320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas cru Vaata postitust
    Jätkuvalt olen arvamusel, et pigem oli esimese mängu tulemus kahtlane. See, et Trans võõramaa meeskonnalt võõral väljakul 5-ga pähe saab ei tohiks mingi üllatus olla...
    Aga jah, kuna Narva härrased on juba korduvalt vahele jäänud, siis pole imestada, et enamus jalgpalli "eksperte" neid süüdistama kukuvad.
    Edit: vb tundungi naiivne aga antud kohtumine oli minu arvates Narva poolt lihtsalt kehvem olemine ja halb ettevalmistus mänguks
    Šiauliai ei ole mingi üleliia tugev vastane, et ka võõrsil 0:5 tappa saada. Tasemelt peaks satsid enam vähem võrdsed olema, seda näitab ka esimene mäng, kus leedulased mängisid oma duubliga, muidugi võib ka seal kihlveokahtluseid olla aga selle satsiga peaks Trans ka ilma ettevalmistuseta võrdselt mängima.

Leave a comment:

• cru
    replied
    Jätkuvalt olen arvamusel, et pigem oli esimese mängu tulemus kahtlane. See, et Trans võõramaa meeskonnalt võõral väljakul 5-ga pähe saab ei tohiks mingi üllatus olla...
    Aga jah, kuna Narva härrased on juba korduvalt vahele jäänud, siis pole imestada, et enamus jalgpalli "eksperte" neid süüdistama kukuvad.
    Edit: vb tundungi naiivne aga antud kohtumine oli minu arvates Narva poolt lihtsalt kehvem olemine ja halb ettevalmistus mänguks

Leave a comment:

• Shermann
    replied
    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Las uued ja perspektiivsemad klubid tulevad peale.
    Kes? Lasnamäe Ajax? Tallinna Dünamo? Muidugi liigast võiks lontrused küll välja visata. Tehku koos Sillamäega oma Ida-Viru liiga ja siis kaotagu meelega nii kuis süda lustib.

Paraku läheb asi sama hooga edasi, sest vest ei julge taoliste klubidega mitte sittagi ette võtta.

Leave a comment:

• aanvaller
    replied
    las pohlak viskab transi juba välja, kasu neist nagunii midagi pole. Las uued ja perspektiivsemad klubid tulevad peale.

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Ei pea just eriti terav nina olema, et tunda, kuidas kogu lugu haiseb. Meeskond läheb võõrsil neljaväravalist eduseisu hoidma ja saab mugavalt viie väravaga põske. Videokordustest on näha, et ega ülemäära ei püütudki seal midagi hoida.

Bondarenko ja co võivad ju lapsejuttu ajada tasemevahest. Küllap varsti on ka Burdakov oma kommentaaridega platsis ja selgitab sinisilmsi, et nende mängijate südametunnistus on sama puhas nagu lumi Altai mäestikus ja ähvardab iga kahtleja kohtusse kaevata.

Saab nüüd siis näha, kuidas asjad edasi arenevad.

Leave a comment:

• aanvaller
    replied
    Hüvasti Trans.
    Märt Roosna

Leave a comment:

• zip
    replied
    Müstiline sats see Trans... Ei võitle nad liigavõidu, karikavõidu ega ka Balti või Euroopa liiga eest. Ei saa selle meeskonna mõttest aru.

Leave a comment:

• ballack
    replied
    Selle video põhjal on küll rohkem kui kahtlane tegevus Transi mängijatel. Aga tahaks teada palju nad pappi said ikkagist järjekordselt

Leave a comment:

• Silla
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Huvitav, kas Transi mängijad on enim teenivad mängijad liigas? Mina ei imestaks
    PARANDATUD

Leave a comment:

• eika
    replied
    Huvitav, kas Transi mängijad on enimtasustatud mängijad liigas? Mina ei imestaks

Leave a comment:

• krissucool
    replied
    On ainult 1 Narva Trans!

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Kui sa oled 10 aastat tegutsenud ühe malli järgi, et kõik mängud, mis võimalik, tuleb ära anda, siis on raske ümber õppida.

Nii kaua kuni tõendeid ei ole, ei saa Transi veel järjekordselt süüdi mõista, aga EJL tegi väga-väga vale otsuse, kui selle satsi liigasse jättis, mida näitas lisaks kihlveojamadele ka pettus naismängijate protokolli kandmisega jne.

Leave a comment:

• Silver
    replied
    Oeh, kas naerda või nutta?

Kole, kui niimoodi tahtlikult mängu rikutakse..

Leave a comment:

• Vahkito
    replied
    krt ise tegin enne mängu veel nalja ja olex peaaegu kasti õlle peale kihla vedand, et Trans saab 0-4 kotti. Olex pidand ikka vedama ...irw. Krdi koomikud on ikka kyll. Haige sats raisk.

Leave a comment:

• 818
    replied
    TPB - Täitsa Per**s bande!

Leave a comment:

Working...
X