320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen täheldanud seda, et võistkonnas olevate meeste väärtus jääb selleks mis hinnaga nad tol hetkel ostetud said.

    Ma ostsin kunagi Mööli koosseisu. Mehe näitab 6.3, aga hetkel Mööli hind 6.9, kuid teda maha müües saan ma ikkagi 6.3 raha. Kui ma oma koosseisu väärtuse kokku löön, siis saan ma nende väärtuseks 100.2p, kuid süsteem ütleb, et võistkonna väärtus on 101.8p.

    Seega kas enam võistkonnas olevate meeste väärtused rahakoti jaoks ei kerki?

    Kommentaar


      Is Morelli injured for Levadia since he didn't play in the 5-0-match last weekend?

      Kommentaar


        Nii on tõesti igas fantasys, et kui sul meeskonnas oleva mängija väärtus on tõusnud, siis maha müües teda saad ikka selle raha, millega sa ta endale ostsid.

        Ursus, yes Morelli is injured but no info about him on levadia.ee preview for today´s match is he Ok or not.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Ursus, yes Morelli is injured but no info about him on levadia.ee preview for today´s match is he Ok or not.
          thank you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Nii on tõesti igas fantasys, et kui sul meeskonnas oleva mängija väärtus on tõusnud, siis maha müües teda saad ikka selle raha, millega sa ta endale ostsid.
            Kui õigesti mäletan, siis diil on selline, et maha müües saad poole vahepealsest punktitõusust. Ostad 9-ga, müügihetkel hind 10, saad 9,5.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Dareth räägib õigust. Ehk see hind, mida ta sulle müües näitab, ongi juba üles korrigeeritud hind. Kui mängija väärtus on tõusnud, siis võrreldes ostmise hetkega jääd ikkagi plussi. Näiteks mul on selle sama Mööli müügihinnaks 6,5.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Dareth räägib õigust. Ehk see hind, mida ta sulle müües näitab, ongi juba üles korrigeeritud hind. Kui mängija väärtus on tõusnud, siis võrreldes ostmise hetkega jääd ikkagi plussi. Näiteks mul on selle sama Mööli müügihinnaks 6,5.
                Hea küll, võibolla oli Mööl siis minu ostu hetkel lihtsalt uskumatult soodne.

                Aga, kas on võimalik kuskil näha mängijate turuhindade liikumist läbi voorude? See oleks päris huvitav statistika mida vaadata ja jälgida. Kui veel mitte, siis järgmiseks hooajaks kindlasti idee, mida sisse viia!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust

                  Aga, kas on võimalik kuskil näha mängijate turuhindade liikumist läbi voorude? See oleks päris huvitav statistika mida vaadata ja jälgida. Kui veel mitte, siis järgmiseks hooajaks kindlasti idee, mida sisse viia!
                  Praegu ei näe, jah. Aga mõte on põnev! Aitüma!
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Vaprus - Levadia mängus Krsnaric-i 2:0 väravale sööduandjaks oli Roosnupp, mitte Kink nagu kirjas on protokollis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                      Vaprus - Levadia mängus Krsnaric-i 2:0 väravale sööduandjaks oli Roosnupp, mitte Kink nagu kirjas on protokollis
                      alguses oli jah nii, aga hetkeseisuga söötjat polegi, sest pigem kaitsja söötis

                      Kommentaar


                        Selline küsimus, et, kui mu kapten (Hunt) Pärnu vastu ei mänginud peaks ju automaatselt kapteni rolli minema varu kapten, aga mul näitab ikkagi Hundi juures 0 punni ja Kapteni märki :/

                        Kommentaar


                          Minu teada pead ikka ise kaptenit vahetama. Mina olen sellistel puhkudel alati nii teinud.

                          Kommentaar


                            Milleks see varukapten siis üldse on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                              Selline küsimus, et, kui mu kapten (Hunt) Pärnu vastu ei mänginud peaks ju automaatselt kapteni rolli minema varu kapten, aga mul näitab ikkagi Hundi juures 0 punni ja Kapteni märki :/
                              Jah, näitab, kuid sinu varukapten Beglarishvili sai topeltpunktid, kuna kapten ei mänginud. Nii et kõik hästi, ei?

                              Kommentaar


                                Viimases Paide Viljandi mängus on jäänud Juhkamile panemata sööt?

                                jalgpall.ee ei näita värava söötjat, aga soccernet live-s ja uudistes:
                                Eelviimasel minutil tuli aga põnevus tagasi, sest Juhkami peasöödu järel sirutas nii osavalt oma jala välja Herol, et palli Nikita Novopašini eest võrgu lükkas.

                                See siis 44. minuti väravale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X