320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rassism ja muud probleemid Meistriliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma hakkasin mõtlema, et mul pole õrna aimugi, kumb meeskond selle mängu võitis...

    Kommentaar


      A kumb kakluse võitis? Selles osas ma pole ka päris kindlat vastust saanud.
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        ou jee,paljud pole siin vist kaklust näinud......Et stiilis mikrorajon protiv mikrorajona,olin vene kroonus Kaliningradis,seal olid sellised ettevõtmised. Algatuseks eemalt kividega ja siis läks lahti!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
          A kumb kakluse võitis? Selles osas ma pole ka päris kindlat vastust saanud.
          Mõlemad kaotasid..

          Kommentaar


            Algselt postitas trikimees Vaata postitust
            Mõlemad kaotasid..
            Ma ei ütleks. See kiilakas kloun lahmis päris mõnusalt neid florakaid.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Inimene sai oma instinktid välja elada. Kodus jääb naine terveks.

              Kommentaar


                11.3.1 Sanktsioneerida FCI-d Tallinn ebapiisavate meetmete ja rakendamisel korra ja turvalisuse tagamisel ühe tuhande viiesaja euro (1500€) suuruse rahatrahviga;
                11.3.2 Sanktsioneerida FCI-d Tallinn toetajate avaliku korra rikkumise eest ühe tuhande viiesaja euro (1500€) suuruse rahatrahviga.
                11.3.3 Kohustada FCI-d Tallinn esitama EJL-le hiljemalt 20.09.2017 kodumängude korraldamise ja turvalisuse tagamise kirjalik plaan ja tegevuskava.

                11.4.1 Sanktsioneerida Tallinna FC-d Flora toetajate mänguväljakule mineku ja selle katse eest kolmesaja euro (300€) suuruse rahatrahviga;
                11.4.2 Sanktsioneerida Tallinna FC-d Flora toetajate avaliku korra rikkumise eest kahesaja viiekümne (250€) euro suuruse rahatrahviga.

                Kommentaar


                  see,et statal silmini täis oled,pole nagu eriline probleem siis...

                  Kommentaar


                    Nats kurb,et kui Kink sõna võttis oli tellitud kommid kohe eetris alaliidult,nüüd aga sellejuhtumi puhul ollakse nagu kult rukkis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      see,et statal silmini täis oled,pole nagu eriline probleem siis...
                      Mida tähendab sinu arust ebapiisavate meetmete ja rakendamisel korra ja turvalisuse tagamisel ?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        neid purjus flora fänne olen ma näinud kogu hooaeg erinevatel statadel.

                        Kommentaar


                          ma olen lisaks Eestile küll ainult Saksamaal ja Šveitsis käinud jalgpalli vaatamas, aga nägin sealgi rahvast tribüünil õlut joomas ja suitsetamas. ja mitte ainult fännisektoris, kus tehti pürot ja lehvitati lippe. seda isegi Meistrite liiga mängul.

                          Kommentaar


                            Marek,miks sa käid staadionil?

                            Kommentaar


                              Nikita Andreev on 12. augustil dist.komilt saanud 1-mängulise (lisa)karistuse. Kummaline on siin fakt, et viimane mänguprotokoll, kus tema nimi kirjas on, pärineb aga 12. JUUNIST (2 kuud tagasi). On kellegil siin lisainfot, millega too tüüp vahepeal hakkama on saanud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                Nikita Andreev on 12. augustil dist.komilt saanud 1-mängulise (lisa)karistuse. Kummaline on siin fakt, et viimane mänguprotokoll, kus tema nimi kirjas on, pärineb aga 12. JUUNIST (2 kuud tagasi). On kellegil siin lisainfot, millega too tüüp vahepeal hakkama on saanud?
                                5. augustil toimunud Levadia - Tammeka mängu järgselt staadioni siseruumides solvavate väljendite kasutamine kohtunike aadressil. Mängus ta ei osalenud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X