320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    igor mang ennustab florale ja kogu naiste kossule halvimat hooaega

    Kommentaar


      Eesti jääb tugevast Balti ühisliigast eemale?
      Läti ja Leedu jalgpallijuhid astuvad esimesi arglikke samme, uurimaks võimalust luua ühine 20 meeskonnaga liiga. Tõsi, sarja loomisest ollakse veel väga kaugel, ent küsimus – miks pole kaasatud Eestit? – on ometi päevakorral.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Eesti jääb tugevast Balti ühisliigast eemale?
        http://www.ohtuleht.ee/505599
        mina pooldan seda,et jääb ikka iseseisev Eesti Meistriliiga!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Asi, millest ma aru ei saa, on see, et mida see väidetavalt tugev ühisliiga oleks juurde andnud? Europääsmete teema mu meelest lõpetab asja üsna ühemõtteliselt ära, peaks ju päris rumal olema, kui selle niigi lahja supi juurde veel näljaseid lisaks ligi lasta... Selle ühisliiga segasest identiteedist ma ei räägigi.

          Kommentaar


            Mulle isiklikult selline ühisliiga idee meeldiks. Meeldib praegune variant ning meeldiks kolme riigi ühisliiga samuti. Omad head küljed on mõlemal olemas.
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              Kokku võib kodumaal palka saavate pallurite arv tõusta 15–20 protsenti

              Eks näis kuidas kõik muutused järgmine aasta taset tõstavad. Ambitsioonid on klubidel suured igatahes. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis peaks teoorias tase ühtlustuma ja ühtlasi koos sellega ka loodetavasti tõusma. Aga noh, see on kõik teooria. Praktika hakkab lahti rulluma märtsis.

              Kommentaar


                Ühe aastaga ei rullu siin midagi lahti, see ikka vähe pikemaajaline protsess. Aga uudis iseenesest ju apsaluutselt positiivne igapidi.

                Kommentaar


                  Oluline on just see, et noored, kes pealinna tippklubidesse ei pääse, aga ML taseme välja mängivad, ei annaks liiga vara alla just nimelt sissetuleku puudumise tõttu jalgpallis. See samm annab neile aimu, et on võimalik pool pätsi leiba lauale tuua ka oma lemmikharrastusega tegeledes. Nõnda kerkib tasapisi liiga keskmine vanus, mis minu silmis on üks olulisemaid faktoreid üldise taseme tõusul.
                  Ei saa küll seda näidet üks-ühele suurde jalgpalli tõsta, kuid aastalõputurnal oli pea igas mängus näha, kuidas Paide just kogemuse pealt momendid enda kasuks pööravad.
                  Noorus ja hulljulgus jäägu, kuid juurde on vaja kogemust ja intelligentsust!

                  Kommentaar


                    Aleksandr Starodubtsev: Eesmärk on meil üldiselt üks. Tahame mängida Meistriliigas vääriliselt. Ma ei ütle, et me peame kindlasti meistriteks tulema, aga vähemalt medalile peame me selle koosseisuga küll tulema, mis me selleks hooajaks oleme planeerinud.

                    Olles siit ja sealt kuulnud, kellele klubi pakkumisi on teinud ja kellega ehk ka läbirääkimistesse astutakse, ütleks - kõik on võimalik.. Erinevalt fännitust, eesmärgitust ja üdini korrupeerunud Narvast, on Sillamäe puhul tegemist oluliselt sümpaatsema klubiga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Asi, millest ma aru ei saa, on see, et mida see väidetavalt tugev ühisliiga oleks juurde andnud? Europääsmete teema mu meelest lõpetab asja üsna ühemõtteliselt ära, peaks ju päris rumal olema, kui selle niigi lahja supi juurde veel näljaseid lisaks ligi lasta... Selle ühisliiga segasest identiteedist ma ei räägigi.
                      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                      Mulle isiklikult selline ühisliiga idee meeldiks. Meeldib praegune variant ning meeldiks kolme riigi ühisliiga samuti. Omad head küljed on mõlemal olemas.
                      Balti liiga kui niisugune saakski kõne alla tulla vaid sellisena, kus jagatakse ka europääsmeid. Nö sateliidina kodustele meistrisarjadele kaasas tolknemisel juhtub kiirelt see, mis juba üks kord juhtus.
                      Balti Superliiga idee tundub minule aga küll päris vinge. Mõned mõtted:

                      *Taseme tõus. Konkurents tugevate ja motiveeritud Baltikumi tippklubidega viib edasi. Kui iga mänguvoor on oluline ja vastanegi korralik, siis seeläbi võidavad kõik. See, et hetkel oleme kõige nõrgemad ei ole mingi vabandus. Balti liiga annakski võimaluse sportlikult edasi areneda.
                      *Mängijate areng. Tugevas ja vahetus konkurentsis areneb mängija paremini. Seda tagab ka tugevam tase, mistõttu peaks kaduma ka võimalus, et klubi tuumiku moodustab mõni lihtsalt pealekasvanud aastakäik. Samas annab tugevam tase võimaluse ka "kodusest" meistriliigast otse suuremat hüpet teha välisklubidesse.
                      *Laiem huvi. Nii meediakajastus kui publikuhuvi on ilmselt suurem. See aga võiks tähendada ka sponsorite ja toetajate huvi kasvu.
                      *Identiteet? Mis identiteet on meie praegusel ML-il? Ehk pole tegelikult vahet kas teha meistrisari ühes riigis või 3 riigi peale, turundama peaks seda niikuinii. Tõsi, tugevamat liigat on ehk pisut kergem müüa.
                      *Küsitavusi on ehk ainult rahas (eurokohad). Kuid mulle jääb mulje, et ka need pole ületamatud küsimused.

                      Ehk kokkuvõtvalt tundub mulle, et Balti liiga oleks rohkem kasuks kui kahjuks. Samas reaalsuseks see ei saa, niiet võib seda vaadelda kui kaunist tulevikuvisiooni.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        ...Mõned mõtted:...Ehk kokkuvõtvalt tundub mulle, et Balti liiga oleks rohkem kasuks kui kahjuks. Samas reaalsuseks see ei saa, niiet võib seda vaadelda kui kaunist tulevikuvisiooni.
                        Mõtted mu peast, sõnad mu suult..
                        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                        Kommentaar


                          Mina ei poolda absoluutselt Balti Liiga ideed. Selliseid erinevate riikide konföderatsioonliigasid on ka varem üritatud mitmes Euroopa nurgas luua, kuid tahes-tahtmata põrkuvad need erinevate alaliitude huvidega kokku. See idee on ka lätlastel-leedulastel alles kõigest idee tasandil ja päris pead pandiks panna ei julge, aga olen üsna veendunud, et sellest sellisel kujul ka asja ei saa.

                          See, et Balti Liiga tagaks laiema üldsuse huvi ja suuremad publikunumbrid on kõigest spekulatsioon.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Balti liiga kui niisugune saakski kõne alla tulla vaid sellisena, kus jagatakse ka europääsmeid. Nö sateliidina kodustele meistrisarjadele kaasas tolknemisel juhtub kiirelt see, mis juba üks kord juhtus.
                            Balti Superliiga idee tundub minule aga küll päris vinge. Mõned mõtted:

                            *Taseme tõus. Konkurents tugevate ja motiveeritud Baltikumi tippklubidega viib edasi. Kui iga mänguvoor on oluline ja vastanegi korralik, siis seeläbi võidavad kõik. See, et hetkel oleme kõige nõrgemad ei ole mingi vabandus. Balti liiga annakski võimaluse sportlikult edasi areneda.
                            *Mängijate areng. Tugevas ja vahetus konkurentsis areneb mängija paremini. Seda tagab ka tugevam tase, mistõttu peaks kaduma ka võimalus, et klubi tuumiku moodustab mõni lihtsalt pealekasvanud aastakäik. Samas annab tugevam tase võimaluse ka "kodusest" meistriliigast otse suuremat hüpet teha välisklubidesse.
                            *Laiem huvi. Nii meediakajastus kui publikuhuvi on ilmselt suurem. See aga võiks tähendada ka sponsorite ja toetajate huvi kasvu.
                            *Identiteet? Mis identiteet on meie praegusel ML-il? Ehk pole tegelikult vahet kas teha meistrisari ühes riigis või 3 riigi peale, turundama peaks seda niikuinii. Tõsi, tugevamat liigat on ehk pisut kergem müüa.
                            *Küsitavusi on ehk ainult rahas (eurokohad). Kuid mulle jääb mulje, et ka need pole ületamatud küsimused.

                            Ehk kokkuvõtvalt tundub mulle, et Balti liiga oleks rohkem kasuks kui kahjuks. Samas reaalsuseks see ei saa, niiet võib seda vaadelda kui kaunist tulevikuvisiooni.
                            Taseme tõus / mängijate individuaalse taseme tõus on ehk ainuke pädev argument, kuigi mängijate valik on vähemalt Eestis ja vähemalt veel mingi aja jooksul ikka täpselt sama suur, mängitagu ML-i või BS-i. Siit võib otsati jõuda jälle selle välismängijate teema juurde ja tõdeda, et poleks reeglit, me võikski käia puht välismängijatest koosnevate klubidega Lätis ja Leedus paugutamas ja kõik oleks lill, aga Eesti jalgpallile annaks see juurde mida? Samuti ma ei ole väga kindel Paide või Kuressaare või Tammeka eelarvete suutlikkuses üle nädala kuhugi välismängule reisida (olgugi, jah, vahemaad mitte väga suured). Variant oleks ML-i reformida ja meeskondade arvu vähendada, aga seeläbi lõigataks ju jällegi vähemaks potentsiaalsete kodukamaralt sirguvate tõsiste pallurite arvu...

                            Sponsihuvi ja publikunumbrite kasvu ma ei usu miskipärast hästi. Kui kasvõi Tallinnas ei too Flora-Levadia või Kalju-Flora mäng, põhimõttelised pealinna derbid keskmiselt 500 inimestki kokku, siis mismoodi nende klubide madin Gulbene või Dainava vastu siinsetele inimestele rohkem korda peaks minema?

                            Nahkpea viidatud alaliitude huvide põrkumised on muidugi kah sellisesse skeemi ette sisse kirjutatud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Taseme tõus / mängijate individuaalse taseme tõus on ehk ainuke pädev argument, kuigi mängijate valik on vähemalt Eestis ja vähemalt veel mingi aja jooksul ikka täpselt sama suur, mängitagu ML-i või BS-i. Siit võib otsati jõuda jälle selle välismängijate teema juurde ja tõdeda, et poleks reeglit, me võikski käia puht välismängijatest koosnevate klubidega Lätis ja Leedus paugutamas ja kõik oleks lill, aga Eesti jalgpallile annaks see juurde mida? Samuti ma ei ole väga kindel Paide või Kuressaare või Tammeka eelarvete suutlikkuses üle nädala kuhugi välismängule reisida (olgugi, jah, vahemaad mitte väga suured). Variant oleks ML-i reformida ja meeskondade arvu vähendada, aga seeläbi lõigataks ju jällegi vähemaks potentsiaalsete kodukamaralt sirguvate tõsiste pallurite arvu...

                              Sponsihuvi ja publikunumbrite kasvu ma ei usu miskipärast hästi. Kui kasvõi Tallinnas ei too Flora-Levadia või Kalju-Flora mäng, põhimõttelised pealinna derbid keskmiselt 500 inimestki kokku, siis mismoodi nende klubide madin Gulbene või Dainava vastu siinsetele inimestele rohkem korda peaks minema?

                              Nahkpea viidatud alaliitude huvide põrkumised on muidugi kah sellisesse skeemi ette sisse kirjutatud...
                              mul ka pigem sedalaadi mõtted peas
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                ...kõigest spekulatsioon.
                                Ega me väga palju muud siin eriti ei teegi

                                Sir. Nuutu õpetas mulle kunagi tarkusi kõlupeade kohta. Olgu mina täna see kõlupea, kes unistab Balti liigast, rahvaste ühinemisest, sõprusest, vendlusest, armastusest

                                Minu enda süda hakkab kiiremini lööma just unistusest, et selline liiga mõjuks jube hästi jalgpalli populariseerimisele nii meil, kui naabrite juures. Kuigi me kõik oleme sõbrad, ja mis vahet sel on, kellel mitu varvast, aga fännide hulgas tundub mulle, et peaks tekkima küll suurem patriotism oma klubi vastu. Meie omad ju ikkagi!
                                Ja ma tõsimeeli usun, et paljud faktorid hakkaksid mõjutama asjaolusid selles suunas, et klubidele tekiks fänne palju rohkem juurde.
                                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X