320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas --andres-- Vaata postitust
    Õige aeg oleks küll välja vahetada peatreener.
    Noh, kuidas võtta. Eesti pole Inglismaa või Saksamaa, kus klubi võib iga kell peatreeneri vallandamist omale lubada. Siin pole lihtsalt kedagi asemele võtta. Või on mõni asjalikum mees kuskil ripakil? Minu teada pole.

    Välismaalt treeneri palkamisega on Levadial väga valusad kogemused kui 2003. aastal toodi itaallane Panceri, kelle CV tundus üsna muljetavaldav. Paraku lõppes see eksperiment täieliku krahhiga.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Mäng oli üsna igav. esimene poolaeg istusid iirlased kaitses ja levadia ei suutnud midagi leidlikku teha. pärast seda teise poolaja alguse kolli natuke juba suruti, korra juba paistis et zelinski lööb otse vahetusest tulles 1:1, a ei medagi... ega need iirlased kah midagi erilist polnud, dünamo käest saavad korraliku koslepi
      mullune levadia jättis ikka parema mulje. mängijatest paistis aktiivsem just kink. puri oli minu arust täiega varjus ja ainus helgem moment oli teisel poolaja, kui korra nurga välja võitles. äkki pões borussia skautide ees läbi?

      Kommentaar


        Masendav,parim oli Levadia poole pealt Tibuu oma tõrjetega...

        Kommentaar


          Värav oli absoluutne mõttetus. Tagasisöödust tuli nurgalöök, tsenderdus värava alla - väike sagin ja pall on väravas. I poolaja II pool oli päris hea, Levadia surus. Mängu lõpp kuulus ka Levadiale, kuid väravat lüüa ei suudetud. Iirlased läksid pea et kõigi meestega kaitsesse ning proovisid kiirrünnakutega.

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack
            droghedal oli ka mitu 100%list väravavõimalust kuid päästis kas vv või siis lihtsalt löödi mööda. tulemus oleks võinud olla palju suurem kaotus kui 1:0.
            venitada aga iirlased oskavad. iirlane lamas maas pikali nagu oleks luu murdunud ja tükk aega ei liigutanud kuni viidi kanderaamiga väljakuäärde ja niikui maha pandi tõusis ta püsti ja hüppas paar korda ja nõudis mängu tagasi saamist.

            Nõus,korra suutis iirlaste mees ju peale Kaalmaast mööda mängimist palli tühjast väravast mööda lüüa isegi.Aga see oli tõesti vaimukas kuidas mees kanderaamiga ära viidi ja kohe kui üle küljejoone jõudis kargas püsti ja oli valmis mängima
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              venitada aga iirlased oskavad. iirlane lamas maas pikali nagu oleks luu murdunud ja tükk aega ei liigutanud kuni viidi kanderaamiga väljakuäärde ja niikui maha pandi tõusis ta püsti ja hüppas paar korda ja nõudis mängu tagasi saamist.
              Krt, selline käitumine on küll nõme. Briti koolkonna esindajatelt poleks küll seda oodanud. Britid on üldiselt tuntud selle poolest, et ei simuleeri ja mängivad "fair play" vaimus. Ju siis üleilmne globaliseerumine on ka simuleerimise piire avardanud.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                pärast tunniajast rahustavat jalutuskäiku on minu nägemus siis selline.
                sellistele kuramuse puujalgadele on ikka väga hale kaotada, sama hale kui näiteks Kurele. küllap saavad järgmises ringis Dünamolt oma ca 20:0 kätte - mitte et Levadiale see kogemus marjaks ära ei oleks kulunud.
                suurimat süüd ebaõnnestumises näen Prinsil, kes mängitas Zelja ja Malovi asemel sel hooajal erilise mõtetusega silma paistnud Leitani ja Petrenkot (mängu halvimad kindlasti - kuidas on võimalik, et sellist silmatorkavat asjaolu treeneri poolt lihtsalt ignoreeritakse), viimane oleks ka võinud väljakul olemata olla - oleks sellest suurem kasu olnud, kuna välja ta lõpuks kukkus, aga vägisi.
                niisiis keskväli - null.
                Sass - õnnetu läbikukkumine, täiesti krambis, väga kahju kui sakslased seda mängu nägid. samas ei andnud šišov talle ka söötu ette, ikka ootas, et Sass tuleks tagasi ja ise võtaks palli.
                ja ei saa muidugi eriti esile tõstmata jätta Kalimullinit, ilma kelleta oleks meie kaitse võinud isegi hästi töötada.
                Andrejev - lihtsalt abitu.
                mu oma silmad ka ei usu seda, kui mu sõrmed praegu kirjutavad, et mängu parim oli kindlasti Tibu. ja samuti Zelja, kes tõi mängu sekkudes kohe teravust ja melu, samuti ei saa Nahkile midagi ette heita. siia õnnestujate loetellu lisaks veel Taki, kes oli tubli, aga sellest meeskonnamängus kahjuks ei piisa.
                lubati ju ründavat mängu, pall maas jne. pea terve mäng põrgatati palli õhus - mind peteti alatult.
                eelmise hooaja Levadiaga ei saa jah hästi võrreldagi. Vassiljevi, Dmitrijevi ja Kotenko lahkumine võib meistriliigas küll mitte nii silmatorkav olla, aga oli karta, et euromängudes maksab see kätte.
                olen väga, väga nördinud.
                head aega.
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  mine perse, Levadia oleks mõni aasta tagasi karikas Kure poolt ära karistatud, kui poleks seda lollakat pendlaseeria viimase löögi eksimust..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    mine perse, Levadia oleks mõni aasta tagasi karikas Kure poolt ära karistatud, kui poleks seda lollakat pendlaseeria viimase löögi eksimust..
                    Muidugi tuleb tunnistada, et see "peaaegu oleksime võib-olla võitnud" on ka Kuressaare jalgpalli läbi aegade parim saavutus. Täiesti ilma irooniata.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      mine perse, Levadia oleks mõni aasta tagasi karikas Kure poolt ära karistatud, kui poleks seda lollakat pendlaseeria viimase löögi eksimust..
                      irw
                      naljakas oled

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et 0:2 Levadia vastu kaotusseisust välja tulla ei ole paha

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Ma arvan, et 0:2 Levadia vastu kaotusseisust välja tulla ei ole paha
                          No murdke järgmine hooaeg Meistriliigasse ja tulge iga mäng Levadiaga kaotusseisust välja siis ma hakkan Kure fänniks
                          Igal meeskonnal võib tekkida 1 sähvatus,see ei tee teid kohe tegijaks

                          Kommentaar


                            Võrus ei ole ühtegi normaalset bändi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Võrus ei ole ühtegi normaalset bändi.
                              kas kures on??ma ka ei tea,mõned parmud kes inisevad kuskil poe taga ei ole veel bänd
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                kas kures on??ma ka ei tea,mõned parmud kes inisevad kuskil poe taga ei ole veel bänd
                                sa mine otsi omale elu ja siis tule võta uuesti Kuressaare kohta sõna.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X