320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minge fänluse teema alla. Seal saate oma munni pikkust või mai tea mida mõõta.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Kütt hakkab nüüd pinki nühkima või ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Caos Vaata postitust
        Kütt hakkab nüüd pinki nühkima või ?
        Edasiminek ju. Nüüd saab juba pingile

        Kommentaar


          Hea uudis et Tarmo mängis Eesti karikavõistlustel Maaülikooli vastu. Tähendab et ta vigastus ei olnud eriti tõsine ja homme ta jälle näitab Pantritele kus on nende koht. Ootame hea mängu!

          Kommentaar


            Noh, kas siis karjute Roosad sokid ka üle?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Homse mänguga on õnneks jälle selline keiss, et Kaljul mingit kohustust võita ei ole, seega anname endast parima ja üritame Levadiat üllatada.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Homse mänguga on õnneks jälle selline keiss, et Kaljul mingit kohustust võita ei ole, seega anname endast parima ja üritame Levadiat üllatada.
                Teie esimene hooaeg Meistriliigas ja põhimõtteliselt siin on vaid paar klubi keda te olete kohustatud võita. Samas olete juba tõestanud ei oskate näidata hambaid mängides ükskõik kelle vastu. Loodan ikka et homme ei ole teie päev. Muidu soovin teile edu, eriti 16 ja 20 Septembril

                Kommentaar


                  Homme siis lippe ja trumme kaasa ei hakka vist võtma, nendega ei lasta ju sisse staadionile. Ikkagist telemäng ja inimestel kodudes võib kogemata jääda mulje, et staadionil on publikut, kes ka kaasaelab. Sellist jama pole ju kohe kindlasti vaja. Loodame, et "kompetentsed" Lilto turvatöötajad on oma ülesannete kõrgusel ja keelavad ka hääleka meeskonna toetamise ära! Ikkagist telemäng ju.

                  Vabandage minu irooniat aga kuhu me seda jalgpalli arendame siis...
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Ja siiski võiks olla juba Kalju fännide koduukse juures ka politseibuss, mis juba nn. eos selle fänluse ära keelaks.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Üle ei hakka juba saama?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Niikuinii on see foorum ammu p*rse läinud.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Miks Levadia teemas mingid Kalju ja Flora polisteisöbrad söna vötavad? Huumorinurk vöi?

                          Kommentaar


                            Jesti Mjeistrjid`?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Levadia on täna kohe eriti sitt. Kalju on muidugi veel sitem.
                              Tänane mäng meenutab Itaalia liigat. Uni tuleb peale.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Sellise mänguga küll Jesti Mjeistrjiks ei tule.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X