320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eksite ööö, markofkin, me näeme veel oma eluajal sellist asja siin konnatiigis, küll miniatuursemalt aga kindlasti.
    Kui ma seda ei usuks, sitta ma pealaest kandadeni läbikäperdamist taludes end nädalast nädalasse statale veaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Eksite ööö, markofkin, me näeme veel oma eluajal sellist asja siin konnatiigis, küll miniatuursemalt aga kindlasti.
      Kui ma seda ei usuks, sitta ma pealaest kandadeni läbikäperdamist taludes end nädalast nädalasse statale veaks.
      Hästi, sina tood siibrid, ma võtan käimisraamid. Istume idatribka alumisele tasandile, sealt on peldikusse lühem maa. Sinu lapselapselapsed korjavad meid peale teisipäevastel mängudel, minu omad laupäevastel.

      Enne mängu võime parklas võidu teha ja pärast kahepeale ühe õlle võtta, pool jääb nagunii alles.

      Kommentaar


        Algselt postitas Dingo. Vaata postitust
        ...sest vastasel juhul nii võibki jääda unistama nendest mängudest kus lubatakse pürotehnikat kasutada.
        unistus on juba ammu teoks saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          unistus on juba ammu teoks saanud.
          Ma mõtlen nagu, et ei peaks mingeid lubasid küsima pidevalt ennem mängu ning et turvameetmed poleks nii kõrged, nagu praegu just on, otsitakse püro taga, sest nagu me teame, pole see igale mängule lubatud. Kõik on ainult kokkuleppe küsimus.
          FC Flora & FC Chelsea

          Kommentaar


            Algselt postitas Dingo. Vaata postitust
            Ma mõtlen nagu, et ei peaks mingeid lubasid küsima pidevalt ennem mängu ning et turvameetmed poleks nii kõrged, nagu praegu just on, otsitakse püro taga, sest nagu me teame, pole see igale mängule lubatud. Kõik on ainult kokkuleppe küsimus.
            Pigem otsitakse ikka banaane

            Kommentaar


              Algselt postitas Vooster Vaata postitust
              Pigem otsitakse ikka banaane
              Ajaraisk! Ka banaan tunneb kamuflaaži.

              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Dingo. Vaata postitust
                Ma mõtlen nagu, et ei peaks mingeid lubasid küsima pidevalt ennem mängu ning et turvameetmed poleks nii kõrged, nagu praegu just on, otsitakse püro taga, sest nagu me teame, pole see igale mängule lubatud. Kõik on ainult kokkuleppe küsimus.
                võta pürodele lubade taotlemist kui intellektuaalset-organisatoorset testi.
                see on umbes nagu autojuhilubade tegemine, ainult et kordades kergem ja odavam.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Kas nüüd pääseb Trans jälle puhaste paberitega?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Kas nüüd pääseb Trans jälle puhaste paberitega?
                    Kui klubi seotust ei suudeta tõestada piisavalt siis küll jah.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Kui klubi seotust ei suudeta tõestada piisavalt siis küll jah.
                      Pardooooon ette, et nüüd niimoodi ja sellises keeles, kuid venelastel on selle kohta hea ütlus: pervõi ras ne pederast, vtaroi ras ne pervõi ras, a treti ras - vapsee pederast.

                      Et mitmes kord see Transil juba on? Kolmas tuleb vist ikka ära :P
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ok kui Transi liigast välja ei visata,aga mingi karistus peaks ikka klubile ka tulema,kuna seda jama on sealt juba liiga palju tulnud.Näiteks sellise asja puhul võiks hooaega alustada -15 punktiga
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Kui klubi seotust ei suudeta tõestada piisavalt siis küll jah.
                          a kust maalt läheb "klubi seotus"? kui kõik klubi mängijad ja peatreener fixivad ühe mängu ära ja omanik seda ei tea, siis pole midagi teha?

                          Itaalias küteti bännid inimestele, kes ei andnud teada fiximiskahtlustest ja miinuspunkte tiimidele, kus oli vaid üks hämaja. Sellise loogika alusel- vaadates, et Transil on see probleem pidev ja eeldades, et keegi EJLile konkreetsete mängude fiximiskahtlustest teada pole andnud- võiks MIINIMUMkaristus olla räiged miinuspunktid Transile ja sisuliselt terve tiimi bännimine, sest fak- ma huuj usun, et kui vähemalt pool algkoosseisu jama tegi, siis ülejäänud mängijad midagi ei aimanud.

                          Aga samas. Praegune Meistriliiga maine on ikka nii kuradima madal, et kui siin mingit arvestatavat rookimist ei tehta, siis võib kogu selle liiga tõsiseltvõetavusele koheselt vee peale tõmmata.

                          Kommentaar




                            Jaanuariks lubatakse karistused määrata
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Ma kipungi arvama, et minnakse miinuspunktide teed.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Miinuspunktid oleks tõesti vb parim tee. Aga sel juhul mitte näpuotsaga vaid ikka -10 vähemalt. Ja viimase hoiatusena(seekord ehk võiks nii olla ka). Burdakovi jutt, et Trans pole milleski süüdi(nagu ikka) on täielik jama. Kui ikka aastaid juba meeskonnas selliseid probleeme on, siis kuidas klubi süüdi pole?! Jah, mõni mängija on munn ja ülejäänud ausad poisid, vb tõesti, aga sel juhul krt küll valige omale natuke mehi keda satsi võtate! Ei pea igat Igorit ja Andreid võtma alati kes soovi avaldab ja lubab, et pallist tavaliselt mööda ei löö.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X