320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
    Ma arvane et palju levadia fänne oiavad euro mängus florale põjalt ja vastupidi erinevalt sinust.Kes vahetabt ühe klubi fännamise teise vastu:Ja veel suurima rivaali. Olid ju enne levadiaia fänn
    kuule nublu õpi kirjutama siis võta sõna alles.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      kuule nublu õpi kirjutama siis võta sõna alles.
      Mul on lihtsalt imelik klavatuur ja mõned tähed on mingite märkide lalla pandud sellepärast tuleb vahel teine täht sinna kuhu pole vaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack
        kalev94 ära valeta nii palju! Ühel puhul tuleb õige täht ja teisel puhul teine täht (ja nii palju kordi)? Kahtlane nagu pole või? Nii vale klaviatuuri üldse Eestis pole, et nii erinevad tähed tuleks.

        Muidu ühinen nahkpeaga ehk siis Drogheda võiks võita. Seda suutsid teha Levadia "fännid". Teistele klubidele hoian pöialt euromängudes, kuid sellest hooajast Levadia nende hulka ei kuulu enam.

        lisaks veel: kalev94 ära kirjuta mitte oma arvamusi ala "ma arvan palju levadia fänne hoiab Florale pöialt" (pole seda näinud veel Flora euromängudel küll aga vastupidist Levadia euromängudel) vaid ikka fakte.
        No ma kiiretsi kirjutasin ka.

        No ma mõtlesin seda et levadia fännid hoiavad kodus põilad ega nad peagi ju staadionile tulema.Kui nad tulemusi vaatavad siis ütlevad jess flora võitis vähemalt üks eesti klubi edasi.Tõsi ta on et levadial pole eriti fänne ja need venkud kelle pelae te arvatavalt solvunud olete need ei olegi fännid vaid mingid suvalised kes tulid ühte kahte mängu vaatama ja mõtlesid et võiks flora fännidega kalkelda ja said molli ka nagu kuulda oli paras neile. ma lihtsalt tahtsin õelda et euromängude ajaks võiks oma kibestumise alla suruda ja ka rivaalile põialt hoida mitte välismaa meeskonnale. Euromängudes võiks ikka ju omasid ehk eesti võistkondasid toetata.

        Kommentaar


          Algselt postitas kalev94 Vaata postitust
          Ma arvane et palju levadia fänne oiavad euro mängus florale põjalt ja vastupidi erinevalt sinust.Kes vahetabt ühe klubi fännamise teise vastu:Ja veel suurima rivaali. Olid ju enne levadiaia fänn
          Kuule, poisike, tule päikese käest ära. Ilmselgelt mõjub see su ajudele. Mina ja Levadia fänn
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Aeg on üle saada sellest kolhoosi-mentaliteedist, et kõik on ühine. Ei ole. Ma saan aru, et lihtsad jalgpallihuvilised või inimesed, kes jälgivad Eesti jalgpalli niisama kõrvalt, et nende jaoks on iga Eesti klubi edu tervitatav.

            Miks peaks aga ühe klubi poolehoidja üleöö teistesse püksidesse pugema? Minuarust on see äärmiselt silmakirjalik käitumine. Kui Jaak ja co sellest aru ei saa, ju siis nad ongi silmakirjalikud inimesed ja nende jaoks on see loomulik.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Aeg on üle saada sellest kolhoosi-mentaliteedist, et kõik on ühine. Ei ole. Ma saan aru, et lihtsad jalgpallihuvilised või inimesed, kes jälgivad Eesti jalgpalli niisama kõrvalt, et nende jaoks on iga Eesti klubi edu tervitatav.

              Miks peaks aga ühe klubi poolehoidja üleöö teistesse püksidesse pugema? Minuarust on see äärmiselt silmakirjalik käitumine. Kui Jaak ja co sellest aru ei saa, ju siis nad ongi silmakirjalikud inimesed ja nende jaoks on see loomulik.
              Hm... no tore teada,et Eesti jalgpalli edule kaasa elamine ja ebaedu parastajate kritiseerimine on silmakirjalikkus.

              Ja kui sa loed minu eelmist postitust, siis ütle palun kust kohast sa loed välja,et sul paluti Levadia toetajaks hakata? Kui sa aru ei saanud,mida ma öelda tahtsin eks ma siis seleta su väikesele "nahkpeale" pisut.

              Mulle käib lihtsalt närvidele see,et enamik meie nn. "lojaalseid klubide fänne" ei oska oma rolli kuidagi välja kanda ilma konkurente maha tegemata neisse otseselt absoluutselt mitte puutuvates olukordades (mida Levadia euromäng on).

              Ikka see eht eestlaslik "pole oluline kas mul läheb hästi või ei peaasi,et naabril halvemini läheks" on nii veres,et lausa paha hakkab...

              Tunne parem muret selle üle,kas Flora oma võimaluse seekord suudab ära kasutada või ei. Või oled sa omade läbikukkumises juba ette nii kindel,et loodad kõigest väest sellele,et teistel jumala eest paremini ei läheks? Haige...

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Kuule, poisike, tule päikese käest ära. Ilmselgelt mõjub see su ajudele. Mina ja Levadia fänn
                Tule ise ära võibolla sa ei old ka.Mälu petis võibolla kunagi vist oli su avataris levadia logo aaga võibolla ei old ka.

                Kommentaar


                  Imelik, et Floral, kellel on nii ilus ja heatahtlik omanik, on nii madala laubaga ja agressiivsed fännid. Soovitan teile näiteks Narva Transi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack
                    nagu ennist kirjutasin siis kirjuta fakte mitte seda mida sa arvad olevat või olevat olnud.
                    Tol hetkel olin ma päris kindel et oli aga noh iga inimene võib eksida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                      Imelik, et Floral, kellel on nii ilus ja heatahtlik omanik, on nii madala laubaga ja agressiivsed fännid. Soovitan teile näiteks Narva Transi.
                      türa kui sa kahtled meie lojaalsuses Florasse siis KÄI PUTSI! Said aru, niidirull?











                      (disclaimer: ma ei ole Flora fänn)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack
                        türa kui sa kahtled meie lojaalsuses Florasse siis KÄI PUTSI! või miks kurat sul see jutumärkidesse oli pandud???
                        See väljendas rahulikkust jap.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Lihtsalt kuldne värk.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack
                            jaak sa oled mingi idealistlik tegelane kelle unistused ei saa teoks ja see ei ole kohe mitte ainult eestlaslik kuna kui sa vaataksid kasvõi natuke välismaale siis saaksid aru kuidas asjad on.....seal pole keegi oma rivaali poolt kui mingi euromäng on (seega unusta ära et ainult eestlastele omane on....kõigile omane on see).

                            mida sa ütleksid siis nende newcastle'i eestlastest fännide kohta?

                            türa kui sa kahtled meie lojaalsuses Florasse siis KÄI PUTSI! või miks kurat sul see jutumärkidesse oli pandud???

                            see ei ole mitte Eesti jalgpalli edule kaasa elamine vaid Eesti jalgpalliKLUBI edule kaasa elamine......kaks eri asja. Eesti jalgpall on Eesti koondis......ülejäänud on klubijalgpall. Levadia poolt ma ei ole seega miks kurat ma pean lootma, et Levadia võidaks eriti kui ma vihkan seda kuradi klubi?
                            oi-jumal-küll...

                            ma ei ole kordagi väitnud,et kahtlen kellegi lojaalsuses oma klubisse. Kuigi võib-olla peaks,kui sihukesed postid seda väljendama peaks.

                            aga lojaalusest rääkides - selle asemel,et siin foorumis istuda ja levadia kaotust paluda tee siis parem midagi OMA KLUBI HEAKS, mitte ära käi mööda nurgataguseid teisi parastamas!

                            Tee midagi selleks,et teid järgmisel Flora mängul rohkem oleks ja et te paistaksite välja sellistena,et seegi vähene jalgpallipublik teie fänniseltskonnaga järgmiseks mänguks liituda tahaks,mitte ei haigutaks niisama tribüünil.

                            Mõtle sellele,kuidas järgmisel nädalal Djurgardeni fännidele samaväärselt vastu hakata nagu mehed platsil. Aga no see on ju "idealistlik mõtlemine,mis kunagi ei teostu" e. pole mõtlemist väärt eks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack
                              türa kui sa kahtled meie lojaalsuses Florasse siis KÄI PUTSI!
                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              Imelik, et Floral, kellel on nii ilus ja heatahtlik omanik, on nii madala laubaga ja agressiivsed fännid.
                              Algselt postitas ballack
                              seleta lahti meie agressiivsus




                              thanks for making my day. ausalt
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                No loodame täna siis parimat. Nimelt, et iirlased Levadial selja prügiseks teeks. Esimene mäng oli üsna lootustandev.

                                Ise kohale ei tule, kuna nõme oleks ka iirlaste poolt karjuda. Jään neile moraalseks toeks.
                                eurotandril võiks ikka olla eesti klubi poolt aga jah mõni inimene lihtsalt on imelik
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X