320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kesa, ole objektiivne. Erinev korralduse tase, ei muud

    Kommentaar


      Pohlaku dünastia möödalask, aga absurdi tipp kll.
      ROHE-VALGE SURMANI

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Lorenzo, sinu küsimustest on aru saada, et sa ei tea mitte mõhkugi mis tingimused on, mida müüakse ja kas kusel saab ikka käia, samas vingud tingimuste üle. Kräunumise asemel leiaks äkki munad üles ja käiks mõnel mängul ära hoopis?
        Isiklikult on sitaks kahju, et tänane pidu töö pärast ära jäi, pohh mis see ilm täna oli. Kaks mängu jäi nägemata ja kindlalt üks või ka kaks esiliiga kohtumist pühapäeval jääb töö pärast ära...
        ... Lorenzo elab/elas(?) Portugalis juba aastaid. Vähemalt mina kohtasin teda seal EST vs ANGOOLA mängul.... äkki andestad talle?
        RummaBastards!

        Kommentaar


          Kui mõne tegelase rumaluse, ükskõiksuse, asjatundmatuse või halvemal juhul pahatahtlikkuse tõttu kehtestatakse mitte kellelegi vajalik mõttetu reegel, siis lollusinus, mismoodi sellesama tobeda reegli täitmist meil valvatakse, on lihtsalt hämmastav, tõesti absurd.

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Kui mõne tegelase rumaluse, ükskõiksuse, asjatundmatuse või halvemal juhul pahatahtlikkuse tõttu kehtestatakse mitte kellelegi vajalik mõttetu reegel, siis lollusinus, mismoodi sellesama tobeda reegli täitmist meil valvatakse, on lihtsalt hämmastav, tõesti absurd.
            Kõik ikka selleks, et JOKK valitseks Eestis.
            ROHE-VALGE SURMANI

            Kommentaar


              Algselt postitas jansa Vaata postitust
              ... Lorenzo elab/elas(?) Portugalis juba aastaid. Vähemalt mina kohtasin teda seal EST vs ANGOOLA mängul.... äkki andestad talle?
              Ma tean jah. Tema " läheks küll aga see ilm" panid mind arvama, et arno on jàlle kodus käimas.
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Marcellol täiesti õige arusaam asjast. viimati sai paar aastat tagasi "talvisel" mängul käidud ja tõesti enam ei kutsu mind. selgitan oma seisukohta- mul pole oma lemmikklubi liigas, mänge käin staadionitel vaatamas lihtsalt huvist jalgpalli vastu. usun, et selliseid (potentsiaalseid) pealtvaatajaid on meil liigas teisigi. nüüd küsimus mul et mille pärast ma peaks minema vaatama mängu, kus juba pealtvaatajatele loodud tingimused (olgu see siis ilmastik + muud tingimused staadionil) tekitavad ebameeldiva elamuse? Mänguilu vaevalt seda kompenseerib. Alternatiiviks on aga, tsiteerides härra Kesa, kusagil soojas pubiruumis välismaist tingel-tangel vutti ilatilkudes imetleda.

                samas kui pealtvaatajate tingimused on paranenud vahepeal, siis respekt. ja noh muidugi veelkord suurim respekt neile kõikidele heas mõttes "hulludele" kes sellistes tingimustes viitsivad ikka ja jälle mänge minna vaatama. Aga loodetavasti saate ka ise aru, et sellistes tingimustes loota publikuhuvi suurenemist tribüünidel on ikkagi suhtkoht utoopia.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Minu arvates on ka Lorenzole peale kargamine üsna ebapädev. Jah, me võime kisada, et sa pole õige jalkafänn ja puha, aga ma käisin ka superkarika finaalil, kus oli sitaks külm, väljakul toimus mingi arusaamatu pusimine ja seda jama peabki vaatama tulema väga suure hingega inimene, kelle jaoks on jalgpalli arendamine eesmärk iseenesest. Ehk mina tahan ka mänguilu, meelelahutust ja seda, et tagumiku all oleks soe. KUnagi Merkuuri mängudel sai tõesti lumevallil seda sõud vaadata ja kaasa elatud, aga aeg on edasi liikunud, olen vanemaks saanud ja lõõgastumiseks on ka muud võimalused, mis ei seisne külmetades mingi kummalise jalgpallilaadse toote vaatamist.
                  Vabandan, kui kellelegi liiga teen, aga kodune jalgpall on (küll positiivses mõttes) hulludele.

                  Kommentaar


                    Ühinen sada prossa M007 seisukohaga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Minu arvates on ka Lorenzole peale kargamine üsna ebapädev. Jah, me võime kisada, et sa pole õige jalkafänn ja puha, aga ma käisin ka superkarika finaalil, kus oli sitaks külm, väljakul toimus mingi arusaamatu pusimine ja seda jama peabki vaatama tulema väga suure hingega inimene, kelle jaoks on jalgpalli arendamine eesmärk iseenesest....
                      kas näiteks pileti hinna sees olev klaas hõõgveini, võibolla veel mõni pisiasi - oleks ju elu hulga mõnusamaks teinud?
                      kliimat me muuta ei saa aga palju asju on ikkagi mida saaks.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        kas näiteks pileti hinna sees olev klaas hõõgveini, võibolla veel mõni pisiasi - oleks ju elu hulga mõnusamaks teinud?
                        kliimat me muuta ei saa aga palju asju on ikkagi mida saaks.
                        Tead, ma ei oska öelda, et mis muudaks olukorda. Ma olen ikka pea iga aasta ka talvel käinud mänge vaatamas ja on iseenesest lõbus olnud, aga kui esimene hooaja emotsioon "lahe, kodune jalgpall" ära kaob, siis ei ole mind sinna mitte midagi vedamas. Mäng on selline, kus mängijad on pooleldi tundmatud; mängutase on ka endiselt selline 50-60. Ehk ma peaks olema mingi väga motiveeritud hull, et end kõigepealt täiesti nullist (ok, ma tean mõnevõrra rohkem keskmisest tavainimesest, aga vähe on mängijaid, kellest me midagigi inimlikult teaks ja mis mängija seetõttu huvitavamaks muudaks) kõikide mängijatega kurssi viima, kuigi ma ei tea, et kuskohast ma saaks midagigi huvitavat teada härra Mööli kohta (suvaline näide, kuna Mööl on kindlasti tore poiss). Peaksin endale ise selgeks tegema, et miks ma olen meeskonna x või y poolt jne. Ehk praegu on ikkagi fänlus puhas inimeste enda fanatism. Minus seda fanatismi pole, kuna pole lihtsalt selleks aega ja kui ma ei saa tööinimesena vihast meelelahutust, siis ma lihtsalt käin nagu kuuvarjutus kohal. Siiani olen kohal käinud Eesti klubide euromängudel, aga eelmise aasta tulemused olid nii frustreerivad, et tea, mis tänavugi saab.

                        Samas ilma paranedes ma ilmselt hakkan käima ka. Tasuta saan sisse, päike paistab ja ilmselt oleks tore natuke tuttavatega kohtuda ja niisama muliseda. See, et väljakul midagi toimub, see ilmselt mind väga huvitama ei hakka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Tead, ma ei oska öelda, et mis muudaks olukorda. Ma olen ikka pea iga aasta ka talvel käinud mänge vaatamas ja on iseenesest lõbus olnud, aga kui esimene hooaja emotsioon "lahe, kodune jalgpall" ära kaob, siis ei ole mind sinna mitte midagi vedamas.
                          Sama lugu. Aastaid tagasi, kui Merkuur Meistriliigasse tõusis, vedasin end nädalavahetustel bussiga 70 km kauguselt lihtsalt selleks kohale, et Eesti tippvõistkondi oma silmaga näha. Sel ajal oli see elamus omaette.
                          Nüüd kus pealinnas on kõik käega katsutav, on peale esimeste mängude nägemist huvi asendunud tüdimusega, kus tõsi, oma osa oli ka jahedal ilmal(ma tean, et asi on vales riietuses) kuid eelkõige masendavas tasemes. Tõsi, Kalju poolt näidatud viimatised väravad tõestasid midagi muud, suts positiivset hallis argipäevas.
                          Kui ilmad soojemaks lähevad ja suurte staadionite väravad lahti tehakse, olen ilmselt taas kohal.

                          Kommentaar



                            sinu näitega jätkates, siis herr Mööli kohta ei tea ka tema koduklubi esialgu veel midagi. Jalkaliidu lehel on vähemalt statistika olemas.

                            Kommentaar


                              Et meie koduse Meistriliiga mängijaid piisavalt ei tutvustata on loomulikult ülimalt negatiivne.

                              Veelgi kahetsusväärsem on, et kui võõrsil mängivate eesti poiste igat mängu märgitakse ära, on võimalik poiste igast mängust videopilti vaadata, siis kohaliku Meistrliliiga mängudest ei suudeta või ei taheta enam millegipärast isegi eelmisel aastal juurutatud liigavoorude väravatest kokkuvõtvaid videoklippe üles riputada.
                              Minimaalne, et mängijatest mingitki pilti saada.

                              Häirivam ja frustreerivam on, et pea alati kui Meistriliiga ja eriti klubide orgunnis midagi positiivset üritatakse, siis mingi aja pärast positiivne algatus hääbub, puudub järjepidevus, olgu see positiivne algatus siis seoses mängukorralduse, toitlustuse, turvareeglite, statistika, reklaami või mõne muu pisiasjasjaga, mis aitab kaasa Meistriliiga söödavamaks serveerimisele kas siis üksikutele nn. hulludele fanaatikutele või küljetribka mugavustsooni armastavatele vutihuvilistele.

                              Teine negatiivne moment, et ei osata vahet teha nn. hullude fännide ja mugavusfännide erinevatele vajadustele, kõiki ei saa panna ühtsete reeglitega ühisesse patta, kes armastab teravamat, kes magedamat suppi, vutifännid-vutisõbrad on erinevad ja reeglid peaksid olema kõigi sihtgruppide erinevatele maitsetele vastavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                                Et meie koduse Meistriliiga mängijaid piisavalt ei tutvustata on loomulikult ülimalt negatiivne.

                                Veelgi kahetsusväärsem on, et kui võõrsil mängivate eesti poiste igat mängu märgitakse ära, on võimalik poiste igast mängust videopilti vaadata, siis kohaliku Meistrliliiga mängudest ei suudeta või ei taheta enam millegipärast isegi eelmisel aastal juurutatud liigavoorude väravatest kokkuvõtvaid videoklippe üles riputada.
                                Minimaalne, et mängijatest mingitki pilti saada.

                                Häirivam ja frustreerivam on, et pea alati kui Meistriliiga ja eriti klubide orgunnis midagi positiivset üritatakse, siis mingi aja pärast positiivne algatus hääbub, puudub järjepidevus, olgu see positiivne algatus siis seoses mängukorralduse, toitlustuse, turvareeglite, statistika, reklaami või mõne muu pisiasjasjaga, mis aitab kaasa Meistriliiga söödavamaks serveerimisele kas siis üksikutele nn. hulludele fanaatikutele või küljetribka mugavustsooni armastavatele vutihuvilistele.

                                Teine negatiivne moment, et ei osata vahet teha nn. hullude fännide ja mugavusfännide erinevatele vajadustele, kõiki ei saa panna ühtsete reeglitega ühisesse patta, kes armastab teravamat, kes magedamat suppi, vutifännid-vutisõbrad on erinevad ja reeglid peaksid olema kõigi sihtgruppide erinevatele maitsetele vastavad.
                                Aga pöörduge klubi poole või uurige Tammeka, Viljandi ja Kure fännidelt, mismoodi nemad pilti toodavad? Kas vaid oma initsiatiivil, või aitab klubi ka miskitmoodi kaasa? jee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X