transi järele luurama, kes teatavasti mängis kontrollmänge Venemaal või Lätis ning ei andnud ka ette teada, millal nimelt.
                  Ma ei eeldanud, et keegi kohapeale oleks pidanud minema, nendest kohtumistest oli võimalik saada vidopilti!

                  Kommentaar


                    Sattusin siis sellise reklaami otsa: http://jalgpall.ee/adblock_221_3592690271.pdf

                    Kas tegu on algelise jalgpalli akadeemia loomisega?
                    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                      Sattusin siis sellise reklaami otsa: http://jalgpall.ee/adblock_221_3592690271.pdf

                      Kas tegu on algelise jalgpalli akadeemia loomisega?
                      See on juba üsna vana teema. Akadeemiaga ei ole siin küll suurt pistmist. Ajakirjas Jalka oli sellest ka mu meelest mitte väga ammu tagasi lugu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        See on juba üsna vana teema. Akadeemiaga ei ole siin küll suurt pistmist. Ajakirjas Jalka oli sellest ka mu meelest mitte väga ammu tagasi lugu.
                        Võib-olla tõesti...Aga mingi alge vähemalt on seegi

                        Jalkad paraku ainult kogunevad riiulile ja pole lugemiseni veel jõudnud aga eks otsin üles ja loen läbi.
                        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                        Kommentaar


                          Rip väärt algatus ?

                          Jalgpallivideod / Football videos

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Rip väärt algatus ?

                            http://www.youtube.com/EJLTV
                            Vähemalt üritatakse
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Mida läheb vaja, et teha otse videokaamerast live-streami? Mõned aastad tagasi Paide vist näitas neti vahendusel kodust üleminekumängu. Mõte siis selles, et kindlasti on huvilisi kes sooviksid mänge vaadata, kuid ei saa mingil põhjusel staadionile tulla ning liikuvat pilti oleks päris mõnus vaadata. Milliseid vahendeid selle teostuseks läheks vaja?

                              Kommentaar


                                julgen pakkuda et ei midagi erilist, ilmselt kaamerat, kedagi kaamera taha ja arvutit internetiga ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X