320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Kumb siis? Mis see DK on?
    Minu meelest turvad - keegi, kes lähemal oli, võiks täpsustada.

    DK = distsiplinaarkomisjon (vt ka: NKVD).

    Kommentaar


      Ok. aga see on normis, et tulite, oma mängul toimunud ülekohtust muidugi pahased, teisele mängule, flare'id kotis, ja kui nendega (või nendeta) sisse ei saand, siis loopisite igaks juhuks üle aia ikka sisse, et raisku ei läheks? või äkki alustas turva flaredega loopimist?
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Ok. aga see on normis, et tulite, oma mängul toimunud ülekohtust muidugi pahased, teisele mängule, flare'id kotis, ja kui nendega (või nendeta) sisse ei saand, siis loopisite igaks juhuks üle aia ikka sisse, et raisku ei läheks? või äkki alustas turva flaredega loopimist?
        Fitti, ma võin sulle täie südamerahuga kinnitada, et kõik seltskonnas olid kained nagu lapsed ja Flora mängust üle jäänud flared ei oleks Kadriorus käiku läinud, kui meid oleks staadionile lastud. Väravas olid FAKING SAMAD TURVAD, kes meid Lillekülas penetreerisid. Ma küll ei süüdista kedagi selle eest, et see pildi mustaks võttis. Hohlov-Simsoni hädine valetamine läbi väravavõre valas ainult õli tulle...

        Ja selle üle ei hala küll mitte keegi, et flare üle värava tagasi lendas, kamoon.

        Kommentaar


          Boikott läheb käiku siis? FC Flora vs FC Basel tühjade tribüünide ees?
          Watch out! We got a Badass over here.

          Kommentaar


            Ma ei olegi kuskil öelnud, et keegi võis olla purjus või midagi. Lihtsalt ma ei saa aru, milles te levadia 'tiblasid' süüdistate praegu? Kui olid samad turvad, siis on ju muidugi arusaadav, et neil teiega sotid olid juba selged.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Olukord on iga nurga alt huvitav. Flora klubi ilmselgelt ei huvita pidev trahvide maksmine, sest oma "fänne" ei suudeta kontrolli all hoida. Eeldan, et klubi on fännidega sel teemal juba (korduvalt?) rääkinud, kas mul on õigus? Kui aga rääkimine ei aita, siis tulebki ju muid vahendeid kasutada.

              Kas turvad tulid süütutele fännidele tõepoolest täiesti suvalisel hetkel eimillegi peale kallale? Äkki olid nad kuskilt teada saanud, et "ohvritel" on püro kaasas? Kust siis need flare'id järsku välja ilmusid? Olid kellelegi püksi ununenud?

              Levadia teguviis on muidugi päris huvitav, aga ilmselgelt ei ole ka nemad trahvimaksmise fännid. Miks peaksid nad laskma staadionile inimesi, kes neile probleeme kaasa toovad? Oma fännid neil juba ju on murelasteks.

              Püro legaliseerimine on muidugi teine teema. Mina olen selle poolt. Kuid kui "fännid" ei suuda ise vähegi normaalselt käituda ning oma püroasja inimese kombel ajada, siis ei tasu imestada, et teid kiusatakse. Ajage püro legaliseerimise juttu läbi õigete inimeste ning vahendite või oodake järgmist aastavahetust.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Ma ei olegi kuskil öelnud, et keegi võis olla purjus või midagi. Lihtsalt ma ei saa aru, milles te levadia 'tiblasid' süüdistate praegu? Kui olid samad turvad, siis on ju muidugi arusaadav, et neil teiega sotid olid juba selged.
                Ma lugesin praegu üle ja ma ei näe mitte kusagilt, et keegi Flora omadest oleks Levadia "tiblasid" milleski süüdistanud. Hunnik oletusi on nende suunas õhku loobitud ainult.

                Kommentaar


                  Nädala spordiajakirjaniku tiitel läheb Rainis Karrole!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Ma lugesin praegu üle ja ma ei näe mitte kusagilt, et keegi Flora omadest oleks Levadia "tiblasid" milleski süüdistanud. Hunnik oletusi on nende suunas õhku loobitud ainult.
                    No ikka kesa, kes muu
                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    Fuck tiblajunn Hohlov! Kui tiblakeelne turvatšmo küsis, kelle poolt oled, siis vastates Flora, sisse ei saanud.
                    !
                    Muide, ma lugesin ka eelneva teema üle, ja need flared mis põlesid levadia fännide tribka juures, ei tulnud mitte värava juurest, nagu sa pakkusid, sest see oleks saavutus isegi kanterile, vaid need visati üle selle kuuri v putka katuse, mis on kõrvaloleval krundil.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      No ikka kesa, kes muu


                      Muide, ma lugesin ka eelneva teema üle, ja need flared mis põlesid levadia fännide tribka juures, ei tulnud mitte värava juurest, nagu sa pakkusid, sest see oleks saavutus isegi kanterile, vaid need visati üle selle kuuri v putka katuse, mis on kõrvaloleval krundil.
                      Antud juhul rääkis Kesa talle omasel moel faktidest. Emotsioonidest kantud tiitlid ja epiteedid, jah, võid maha kanda, aga faktid ei muutu sellest. Aga okei, too tolleks.

                      Naaberkrundi koha pealt panen ma oma karbikese nüüd plõksti kinni, sest ma ei saa rääkida sellest, mida ma pole näinud. Värava juurest välja lendavat flare'i ma nägin, peale seda kõpsisin kodu poole juba.

                      Kommentaar


                        Kokkuvõtteks.

                        Kõik oleks rahulik olnud, kui Flora fännid oleksid saanud segamatult oma ettevalmistatud püroshow tehtud, poleks olnud jamasid turvadega, poleks mitte mingeid konflikte juhtunud.
                        Kõik oleks olnud normaalne, turvarahulik ja ehk isegi mõnele pealtvaatajale huvitav, atraktiivee (telekast) vaadata, fännidele endale kindlasti meeltülendav!

                        PYRO NOT CRIME!
                        PÜRO POLE KURITEGU!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Antud juhul rääkis Kesa talle omasel moel faktidest.
                          Misiganes toimus Flora mängul, on minuni jõudnud info kohaselt täielik disgrace.
                          Aga fakt on see, et te, Flora poisid, tulite, kott flaresid täis, Levadia mängule, lootuses mingit kino teha (?), ja kui teid sisse ei lastud, korraldasite mingi uue jama ja mängite selleski intsidendis ikka märtreid. Arusaamatu.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Kesa, kas Flora poolehoidjad viskasid üle aia Levadia "ultrate" sektorisse flared???

                            Juhul, kui vastust ei tule, siis järeldan, et viskasid.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              No ikka kesa, kes muu


                              Muide, ma lugesin ka eelneva teema üle, ja need flared mis põlesid levadia fännide tribka juures, ei tulnud mitte värava juurest, nagu sa pakkusid, sest see oleks saavutus isegi kanterile, vaid need visati üle selle kuuri v putka katuse, mis on kõrvaloleval krundil.
                              Fitti, kunagine FLORA fänn, prostituut!
                              Rahune maha ja ära kunagi mölise Flora fännidega, suht piinlik sinu pärast, et naisel nii pähe lasksid istuda.

                              Kommentaar


                                suurim probleem on see, et püro ei osata teha. ilmselt on see ka põhjuseks, miks see lubatud ei ole. kui see rakett on juba otsakorral, siis visatakse see lampi kuhugi vahekäiku või hullemal juhul ka kuhugi, kus see võib reaalselt väga palju kahju teha. vedas tõsiselt, et florakate seas pole mõnda Värniku käega venda, kes oleks raketi näiteks rajakattele lennutanud. see ca 1000 kraadi flare otsas sulataks seda päris korralikult ning tekitaks väga olulist rahalist kahju. seni kui te korraldate sellist paska, nt loobite üle aia tõrvikuid jne, pole lootustki, et püro kunagi legaliseeritaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X