320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    no las need veteranid siis sibavad,aga ussoljal on rahad mängus,on sellest kõigest vähe abi! Ikka veel Ida-Virumaa dervbyt oodates....verist derbyt koos veriste linadega!
    Verist kokkulepitud tulemusega derbyt, eeldatavalt mõlemas meeskonnas pettureid, ei tohiks raske olla midagi enne kokku leppida

Leave a comment:

• maamesilane
    replied
    no las need veteranid siis sibavad,aga ussoljal on rahad mängus,on sellest kõigest vähe abi! Ikka veel Ida-Virumaa dervbyt oodates....verist derbyt koos veriste linadega!

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
    Jõudsime eile peale Lootuse-Kalevi mängu veel Narva.
    Niipalju publikut pole mina veel Narvas tribüünidel näinud (Y)... Transi poisse pole kah nii kiiresti jooksmas näinud ,kui eile veteranid andsid endast eile küll kõik ... ja meeskond üritas täiega.
    mäng oli põnev, nägi põnevat jalgpalli )emotsioonid olid laes ja kui transil tekkisid olukorrad vehkisime kalevi sallidega nalja sai .. trans oleks võinud ikka võita :S
    Sillamäe fännid pidanuks lähtudes turniiritabelist ikka Flora poolt olema? Või on teile tähtis vaid Flora kaotus?

Leave a comment:

• kitty72
    replied
    Jõudsime eile peale Lootuse-Kalevi mängu veel Narva.
    Niipalju publikut pole mina veel Narvas tribüünidel näinud (Y)... Transi poisse pole kah nii kiiresti jooksmas näinud ,kui eile veteranid andsid endast eile küll kõik ... ja meeskond üritas täiega.
    mäng oli põnev, nägi põnevat jalgpalli )emotsioonid olid laes ja kui transil tekkisid olukorrad vehkisime kalevi sallidega nalja sai .. trans oleks võinud ikka võita :S

Leave a comment:

• Juanito
    replied
    Sergei Leontovits vääriks endale küll paremat meeskonda. Narva muideks ei väärinud tänases mängus kaotust

Leave a comment:

• matu
    replied
    ussoltsevil rahad liikuma jälle (Y)

Leave a comment:

• staaaaaar
    replied
    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Ussoltsevil oli raha mängus jälle?
    Tal igamäng natuke mängus , täna vist oli natuke rohkem jälle vist mängus

Leave a comment:

• marcello
    replied
    Ussoltsevil oli raha mängus jälle?

Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
    narva rahvas karjub flora fännid üle seliist asja poleks küll osanud oodata
    Viis inimest karjub mu kadunud vanaema ka üle

Leave a comment:

• staaaaaar
    replied
    narva rahvas karjub flora fännid üle seliist asja poleks küll osanud oodata

Leave a comment:

• Even
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Just nimelt, KUI võib uskuda... see vend on kihlvedudega ilmselt rohkem teenind kui nö ausa tööga oma elu jooksul.
    Euros ei tee Ida-Viru satsid mitte kunagi mitte midagi, olgu neil või Ambla Vallameeskond vastaseks(Mul ei ole Ambla vastu absoluutselt mitte midagi).
    siin võiks öelda, et kes teab see teab. aga ma arvan, et sa tegelikult ajad praegu täielikku paska ja ei tea sittagi.

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    No mängijana ikka kasulik täiendus ja äkki veel vanad ajad tulevad tagasi tal. Tema ei olnud kihlveovärgis süüdi kui teda võib uskuda.
    Samas järgmine aasta võiksid euros midagi ära teha kui vanameister on tagasi.
    Just nimelt, KUI võib uskuda... see vend on kihlvedudega ilmselt rohkem teenind kui nö ausa tööga oma elu jooksul.
    Euros ei tee Ida-Viru satsid mitte kunagi mitte midagi, olgu neil või Ambla Vallameeskond vastaseks(Mul ei ole Ambla vastu absoluutselt mitte midagi).

Leave a comment:

• Vask
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Gruznov Transi jälle tagasi. Uskumatu sats. Burdakov pidi tegema tööd selle nimel, et klubi hoida puhtana ja siis võtta selline kutt veel võistkonda tagasi.
    No mängijana ikka kasulik täiendus ja äkki veel vanad ajad tulevad tagasi tal. Tema ei olnud kihlveovärgis süüdi kui teda võib uskuda.
    Samas järgmine aasta võiksid euros midagi ära teha kui vanameister on tagasi.

Leave a comment:

• Vahkito
    replied
    Seda juttu võis aint vest uskuma jääda....

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Gruznov Transi jälle tagasi. Uskumatu sats. Burdakov pidi tegema tööd selle nimel, et klubi hoida puhtana ja siis võtta selline kutt veel võistkonda tagasi.

Leave a comment:

• yheksa
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Narva on lihtsalt üks kari tonte ja muud ei midagi.Olgu neil kes tahes vastas alati saavad nad tappa.Võibolla kunagi ,kui saavad Narvas oma mänge mängida ehk siis kobistavad mõne võidu või edasipääsu . Esialgu aga pole ka seda loota ,et Narvas uus staadion kerkiks. Meil jalgpallirahad lähevad väidetavalt ainult ühe staadioni heaks ,mis kahjuks kuidagi valmis ei saa .
    29.06 rääkisid sa hoopis muud juttu.

Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    EJL-i arvates ei ole Narva mõttetu koht ja klubi ,kui sinna suurt treening keskust planeeritakse. Sinu kontekstis oleks kogu Eesti jalgpall mõttetu. Aga nii see ju ei ole.
    Mõttetud klubid on Eestis ainult korvpallis a.la Pärnu , Kuremaa.
    Ma tean küll, et ma ei peaks üldse jalgpalli teemal söna vötma, sest mida naine jalgpallist ikka teab eksju, aga no töesti otsusta ära. See pole just esimene kord kui sa üle öö hoopis teistmoodi arvama hakkad.

Ei saa öelda, et Floral väga kuulsusrikas minevik Euroopa mängudega oleks. Sähvatused ei lähe arvesse.

Ma nüüd jään jälle kuudeks vait.

Leave a comment:

Working...
X