320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    samas võiksid ju ise mõne uudise välja imeda.Eriti nagu ei meenu midagi.
    Tegemist pole ju ajakirjanikuga ja pealegi ei tegele ta loomadega.

    Kommentaar


      Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
      Tegemist pole ju ajakirjanikuga ja pealegi ei tegele ta loomadega.
      see õnneks on ainult sinusuguse nägemus!

      Kommentaar


        ja ilusat ahvi aastat!

        Kommentaar


          Kujutan ette, et Tallinn C.F. trennides pole kunagi igav.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
            Meie väga võimekas ajakirjanik võiks ju välja uurida.
            Ma olen puhkusel. Leidke keegi teine, kes kirjutaks Helen Uldrichile ja küsiks, et kas nendelt tüüpidelt leiti mingeid jälgi. Kui tema ei vasta, siis küsigu G4S pressiesindajalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              ja ilusat ahvi aastat!
              Härra ööö, oleks Teile üks küsimus - kus saab teie hipoloogiliste saavutustega tutvuda?
              ESBL annab informatsiooni vaid Teie vanemast, ta vennast, Teie (x)abikaasast ning lastest (kusjuures Eints seal siiski mööda minnes mainitud)

              Teie saavutuste kohta on aga täielik vaikus.... Äkki oskate meid valgustada......

              Aitäh!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                Härra ööö, oleks Teile üks küsimus - kus saab teie hipoloogiliste saavutustega tutvuda?
                ESBL annab informatsiooni vaid Teie vanemast, ta vennast, Teie (x)abikaasast ning lastest (kusjuures Eints seal siiski mööda minnes mainitud)

                Teie saavutuste kohta on aga täielik vaikus.... Äkki oskate meid valgustada......

                Aitäh!
                On olemas,ka Kehakultuuri Aastaraamatud.Kui omal ajal sai palutud ,kui ilmus esimene ESBL et ei taha seal olla,siis seda ka arvestati.Minu spordi tegemised jäid teise aega,kuigi ka saalihokis sai esimeseks eesti meistriks tuldud.

                Kommentaar


                  Mis kuradi saalihoki, räägime ikka hobustega saavutatust.

                  Kommentaar


                    Võin veel sulle öelda,et mul on tänu oma kadunud isale olemas ka füüsiliselt praktiliselt kogu eesti spordikirjandus alates M.Kleini ja vene-tsaari aegadest.Kesagi on palju huvitavat siit leidnud.Ma lihtsalt armastan sporti ja sellepärast julgen ka vahel kriitiline olla.

                    Kommentaar


                      sina peters ,ma arvan,et sa ei suuda sadulassegi tõusta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        Võin veel sulle öelda,et mul on tänu oma kadunud isale olemas ka füüsiliselt praktiliselt kogu eesti spordikirjandus alates M.Kleini ja vene-tsaari aegadest.Kesagi on palju huvitavat siit leidnud.Ma lihtsalt armastan sporti ja sellepärast julgen ka vahel kriitiline olla.
                        Minul isiklikult pole rohkem küsimusi - leidsin need KA'd üles ja veendusin,et tõesti oli saavutusi.

                        Aga palve Teile hr. Ööö ka - et vähem olge palun kavaleristlikult kriitiline....

                        Parimat

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          sina peters ,ma arvan,et sa ei suuda sadulassegi tõusta.
                          Mis nüüd mina, ma ei pidanud ka ESBL paluma, et nad minust ei kirjutaks.

                          Kommentaar


                            Olen sinuga sama meelt Ratnikov,Aga peale mind on siin mitmeid ööö-sid,et pean õigeks siit foorumist lahkuda.

                            Kommentaar


                              Loe nagu kodanik Männikese lugusid Pikrist
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                http://www.ohtuleht.ee/715306/varast...-kulge-aheldas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X