320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• -Raul-
    replied
    Üks panustamise story pole veel tänaseni avalikkuseni jõudnud. Nimelt ütles mulle Pohlak, Aivar Pohlak telefonivestluses peale 14. vooru mängu Kalju-Trans, et üks Narva mängija oli panustanud selliselt, et saab 2 kollast kaarti. Nii õnnetuseks või õnneks juhtuski. Protokollist vaatasin nüüd järele, et üks Narva mängija saigi 2 kollast! Patuoinaks osutus Sergii Mitin. Seda teist kollast mäletan veel hästi, oli nagu tõesti kuidagi ise otsitud, et see kaart ära saada.

JL pole mingeid kommentaare sellele loole rohkem jaganud...

Leave a comment:

• Petuhhin
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Vaevalt, et Jalkaliit enam kõvahäälselt kõigile kuulutab kui Narvas haiseb.
    Burdakova palkamine annab alust arvata, et Lilleküla-Narva sõprus on kallistuste ja põsesuudlustega paika pandud.
    Nagu vanasti kui poliitikat tehti tütarde vürstidele naiseks andmisega.
    Bondarenko vallandamine on igatahes märk, et midagi siiski kuluaarides toimub.
    Pigem sihib Bondarenko siiski Puštovi või Kasatšonoki kohta

Leave a comment:

• Karla
    replied
    Kuidas see Jagudin üldse tiimi saab juhendada, kui tal on juhendamise keeld 2011. aasta alguseni??

Leave a comment:

• Kaspy
    replied
    Küllap saadi kokkuleppele Tallinna isadega, et asi taas liialt haisema ei läheks ja kõiges on süüdi treener.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Vaevalt, et Jalkaliit enam kõvahäälselt kõigile kuulutab kui Narvas haiseb.
    Burdakova palkamine annab alust arvata, et Lilleküla-Narva sõprus on kallistuste ja põsesuudlustega paika pandud.
    Nagu vanasti kui poliitikat tehti tütarde vürstidele naiseks andmisega.
    Bondarenko vallandamine on igatahes märk, et midagi siiski kuluaarides toimub.

Leave a comment:

• priity
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Saaks kuidagi selle Transi või Sillamäe raha hoopis Tammekale taha oi mul oleks hea meel.
    Ma loodan, et sa ei mõtle siin seda raha, mis Trans ja Sillamäe endale kihlveokontoritest "taha saavad"... B)

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    Saaks kuidagi selle Transi või Sillamäe raha hoopis Tammekale taha oi mul oleks hea meel.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Algselt postitas elionpros Vaata postitust
    Järgmine kord andke ikka teada, et plaanite suure koti omale pähe tõmmata. Ma teeks ka paar panust.
    noh, trans järgmisel aastal euroliigas. kindel võit.

Leave a comment:

• elionpros
    replied
    Järgmine kord andke ikka teada, et plaanite suure koti omale pähe tõmmata. Ma teeks ka paar panust.

Leave a comment:

• aanvaller
    replied
    Transi puhul pole vaja mingit tõestust. Kogu klubi ise on juba üks suur kihlveopettus

Leave a comment:

• marcello
    replied
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    No mõned su võitluskaaslased tahavad mõnede sõnade eest mõnda venda ära taguda ehk siis see on sõnavabadus
    Vereloigust rääkis siiski solvaja mitte Sen kui cunti tatilärakat silmas pead. Seni esimene reaktsioon oli ju kaheti mõistetav aga ära tagumisest ta küll ei rääkinud.

Merida pasundamine on hale, "kahtlased leedukad" ei ole ida virumaa kui rahvustest ja eestisse mahtumisest rääkida. Fakt on see, et bondarenko on valskust teinud treeneri eksamil, ussolja on ennegi korraks ära saadetud pettuste pärast (lätis mängis fair play auhinda väärt tiimis dinaburg), bondarenko on soomest kinga saanud seoses kihlveopettustega, betradaril läks trans-lootus mäng punaseks, isiklikult olen näinud kuidas transi mängijaid 500 eurostega kasiinos hullavad ja "asju" tarbivad...
    Idast pole kunagi midagi head tulnud!

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    Kui sa pead silmas Sander Puri aadressil tehtud solvangut siis siis sõnavabaduse sildi alla ma sihukest asja ei lubaks ja inimene sai asjast ka ise lõpuks aru.

Leave a comment:

• PraS
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    neid Meridaid ikka ilmub aeg ajal välja aga ma ei pööra sellistele postitustele enam ammu mingit tähelepanu .
    Kuna meil on siin sõnavabadus ja jalgpallifoorum ,kus kõik võivad jalgpalli teemal oma arvamust avaldada (Merida ei saa kahjuks sellest üldse aru ) siis lasku aga käia.
    No mõned su võitluskaaslased tahavad mõnede sõnade eest mõnda venda ära taguda ehk siis see on sõnavabadus

Leave a comment:

• ROOTSI KUNN
    replied
    neid Meridaid ikka ilmub aeg ajal välja aga ma ei pööra sellistele postitustele enam ammu mingit tähelepanu .
    Kuna meil on siin sõnavabadus ja jalgpallifoorum ,kus kõik võivad jalgpalli teemal oma arvamust avaldada (Merida ei saa kahjuks sellest üldse aru ) siis lasku aga käia.

Leave a comment:

• Piksenool
    replied
    Algselt postitas Merida Vaata postitust
    Vahest tundub,et siin foorumis on suurem osa ise mängijad või treenerid olnud!!Tulihingelised fännid,kellel on alati midagi öelda ja see siin jalka foorumis välja pasundada,võiksite oma hetkeemotsioone talitseda ja siis kui on FAKTILISELT TÕESTATUD,tulge pasundama.Paistab et Eestimaa on jäänud muudele rahvastele kitsaks,milleks teha üldistusi,samas kui näiteks soomlased teevad eestlaste kohta mingeid märkusi,ollakse kohe kui hagijad vastu haukuma.Teie kommentaare lugedes tekib küsimus,kui ühel võistlusel A.Veerpalu sõidab medalile ja järgmisel tuleb täielik läbipõrumine,kas tegemist on kihlveopettusega? Või mängib olulist rolli siiski see, et tegu on võistkondadega, kus palju muulasi?
    Jalgpall on ümmargune ja mänguaeg 90min.,kõiki asjaolusid tuleb arvesse võtta lõpptulemuse saavutamisel;millise koosseisuga mängitakse,väljaku kvaliteet(teile kommijatele ei kõlba I-Viru vutiväljakud),kohtunikud,ilmastiku olud jne.
    Andke olla ,kui teil midagi teha pole,minge toksige palli või midagi muud...
    T´ra no anna olla. Nii idiootset postitust pole ammu lugeda saanud. FAKTILISELT tõestatud. Uskumatu!

Loomulikult on siin enamik vutifänne kas endised/praegused mängijad ja/või treenerid. Mina olen aru saanud, et siin käivadki koos inimesed kellele läheb korda jalgpall. Suusatamise koha pealt võid omale uue foorumi luua ja tunda ennast seal kuningana. Jalgpall on muidugi ümmargune, aga mitte Transi jaoks. Transi jaoks on jalgpallimäng mingi kuradi naljategu. Selliste meestega oleks Trans potensiaalselt tiitlinõudleja, aga "juhuslikult" kaotatakse konkurentsitult viimasele klubile Eesti Meistriliigas ja kingitakse neile üle kuuendiku kogu selle hooaja punktisaagist.

Päikest,
    Piksenool

Leave a comment:

Working...
X