320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
    Ei austa meie riiki, kuna ei soovinud oma sünnimaa eest jalgpalli mängida.

    Postimehes suur pealkiri: Levadia ründetäht Andrejev mõisteti tingimisi vangi
    http://www.postimees.ee/160806/esileht/sport/213232.php Sellega ju ei austa seadusi, ega ka selle riigi kodanikke, kui öösel on vaja neid kuskil peksmas käia. Ja kuna kohus tegi otsuse, et ta rikkus seadust, siis ta ju austa seadusi/ignoreerid neid. Lihtne. Piisav?
    Tõepoolest väga lihtne on sul kõik. Inimene eksis korra. Nüüdseks on ennast parandanud ning tõendanud ka enda vajalikkust meie klubile 100%.
    Ja tead, ma ka ei soovi oma riigi eest jalgpalli mängida. Mis siis? Loodetavasti ei loobita kividega surnuks.
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
      Postimehes suur pealkiri: Levadia ründetäht Andrejev mõisteti tingimisi vangi
      http://www.postimees.ee/160806/esileht/sport/213232.php Sellega ju ei austa seadusi, ega ka selle riigi kodanikke, kui öösel on vaja neid kuskil peksmas käia. Ja kuna kohus tegi otsuse, et ta rikkus seadust, siis ta ju austa seadusi/ignoreerid neid. Lihtne. Piisav?
      Kindlasti on ka eestlasi, kes teisi eestlasi on kolkimas käinud.

      Kommentaar


        Põhimõtteliselt jääb mulle minu arvamus ja teile teie oma. Ma tõepoolest ei tahaks siin vaielda selle teema üle. Mina selle poisi suhtes oma arvamust ei muuda ja kindlasti ei tee seda ka teie. Poiss vastas tibla definitsioonile 100%-liselt ja oma esimese jutu suutsin ma ilusti ära põhjendada. Okei, kui ta ei soovi oma sünniriigi eest jalgapalli mängida nagu billy, see selleks. Aga ta ei taha olla ka selle riigi kodanik kus ta sündis ja elab, no siis on natuke kurjasti asjad. Edu Nikitale Venemaa meistriliigas. NB! Nikita mängu ma ei kritiseeri, see on tal OK ja nauditav! Rohkem sellel teemal ei jahu siin, kuna see ei vii mitte kuhugi.
        Last edited by ...Jumal...; 21.07.09, 15:03. Põhjus: lisasin viimase lause

        Kommentaar


          Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
          Põhimõtteliselt jääb mulle minu arvamus ja teile teie oma. Ma tõepoolest ei tahaks siin vaielda selle teema üle. Mina selle poisi suhtes oma arvamust ei muuda ja kindlasti ei tee seda ka teie. Poiss vastas tibla definitsioonile 100%-liselt ja oma esimese jutu suutsin ma ilusti ära põhjendada. Okei, kui ta ei soovi oma sünniriigi eest jalgapalli mängida nagu billy, see selleks. Aga ta ei taha olla ka selle riigi kodanik kus ta sündis ja elab, no siis on natuke kurjasti asjad. Edu Nikitale Venemaa meistriliigas. NB! Nikita mängu ma ei kritiseeri, see on tal OK ja nauditav!
          No tegelikult läksid juba alguses rappa sellega, kui püüdsid inimese rahvustunnetusega piirata tema võimalusi valida vabalt omale töö(mängu)kohta(riiki). Ma olen ka siin vb mõlgutanud mõtteid väljamaal mõnd ametit proovida, aga jumala eest, mingiks muu riigi patrioodiks ma nüüd küll seepärast ei viitsi hakata.

          Aga kui lihtsalt on inimene vastumeelne, siis muidugi pole siin midagi rääkida.
          kaks firmatorti, kast pepsit!

          Kommentaar


            Algselt postitas billy t Vaata postitust
            No tegelikult läksid juba alguses rappa sellega, kui püüdsid inimese rahvustunnetusega piirata tema võimalusi valida vabalt omale töö(mängu)kohta(riiki). Ma olen ka siin vb mõlgutanud mõtteid väljamaal mõnd ametit proovida, aga jumala eest, mingiks muu riigi patrioodiks ma nüüd küll seepärast ei viitsi hakata.

            Aga kui lihtsalt on inimene vastumeelne, siis muidugi pole siin midagi rääkida.
            üks räägib aiast, teine aia august

            okupant jääb okupandiks... ja pronksjunni-putinit kummardav vene patrioot eestis tiblaks. teda ei saa võrrelda ajutiste võõrtööliste või sõja ja repressioonide eest põgenenutega. pole mõtet otsida loomas inimese algeid. sellised ennast ei paranda. ma usun, et ega ta asjata seda üsna karmi karistust peksmise eest saanud ja see on ilmselt ka põhjuseks, miks tüüp mujale mängima pole veel siirdunud. kolmeaastane katseaeg ju sai/saab just läbi alles...

            Kommentaar


              Levadia võidab homme 1-0 Konstantin Nahk teeb ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Levadia võidab homme 1-0 Konstantin Nahk teeb ära.
                aga mitte penaltiga
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
                  Põhimõtteliselt jääb mulle minu arvamus ja teile teie oma. Ma tõepoolest ei tahaks siin vaielda selle teema üle. Mina selle poisi suhtes oma arvamust ei muuda ja kindlasti ei tee seda ka teie. Poiss vastas tibla definitsioonile 100%-liselt ja oma esimese jutu suutsin ma ilusti ära põhjendada. Okei, kui ta ei soovi oma sünniriigi eest jalgapalli mängida nagu billy, see selleks. Aga ta ei taha olla ka selle riigi kodanik kus ta sündis ja elab, no siis on natuke kurjasti asjad. Edu Nikitale Venemaa meistriliigas. NB! Nikita mängu ma ei kritiseeri, see on tal OK ja nauditav! Rohkem sellel teemal ei jahu siin, kuna see ei vii mitte kuhugi.

                  Ma tahaks näha inimest, kes seadusi 100% täidavad.
                  Seaduse mitte täitmiseks paar üksikut näidet: vales kohas sõidutee ületamine, autoroolis kiiruse ületamine, karm reaalsus, aga teoreetiliselt ka põhikoolis tundidest põhjuseta puudumine, piletita bussis sõitmine... neid minimaalseid seadusest mööda libisemisi on veel palju. Seega, kas Sina oled meil 100% seadusekuulekas olnud või siiski ei austa ka Sina seadusi?
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Samas neid pisirikkumisi ja peksmist vist ikkagi ei võrdleks.. tegelikult ei saaks isegi neid pisirikkumisi päris võrrelda - piletita sõit on puhas vargus, kiiruse ületamine on enda aga ka teiste tervise ohtu seadmine (samana võib ka vaadelda vales kohas tee ületamist, kuid eelkõige on see teiste vara ohustamine:P). Põhjuseta puudumine.. jah.. sellega võib küll suurendada riski, et kui see harjumuseks saab, jääd hariduseta ja tööta ja ühiskonnale rahaliselt koormavaks, kuid see ei ole nii otseselt seotav, kui piletita sõit ja kiiruse ületamine.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Samas neid pisirikkumisi ja peksmist vist ikkagi ei võrdleks.. tegelikult ei saaks isegi neid pisirikkumisi päris võrrelda - piletita sõit on puhas vargus, kiiruse ületamine on enda aga ka teiste tervise ohtu seadmine (samana võib ka vaadelda vales kohas tee ületamist, kuid eelkõige on see teiste vara ohustamine:P). Põhjuseta puudumine.. jah.. sellega võib küll suurendada riski, et kui see harjumuseks saab, jääd hariduseta ja tööta ja ühiskonnale rahaliselt koormavaks, kuid see ei ole nii otseselt seotav, kui piletita sõit ja kiiruse ületamine.

                      Võrdleks või mitte, aga kui visatakse õhku väide seaduste austamisest ja nendest kinnipidamisest, on võrdluseks sobivad, et tuletada meelde, millest algavad seaduserikkumised.
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Kas homsest levadia mängust teleülekannet ka tulemas on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                          Võrdleks või mitte, aga kui visatakse õhku väide seaduste austamisest ja nendest kinnipidamisest, on võrdluseks sobivad, et tuletada meelde, millest algavad seaduserikkumised.
                          peksmine on peksmine - see on isikuvastane vägivald, kuritegu, mida karistatakse kriminaalkorras. see ei ole niisama haldusõigusrikkumine või väärtegu...

                          Kommentaar


                            Jutt oli seaduste austamisest!
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Kas homsest mängust on teleülekanne siiis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas barcelona44 Vaata postitust
                                Kas homsest mängust on teleülekanne siiis?
                                Ei ole. Mõni netistream ehk siiski tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X