320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eilsete mängude järelkaja:

    VIDEO | Andre Frolov: vahe hakkab tõesti päris suureks minema…
    Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel kaotas FC Flora kodus 1:2 FC Levadiale ning kaotab nüüd tabeliliidrile Nõmme Kaljule juba 11 punktiga. Poolkaitsja Andre Frolov möönab, et olukord on kriitiline.


    VIDEO | Igor Morozov: ütlesin florakale, et see tuleb tagasi, ei tasu nii ülbe olla
    Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel alistas FC Levadia võõrsil tänu keskkaitsja Igor Morozovi 95. minuti väravale 2:1 FC Flora. Võit maitses Levadiale otse loomulikult tohutult magusalt.


    VIDEO | Infoneti ründaja Juri Jevdokimov: kaotus polnud aus tulemus
    FC Infonet kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste ettepeetud 17. vooru kohtumises 1:2 Nõmme Kaljule. Vahetusest sekkunud ründaja Juri Jevdokimovi sõnul ei väärinud tema meeskond kaotust.


    VIDEO | Päevakangelane Andrei Sidorenkov: Neemelo sekkumine oli murdepunkt
    Nõmme Kalju alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste ettepeetud 17. vooru kohtumises 2:1 FC Infoneti. 80. minutil karistuslöögi võiduväravaks keerutanud Kalju vasakkaitsja Andrei Sidorenkov jäi tagasihoidlikuks


    12 KAADRIT | 90. Tallinna derbi: Levadia sakutas Florat väga-väga valusalt
    Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel alistas FC Levadia eile õhtul läbi aegade 90. Tallinna derbis 2:1 FC Flora, kes kaotab nüüd tabeliliidrile juba 11 punktiga. Vaata läbi Õhtulehe fotograafi Stanislav Moškovi parimate fototabamuste, kuidas täpselt Levadia Florat valusalt sakutas.


    12 KAADRIT | Kaks punast kaarti, kolm väravat ja Nõmme Kalju kaheksas võit
    Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel noppis tabeliliider Nõmme Kalju hooaja kaheksanda võidu kümnest mängust, kui alistas Hiiu staadionil kaotusseisust 2:1 Lasnamäe Infoneti. Vaata Õhtulehe fotograafi Alar Truu parimaid fototabamusi mängust!


    GALERII | Vaprad Eesti neiud! Nõmme Kalju tantsutüdrukut särasid koerailma trotsides!
    Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel alistas tabeliliider Nõmme Kalju teisipäeva õhtul Hiiu staadionil 2:1 Lasnamäe Infoneti. Vaatamata õudsele ilmale - ulgus tuul, taevast langes vett ja oli neetult külm - ei jätnud Nõmme Kalju tantsutüdrukud oma etteastet ära, vaid trotsisid ilma ja särasid! Eesti neiud on vaprad neiud!

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      ma arvan et mingid ideaalid peaksid inimesel olema.
      Kas sa ise oled kunagi jalgpalli mänginud?
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Tegelikult on ju asi lihtne - kui mingi sündmus sai protokolli, siis on see ka videokokkuvõtte jaoks sobiv materjal. Ja kui tahta veel paremat kokkuvõtet, siis lähevad sisse ka ohtlikud pealelöögid. Mingit kunstliku ilustamist ei tohiks küll olla.
        Chaci jutt ideaalsest jalgpallist on muidugi võimatu, mulle ainult 0-0 mänge vaadata ei meeldiks.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Ma ei saa sellest nämmutamisest aru: kõik mängud on järelvaadatavad. Istuge ja vahtige oma lemmikkohti ööpäevaringselt. Paide väravavaht ei teinud midagi lubamatut. Ei maksa tolgendada asja eest teist taga väravavahi kastis. Pall oli kindlalt väravavahi käes, aga Listman tormab väravavaji suunas. Kas oli mingi aine mõju all, et toimuvast aru ei saanud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
            Ma ei saa sellest nämmutamisest aru: kõik mängud on järelvaadatavad. Istuge ja vahtige oma lemmikkohti ööpäevaringselt. Paide väravavaht ei teinud midagi lubamatut. Ei maksa tolgendada asja eest teist taga väravavahi kastis. Pall oli kindlalt väravavahi käes, aga Listman tormab väravavaji suunas. Kas oli mingi aine mõju all, et toimuvast aru ei saanud?
            Saan aru,et Floraga nats piss aga ei tasu seda teistepeal välja elada ja see naiste klubide jama ka veel.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Vahetusi küll ei ole vaja näidata, ma arvan.
              Ekraanigraafikana miks mitte?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                Ma ei saa sellest nämmutamisest aru: kõik mängud on järelvaadatavad. Istuge ja vahtige oma lemmikkohti ööpäevaringselt. Paide väravavaht ei teinud midagi lubamatut. Ei maksa tolgendada asja eest teist taga väravavahi kastis. Pall oli kindlalt väravavahi käes, aga Listman tormab väravavaji suunas. Kas oli mingi aine mõju all, et toimuvast aru ei saanud?
                Mis kärbes sind hammustas? Kui mängu ei näinud aga tulemust tead, siis ei hakka ju 90 minutit palliveeretamist läbi vaatama, et 10 minutit tegevust näha.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Mis kärbes sind hammustas? Kui mängu ei näinud aga tulemust tead, siis ei hakka ju 90 minutit palliveeretamist läbi vaatama, et 10 minutit tegevust näha.
                  Aga võta protokoll ette ja vaata vaid olulisi kohti. Kui on mingi asi, mida protokollis kirjas pole, siis saad kuskilt ikka infot, millal see umbes oli.

                  Kommentaar


                    Kisub nääklemiseks... Aga ma jätkan.
                    Nende kokkuvõtete üks mõte on ju ikkagi reklaam liigale. Mida põhjalikumalt see tehtud on, seda parem reklaam. Põhjalik ei tähenda siinkohal pikka, vaid (kõike) olulist kajastav. Siinkohal tekib muidugi raskus: keegi peab olulised kohad välja valima. Milline vahetus, kaart, vigastus või osav pete muudab mängu või iseloomustab seda muul viisil? Selleks peab kokkupanija jagama matsu. Ainult väravaid sisaldava video saaks kokku panna arvutiprogramm (võibolla tehaksegi nii?). Samas... ma isegi ütleks, et mingis 4:0 või 8:0 mängus iga väravasse sumpamist ka ei viitsiks vahtida. Üleüldse, jalgpall ei ole ainult väravad.
                    Lõpuks taandub asi ikka sellele, kas ja kui palju on võimalik selle töö eest palka maksta.

                    Kommentaar


                      Usun, et lähiajal leitakse probleemile adekvaatne lahendus ja vutisõbrad saavad sündmustest tiineid kokkuvõtteid vaadata. Seda vähemalt osade eetris olnud mängude puhul. Sinna maani tuleb EJL-i "Väravad Ainult" kuivikuid krõbistada..

                      Kommentaar


                        Absoluutselt ei imesta, et kasutajad chac, Jaan95 ja urmar käesolevas teemas ühisel meelel on.

                        Kommentaar


                          Tulin siia just uurima, et miks punaseid kaarte kokkuvõttetes ei näidata, ja ennäe - diskussioon juba käib.

                          Olen laisk, mulle meeldiks ka, kui YT kokkuvõttes oleksid sellised mängumuutvad olukorrad olemas, selle asemel, et üsna ebamugavas PMi meediamängijas mängu edasi-tagasi kedrata.

                          Täispikkadest mängudest rääkides üleüldse - Premium Liiga koduka mängude lehelt on täispikkade mängude lingid ära kadunud. Miks? Kuhu?

                          Kommentaar


                            Rakvere järelejäänud kodumängudes (17) üritame koostöös kohaliku videostuudioga (ReaaliTV) videokokkuvõtetega jätkata nagu oli meil Esiliiga päevil. Avamängus Paidega kahjuks kuupäevad ei klappinud. Lisaks väravatele tahame välja tuua ka ohtlikumad momendid, käredamat värvi kaardid ja mis veel mängul silma hakkab (aeg-ajalt ka intekaid). Kuna video tegijate puhul on tegu siiski pigem amatööride kui proffidega ning see on klubipoolne toodang, siis mingit ilmaime loota ei maksa, aga midagi ikka. Saame mängu vähemalt teise nurga - MIND Media võtab tribüüni suunal, kohalik kaamera tribüünilt. Neutraalsete pealtvaatajate jaoks oleks kõige etem kui põhjalikke mängu kokkuvõtteid toodaks mingi kolmas instants, mis pole ei klubi ega liidu poolt, siis ei saaks (liigses) subjektiivsuses süüdistada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Absoluutselt ei imesta, et kasutajad chac, Jaan95 ja urmar käesolevas teemas ühisel meelel on.
                              Huvitav, mis see põhjus siis olla võiks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Tulin siia just uurima, et miks punaseid kaarte kokkuvõttetes ei näidata, ja ennäe - diskussioon juba käib.

                                Olen laisk, mulle meeldiks ka, kui YT kokkuvõttes oleksid sellised mängumuutvad olukorrad olemas, selle asemel, et üsna ebamugavas PMi meediamängijas mängu edasi-tagasi kedrata.

                                Täispikkadest mängudest rääkides üleüldse - Premium Liiga koduka mängude lehelt on täispikkade mängude lingid ära kadunud. Miks? Kuhu?
                                Vanal versioonil on need alles, miks uuel puuduvad, see on lihtsalt tehniline küsimus, küllap peagi taastatakse. Seega siin midagi kahtlast peidus ei ole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X