320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Äkki sul on keskväljal juba 5 meest ning vahetus ei saa formatsiooni tõttu toimuda?
    Tänan. See ei olnud põhjus. Aga kaitsesse jääks siis kaks. Probleem maas!
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Kas Märten Kuuse ostuhind poleks pidanud langema see nädal, kuna ta oli top 10 müüduimate seas?

      Kommentaar


        Tegin enne vooru aktiivseks varumängijate punktide žetooni. Miks mäng neid punkte ei arvesta juba hetkel? Kas see toimub siis pärast vooru see arvestamine?

        Kommentaar


          Algselt postitas Drogba Vaata postitust
          Tegin enne vooru aktiivseks varumängijate punktide žetooni. Miks mäng neid punkte ei arvesta juba hetkel? Kas see toimub siis pärast vooru see arvestamine?
          Jah, peale vooru lõppu on punktid olemas.

          Kommentaar


            Kaitsja puude teise värava puhul Legion - Tulevik oli nii suur, et Nesterov ei saa sealt söötu?

            Kommentaar


              Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
              Kaitsja puude teise värava puhul Legion - Tulevik oli nii suur, et Nesterov ei saa sealt söötu?
              Ma küsisin juba mängu ajal chatist sama, sest väga kiirelt pandi X. Pall karistusalla Juhkami puutest jäi kasti ja Šapa lööb ära. Täiesti tavaline assist. Aga ma olen see hooaeg ka varem küsinud osade asjade kohta, aga ma ei tea mille põhjal neid otsustatakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma küsisin juba mängu ajal chatist sama, sest väga kiirelt pandi X. Pall karistusalla Juhkami puutest jäi kasti ja Šapa lööb ära. Täiesti tavaline assist. Aga ma olen see hooaeg ka varem küsinud osade asjade kohta, aga ma ei tea mille põhjal neid otsustatakse.
                Ma nagu ka ütleks, et need peaksid assistid olema. Umbes nagu kui VV tõrjub lööki või söötu siis saab assisti.

                Sama tegelt seis on Anieri esimese väravaga, millele peaks Saliste assisti saama.

                Sander Laht'i väraval peaks ka Keldri assist olema.

                Samas Sander Laht'i teisel väraval on assist, kuigi seal oli kaitsja jalast.

                Bogdani väraval on ka assist kuigi Zaka sööt läheb läbi kaitsja tugeva puute.

                Ma pigem annaks rohkem assiste kui vähem

                Kommentaar


                  Lihtsalt infoks, et Tammeka ja Pärnu mäng koliti Fantasys 27. vooru juurde.

                  Kommentaar


                    Mis krdi nali see on, et fantasys piiramatu arv üleminekuid? Top10s tihe rebimine top3le ju.. kõik kuidas eelnevad raundid satsi hoidnud/ehitanud olen muutus just tühjaks tööks. Top3 saab nüüd rahulikult nt. viimasesse vooru kõik topelt mängunädalaga mängijad valida ja pmst neid võimatu kinni püüda. Hästi tehtud, soccernet!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Calva Vaata postitust
                      Mis krdi nali see on, et fantasys piiramatu arv üleminekuid? Top10s tihe rebimine top3le ju.. kõik kuidas eelnevad raundid satsi hoidnud/ehitanud olen muutus just tühjaks tööks. Top3 saab nüüd rahulikult nt. viimasesse vooru kõik topelt mängunädalaga mängijad valida ja pmst neid võimatu kinni püüda. Hästi tehtud, soccernet!
                      Mida sa silmas pead? Mul tundub kõik tavapärane olevat. Kaks korda hooaja jooksul on tasuta üleminekute zetoon olnud ja see tavapärane.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Minu paha ikka, vabandust. Mul wildcardid ammu kasutatud aga reaalselt näitas mobiilis just "üleminekute" all piiramatu ikooni, arvutis on ok. Sryyy.
                        Last edited by Calva; 14.10.21, 20:31. Põhjus: Asd

                        Kommentaar


                          Esimene mäng sel mängunädalal on homme kl 13, aga mul näitab praegu, et üleminekute tähtajani on alla viie tunni?
                          i don\\\'t want cos i just get

                          Kommentaar


                            Samas kas enne poolitamist ikkagi ei tule tasuta üleminekuid? Eelmine aasta oli ju vist?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Samas kas enne poolitamist ikkagi ei tule tasuta üleminekuid? Eelmine aasta oli ju vist?
                              Eelmine aasta toimus kõik äkki ja uutmoodi. Tänavu on poolitamine pikalt teada, esialgu jäävad kõik võistkonnad mängima jne.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Kas sarnaselt eelmise aastaga tuleb kaks lisavooru või tuleb rohkem, sest nüüd mängivad ju ülemist osa 6 meeskonda mitte 4

                                Kommentaar

                                Working...
                                X